مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 25 فروردین 1403

خروج قطار از ریل در پاریس و مرگ مسافران + عکس

خروج قطار از ریل در پاریس و مرگ مسافران + عکس

خروج قطار از ریل در پاریس و مرگ مسافران، با گذشت زمان کوتاهی از حملات تروریستی مرگبار در شهری پاریس فرانسه که تاکنون 129 کشته داشته است،و داعش مسئولیت این عملیات انتحاری و تروریستی را برعهده گرفته ، خروج یک قطار از ریل نیز تعدادی از مردم این کشور را به کشتن داد.

گزارش‌ها حاکی است که به جز کشته شدگان، ۱۱ نفر دیگر از سرنشینان این قطار به طور جدی مجروح شده‌اند.مقام‌های فرانسه می‌گویند، یک قطار سریع السیر تی‌جی‌وی در حوالی شهر استراسبورگ در شرق فرانسه از ریل خارج شده و در این حادثه دست‌کم ۱۰ نفر کشته شده‌اند.

این حادثه زمانی رخ داد که قرار بود این قطار بر روی خط تازه پاریس به استراسبورگ در شهر اکسورهایم آزمایش شود.خروج قطار از ریل که حامل ۴۹ تکنسین راه آهن بود که پس از خروج از خط آتش گرفت و در یک کانال سقوط کرد.

خروج قطار از ریل در پاریس و مرگ مسافران + عکس

گزارش‌ها حاکی است که به جز کشته شدگان، ۱۱ نفر دیگر از سرنشینان این قطار به طور جدی مجروح شده‌اند.مقام‌های فرانسوی می‌گویند که “سرعت بیش از حد” قطار، دلیل این سانحه بوده است.

خروج قطار از ریل در پاریس و مرگ مسافران + عکس

تصاویر نشان می‌دهد که لوکوموتیو این قطار در کانال فرو رفته و بدنه متلاشی شده آن در اطراف پخش شده است.قرار بود خط تازه قطار پاریس به استراسبورگ سال آینده افتتاح شود.

عکس های جدید از حادثه غم انگیز منا

واکنش جنجالی امیر جعفری به حادثه پاریس (عکس)

واکنش روزنامه های بزرگ به حادثه دردناک پاریس

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت