'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

کور شدن مرد در اثر فرو کردن پاشنه کفش + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
کور شدن مرد در اثر فرو کردن پاشنه کفش + عکس

مردی که در درگیری با یک خانم در اثر فرو رفتن پاشنه کفش کور شد.

 

پاشنه کفش این زن تو چشم آقایان ویکتوریا پرز پس از نزاع و درگیری میان ۱۷ زن و یک مرد در اتاق رختکن باشگاه ورزشی در تگزاس که منجر به کور شدن یک مرد شده است، دستگیر شد. این زن ۲۱ ساله متهم است که کفش پاشنه بلند خود را به سوی این مرد پرتاب کرده که با اصابت آن به چشم وی باعث کور شدن او شده است.

 

کور شدن مرد در اثر فرو کردن پاشنه کفش + عکس

فرو کردن پاشنه کفش در چشم

 

در گزارشها آمده است زمانیکه پلیس به محل نزاع رسید این مرد با حالتی زجر آور دست خود را روی چشم مجروحش قرار داده و از درد به خود میپیچید. با معاینه مامور پلیس مشخص شد آسیب چشم او بسیار جدی است و او به بیمارستان منتقل شد و در آنجا مشخص شد که چشم او نابینا شده است.

 

بعد از بازجویی های پلیس مشخص شد که این خانم کفش را به سوی این مرد بیچاره پرتاب کرده است. هنوز علت اصلی این نزاع دسته جمعی مشخص نشده است . این خانم به  عنوان جنایتکار درجه دوم دادگاهی خواهد شد و بنابر گزارشات حبس بین ۲ تا ۲۰ ساله و جریمه نقدی ۵۰ هزار دلاری در انتظار وی خواهد بود.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 


اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
کلاهبرداری میلیاردی از هک کردن یک مجرم مجرمی که میلیاردی هک کرد    یک مجرم فناوری و تکنولوژی پول هاي زیادی را هک کرد و دزدید در ادامه می توانید تالاب را دنبال نمایید.    رئیس پلیس فتا استان خوزستان با ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

خروج عجیب کرم از بدن انسان ! (+عکس )
مشاهده بیشتر