مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 6 اسفند 1395

کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

جوان 21 ساله‌ای برای دزدیدن 200 دلار به خانه مادربزرگ 93 ساله خود رفت ولی قبل از دزدیدن پول، او را به باد کتک گرفت.

ریچارد الکساندر کولمن اهل آلاباما است. او متهم شده که پنجشنبه صبح برای دزدیدن 200 دلار به مادربزرگ 93 ساله خود حمله کرده است. ریچارد کولمن عصر همان روز دستگیر شده است.

کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

مادربزرگ او به پلیس گفته است که کولمن صورت او را له کرده و مشروبات الکلی را به زور به او خورانده است. پلیس می‌گوید که این مورد ساعت 11 قبل از ظهر به آن‌ها گزارش شده است.

پیرزن 93 ساله به پلیس گفته زمانی که از حمام بیرون آمده، ناگهان یک مرد ماسک زده را در خانه دیده است. سپس از آن دزد پرسیده که چه می‌خواهد؟ او نیز در جواب درخواست پول کرده است. سپس آن دزد پیرزن را بر روی زمین انداخته و چندین مشت به صورت او زده است.

متهم سپس از او خواسته که بگوید کیف اسکناس‌هایش را کجا گذاشته است؟ ولی پیرزن از دادن هرگونه اطلاعات در این باره خودداری کرده است. سپس او مشروبات الکلی را بر روی صورتش ریخته و دوباره او را کتک زده است. در نهایت، 200 دلار از اتاق‌خواب او برداشته و فرار کرده است.

پیرزن اکنون از بیمارستان مرخص شده، ولی آثار کوفتگی و کبودی در بدنش دیده می‌شود. تهاجم، سرقت و ورود به منزل از جمله اتهامات ریچارد کولمن است. او اکنون در زندان جفرسون کاونتی به سر می‌برد.

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت