جستجو در تالاب

بازیگر مشهور ایرانی از بیکاری به کشاورزی روی آورد + عکس

مجموعه : اخبار چهره ها
بازیگر مشهور ایرانی از بیکاری به کشاورزی روی آورد + عکس

روی آوردن بازیگر مشهور فیلم مختارنامه به کشاورزی به خاطر بیکاری

به گزارش تالاب، آرش آصفی بازیگر فیلم پر سر و صدای مختارنامه از روی بیکاری به کشاورزی روی آورده است.

 

بازیگر مشهور مختار نامه این روزها بخاطر بیکاری و نبود فیلمنامه ی پیشنهادی رو به کشاورزی اورده است ! بسیاری از بازیگران به نحوه ی بازی دادنشان در نقش های مختلف اعتراض دارند و از رابطه بازی ها برای انتخاب بازیگر نقش های متفاوت گلایه میکنند .

 

در این میان آرش آصفی، بازیگر فیلم «رستاخیز» درباره دلایل کم‌کاری خود پس از حضور در این فیلم تاریخی مذهبی صحبت کرد.

 

آرش آصفی، بازیگر سینما درباره فعالیت‌های جدید خود گفت: با توجه به اینکه در فیلم «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش مدام در بیابان مشغول کار بودیم و با اسب و شمشیر سروکار داشتیم، ترجیح دادم بعد از آن مدتی استراحت کنم. البته در این میان بازی در آثاری پیشنهاد می شد که یا من نمی‌پذیرفتم و یا به توافق نمی‌رسیدیم.

 

این را هم باید بگویم که به طور کلی دغدغه‌ام این نیست که مدام جلوی دوربین باشم و در حال حاضر هم چند پیشنهاد تئاتری و سینمایی دارم اما هنوز در حال مذاکره هستم.

بازیگر مشهور ایرانی از بیکاری به کشاورزی روی آورد + عکس

روی آوردن بازیگر ایرانی به کشاورزی

 

وی افزود: اتفاقاتی که برای فیلم «رستاخیز» افتاد بی تاثیر در کم کاری من نبود زیرا ما به خاطر این فیلم چندین سال گرفتار شدیم اما در نهایت این فیلم به بن‌بست خورد.

 

با این شرایط انگیزه های آدم کور می شود و چشم انداز مثبتی نیز به آینده ندارد، این باعث می شود که فرد کمتر ریسک کند. می خواهم بگویم تمام این عوامل دست به دست هم داد تا من از فضای سینما و تلویزیون دور باشم، البته خستگی کار را هم کتمان نمی کنم.

 

آصفی عنوان کرد: به طور کلی دوست ندارم همزمان در چندین کار باشم. راستش را بخواهید هیچ وقت شهرت برای من موضوع جذابی نبوده است البته نمی گویم که شهرت چیز بدی است به هر حال یک موقع هایی وقتی دچار مشکل می شویم می تواند چاره ساز باشد اما در مواردی دیگر دردسرساز است و من این بخش قضیه را دوست ندارم به خاطر همین ترجیح می دهم کمتر دچار حاشیه شوم.

 

بازیگر نقش بکیر‌ ابن‌ حر در فیلم «رستاخیز» عنوان کرد:

 

کار کردن در سینما جریانات خاص خود را دارد. باید در گروه ها و سیستم هایی باشیم و با افرادی معاشرت کنیم تا بتوانیم کار کنیم و با توجه به اینکه من در خارج از تهران زندگی می کنم و این روابط را ندارم خواه ناخواه روی روند بازیگری من تاثیر گذاشته است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: من در بوئین زهرای قزوین زندگی می کنم و در همین مدتی که کم کار شده ام به کار مزرعه داری و باغداری پرداخته‌ام.

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دیدنی قدرت زن ها در زندگی
کلیپ دیدنی قدرت زن ها در زندگی