آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

خانمی که به خاطر یک سوسک دستشویی را منفجر کرد

مجموعه : اخبار حوادث
خانمی که به خاطر یک سوسک دستشویی را منفجر کرد

 

معمولا خانم ها با دیدن سوسک دست و پای خود را گم می کنند و بسیار می ترسند .

 

 نکته جالبی که در مورد سوسک ها همیشه جالب توجه بوده است چندش شدن خانم ها از این موجود و گاهی ترس از آن است و آن ها سعی می کنند به هر نحوی اطمینان کامل پیدا نمایند که سوسک کامل مرده باشد حتی اگه به قیت منفجر کردن دستشویی باشد.

 

چندی پیش خانمی برای تمیز کردن سرویس های بهداشتی به شرکتی در تایوان رفت و در حین کار با یک سوسک بزرگ مواجه شد. این خانم در کمال خونسردی سوسک را کشت و سپس آن را درون دستمال کاغذی گذاشت.

 

رای اطمینان وی دستمال کاغذی را آتش زد و به درون دستشویی انداخت اما یادش رفته بود که آن را شسته است و هنوز مقداری ماده شوینده درونش وجود دارد. آتش با مایع های شوینده برخورد داشت و همین باعث انفجار یک دستشویی به طور کامل شد.

 

در این حادثه اما کسی آسیب جسمی ندید به غیر از سوسکی که مطمئنا دیگر نمی توانند به این زندگی بازگردد. البته این خانم باید هزینه تعمیر دستشویی و انفجاری که ایجاد کرده است را بپردازد.

 

خانمی که به خاطر یک سوسک دستشویی را منفجر کرد

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 


اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
درگیری و تخریب وحشیانه در مراسم عروسی (عکس) دعوا و درگیری در مراسم عروسی تهران    در تهران دریک مراسم عروسی مردی با عربده کشی با فامیل هاي عروس و داماد درگیر شد و خودرو هاي انها را تخریب کرد ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

آشنایی با شهر عجیب مردگان روسیه (عکس 16+)
آشنایی با شهر عجیب مردگان روسیه (عکس 16+)
مشاهده بیشتر