خرید و فروش در اینترنت

خورده شدن دزد بدشانس توسط تمساح (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
خورده شدن دزد بدشانس توسط تمساح (عکس)

یک دزد جوان بعد از اینکه برای دزدی اقدام کرد به دام افتاد و مجازات شد اما مجازاتی سخت و عجیب!

 

 یک سارق جوان برای فرار از دست ماموران پلیس به داخل یک برکه مردابی پرید، غافل از اینکه گیر یک تمساح گرسنه خواهد افتاد.

 

پلیس ایالت فلوریدا هفته گذشته اعلام کرد که یک سارق جوان برای اینکه توسط ماموران پلیس دستگیر نشود به داخل یک برکه شیرجه رفت اما یک تمساح ۳ متری که در آب پرسه می زد به او حمله کرد و جوان سارق را خورد.

 

خورده شدن دزد بدشانس توسط تمساح (عکس)

 

ماتیو ریگینز 22 ساله از حدود یک ماه پیش مفقودالاثر شده بود. او به نامزدش گفته بود که که به شهر بارفود بی در ایالت فلوریدا می رود تا با یکی از دوستانش دست به چند فقره سرقت بزند.

 

ظاهرا ماتیو هنگام سرقت شبانه از سوی ماموران پلیس مورد تعقیب قرار می گیرد. او به داخل برکه ای مردابی پریده تا از دست پلیس فرار کند.

 

ماموران پلیس که متوجه ناپدید شدن جوان شده بودند به جستجوی او پرداخته و 10 روز بعد غواصان بقایای جسد وی را که فاقد دو پا و یک بازو بود در برکه ای در شهر بارفود بی می یابند.

 

خورده شدن دزد بدشانس توسط تمساح (عکس)

 

ماموران سپس به جستجوی تمساح رفته و پس از یافتن خزنده او را می کشند تا محتویات معده اش را بررسی کنند. کارشناسان تایید کردند که این تمساح 3 متری ماتیو را کشته و قسمت هایی از بدن او را خورده است.

 

تاد گودیر، رئیس پلیس بخش بریوارد کانتی ایالت فلوریدا به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: سارق جوان در زمان و مکان نامناسبی قرار داشت و مرگ دردناک او به دلیل بدشانسی بوده است.

 

خورده شدن دزد بدشانس توسط تمساح (عکس)

 

وی افزود: در شب حادثه مقامات پلیس پیام هایی از ساکنان را مبنی بر اینکه دو مرد ناشناس در نزدیکی منازل پرسه می زنند، دریافت کرده بودند. از سرنوشت همدست ماتیو اطلاعی در دست نیست.

 

منبع : جام جم آنلاین

 

ازدواج با تمساح رسم عجیب در مکزیک + عکس

دانستني های جالب تمساح

ازدواج عجیب شهردار با یک تمساح + تصاویر

برچسب‌ها: