مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 21 مهر 1394

قطع وحشتناک دست این زن توسط کارفرمای عربستانی اش (عکس)

قطع وحشتناک دست این زن توسط کارفرمای عربستانی اش (عکس)

قطع وحشتناک دست این زن توسط کارفرمای عربستانی اش

کارفرمای اعصبانی این زن را به این روز انداخت.

به گزارش تالاب : خانم “کاشتوری منیر اثیتام” از دو سال پیش از هند به عربستان رفته است و در خانه یک عربستانی کارهای منزل را انجام می داده است و کار می کرده است، اما اینک در بیمارستان بستری شده است.

“سوشما سواراج”، وزیر امور خارجه هند با “غیرقابل قبول” خواندن حادثه قطع دست زن هندی گفته است: دولت هند شکایتی در این زمینه تقدیم مقامات سعودی کرده است.

سواراج، در صفحه تویتر خود نوشته است: این (اقدام زن عربستانی) غیرقابل قبول می باشد؛ ما این موضوع را با مقامات عربستان در میان گذاشته‌ایم؛ سفارت ما با قربانی در ارتباط می باشد؛ برخورد وحشیانه کارفرمای سعودی با این زن هندی و بریدن دست راست وی، ما را بسیار ناراحت کرده است.

قطع وحشتناک دست این زن توسط کارفرمای عربستانی اش (عکس)

به گفته رسانه های هندی، خواهر منیر اثیتام در جنوب هند، گفته است که کارفرمای این زن به دنبال اعتراض وی به برخوردهای خشونت آمیز و آزار او در این خانواده، خشمگین شده و وقتی این زن هندی در صدد فرار از شکنجه توسط کارفرمای زن سعودی خود برآمده است، دست راست او را قطع کرد. در جریان این حادثه این زن هندی به زمین افتاده است و ستون فقرات او نیز آسیب جدی دید.

اعضای خانواده این زن گفته‌اند که وی هم اکنون در بیمارستان ریاض بستری شده و “وضعیت او بحرانی” است.

خانوادۀ این زن هندی می‌گویند که کارفرمای سعودی، وی را شکنجه و از غذا خوردن محروم کرده بودند. مقامات سعودی هنوز در این باره اظهار نظر نکرده‌اند. صدها مرد و زن هندی در عربستان سعودی به عنوان خدمتکار خانگی و کارگر مشغول به کار هستند.

عربستان سعودی در سالهای اخیر افرادی را از کشورهای مختلف آسیایی از جمله پاکستان، سریلانکا، بنگلادش، فیلیپین و اندونزی را به بهانه های مختلف گردن زده است.

در تاریخ 27 فروردین، عربستان سعودی سر یک خدمتکار زن اندونزیایی را از بدن جدا کرد؛ این حادثه تنها 2 روز پس از اعدام زن دیگری از این کشور آسیای جنوب شرقی اتفاق افتاد.

یکی از مشکلات موجود در عربستان، ازدواج مردان سعودی با خدمتکاران زن خود است که این مساله موجب ناراحتی زنان عربستانی شده است.

سایت خبری “قطیف” عربستان اخیرا در گزارشی تأکید کرده است که انتخاب خدمتکاران زن خارجی به عنون همسر دوم، اخیراً به معضلی پیچیده در جامعه عربستان تبدیل شده و مشکلاتی را برای خانواده های سعودی به وجود آورده است.

مطالب مرتبط:

اعدام دینامیتی توسط داعشی های وحشی (+عکس)

مصاحبه با قاتل بی‌رحم پسربچه 10 ساله تهرانی (+عکس)

افتادن آشپز ایرانی در دیگ برنج + عکس

صحنه وحشتناک له شدن پراید زیر کامیون (+عکس)

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت