مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 1 مرداد 1394

چرخاندن یک متهم در خیابان‌ های پایتخت

چرخاندن یک متهم در خیابان‌ های پایتخت

چرخاندن یک متهم در خیابان‌ های پایتخت … سرگرد محمدحسین امینی گفت: در پی اجرای طرح امنیت محله‌محور و برخورد قاطعانه با اراذل‌واوباش محلات تهران، یکی از اراذل‌ و اوباش سطح یک منطقه به‌نام «صمد.ک» که از اراذل‌واوباش محدوده جنوب‌شرق تهران بود دستگیر شد.

به گزارش تالاب وی با بیان اینکه این فرد در محدوده‌های میدان خراسان، خیابان طیب، خیابان 17شهریور و محله بی‌سیم دست به جرایم خود می‌زد، گفت: این فرد 30تیر توسط ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به اتهام شرکت در خانه فساد و قمارخانه در ماه مبارک رمضان دستگیر شد.

رییس کلانتری بی‌سیم با بیان اینکه طی هماهنگی با بازپرس دادسرای ناحیه 14، اخذ اظهارات شکات جدید و تحقیقات پرونده، در دستور کار قرار گرفت، گفت: بر همین اساس مقرر شد «صمد» در محلات مورد تردد و تحت کنترل کلانتری چرخانده شود تا سایر شکات پرونده نیز شناسایی شوند.

چرخاندن یک متهم در خیابان‌ های پایتخت

وی با بیان اینکه با هماهنگی‌های صورت گرفته با سرکلانتری ششم در اولین روز مردادماه این متهم از ساعت 19 تا 20 در محلات بی‌سیم، طیب و خیابان 17شهریور گردانده شد، گفت: ابهت پوشالی وی که در قالب باند «صمد کرده» فعالیت می‌کرد، از هم پاشیده شد. امینی افزود: طی قرار بازداشت موقت صادره، صمد برای روشن‌شدن زوایای تاریک پرونده‌اش و شناسایی سایر شکات و قربانیان در کلانتری تحت‌نظر قرار دارد.

رییس کلانتری بی‌سیم افزود: صمد دارای 15 فقره سابقه کیفری با موضوعاتی چون اخلال در نظم و امنیت عمومی، قدرت‌نمایی با سلاح سرد، شرارت، درگیری، تشکیل باند اراذل‌واوباش، زورگیری و تجاوز به عنف، تمرد و درگیری با ماموران در استان مازندران، حمل اسلحه و نگهداری شیشه، ایراد عمدی ضرب‌و‌شتم شهروندان با چاقو، ورود و خروج غیرمجاز از مرز در سال 84، شرارت در سال 77، اخلال و مزاحمت نوامیس در سال 80، شرارت و درگیری با ماموران شهرداری در سال 82، تهیه و توزیع مواد مخدر، شرب‌خمر و سرقت به عنف خودرو است و ده‌ها جرم دیگر نیز در پرونده خود دارد.

چرخاندن یک متهم در خیابان‌ های پایتخت

چرخاندن یک متهم در خیابان‌ های پایتخت

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت