قطع کردن دست برای ترک بازی های کامپیوتری

مجموعه : اخبار حوادث
قطع کردن دست برای ترک بازی های کامپیوتری

یک پسر چینی که به شدت به بازی های کامپیوتری اعتیاد پیدا کرده بود برای ترک این اعتیاد اقدام به قطع دست خود کرد.

 

پسر 19 ساله ای به نام ” لیتل وانگ” بعد از برداشتن یکی از چاقوهای تیز آشپزخانه ، خانه را ترک کرد.

 

به گفته این نوجوان، او بعد از ترک خانه به مکانی خلوت رفت ، سپس دست چپش را از قسمت مچ با استفاده از آن چاقو به طور کامل قطع کرد و بعد از آن با آژانس تماس گرفت تا او را به بیمارستان ببرد، در حالی که دست قطع شده خود را در همان مکان رها کرده بود.

 

پلیس که دست قطع شده او را پیدا کرده بود ،آن را به بیمارستان برد و جراحان توانستند بعد از ساعت ها عمل جراحی دست بریده شده نوجوان را به بدنش متصل کنند.

 

هیچ یک از  جراحان تضمین نکردند که او بتواند دیگر تحرک و پویایی دستش را مانند گذشته داشته باشد.

 

مادر این نوجوان اهل شهر ” نانتانگ” در استان جیانگشو، چین ،زمانی که در ساعت 11 شب به اتاق خواب پسرش رفت متوجه شد که او ناپدید شده است و یادداشتی دست نویس را روی تخت خالی او پیدا کرد که در آن نوشته شده بود: ” مادر، من برای مدتی به بیمارستان خواهم رفت، نگران من نباش به زودی باز خواهم گشت.

 

تلویزیون محلی استان ” جیانگشو” عکس های خونین صندلی خون آلودی که این پسر 19 ساله هنگام قطع دستانش بر روی آن نشسته بود، را پخش کرد.

 

مادر این نوجوان می گوید: ما نمی توانیم باور کنیم که چه اتفاقی افتاده است. این کار غیر منطقی و وحشتناک خارج از شخصیت پسرم بود چرا که او همیشه پسری عاقل و با تصمیم های درست بود.

 

قطع کردن دست برای ترک بازی های کامپیوتری

 

یکی از معلمین این نوجوان رفتار او را در اعتیاد به بازی های کامپیوتری آنلاین که منجر به این اقدام غیرعقلانی او شده ، سرزنش کرد و گفت او راه احمقانه ای را برای ترک اعتیادش انتخاب کرد.

 

بر طبق آماررسمی منتشر شده ، 24 میلیون جوان و نوجوان معتاد به اینترنت و بازیهای آنلاین در چین وجود دارد.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

جدیدترین مطالب سایت