مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 16 اردیبهشت 1398

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

معرفی چهره های برتر سال 2019

چهره هایی که درسال 2019 بسیار مطرح شده اند و لقب چهره های‌ سال 2019 را بـه خود اختصاص داده اند. چهره های‌ برتر سال 2019 را بیشتر بشناسید !!! در این پست از آقای راک معروف گرفته تا خانم مادر اژدها امیلیا کلارک در قسمت اسطوره ها هم، از محمد صلاح تا مارک زاکربرگ «موسس فیس بوک و یکی از برترین ثروتمندان جهان» هم در قسمت چهره های پیشگام قرار دارند.

اسطوره‌ های‌ جهان درسال 2019 از نگاه مجله تایم را هم بعد از این مطلب بخوانید….مجله تایم سالانه برترین چهره‌های سال را انتخاب میکند و در سال ۲۰۱۹ نیز شاهد فهرستی از چهره‌های برتر این سال هستیم. این لیست، چهره‌های منتخب را در دسته‌بندی‌های متفاوتی معرفی کرده است و در این قسمت می خواهیم با هم نگاهی بـه دسته‌بندی اسطوره‌های جهان درسال ۲۰۱۹ از دید مجله تایم داشته باشیم.

1- لبران جیمز

اگر نگاهی بـه لیست بهترین بسکتبالیست‌های دنیا بیاندازید بدون شک چشم شما بنام لبران جیمز روشن خواهد شد، کارشناسان زیادی وی را یکی از ۵ بسکتبالیست برتر تمام تاریخ این ورزش می‌دانند و با یکی از پرافتخارترین بسکتبالیست‌های دنیا طرف هستیم که بسکتبال را از دبیرستان شروع کرد و در همان ابتدای کار، کارشناسان پی بـه استعداد او بردند.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

همین استعداد باعث شد تا درسال ۲۰۰۳؛ لبران جیمز راهی تیم کلیولند کاوالیرز «Cleveland Cavaliers» بپیوندد، بازی چشمگیر او در این تیم باعث شد تا بـه مدت دو سال پشت‌سر هم بهترین بازیگر لیگ حرفه‌ای بسکتبال ایالات امریکا شود. لبران جیمز در فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ تیم کلیولند کاوالیرز را به مقصد لس‌آنجلس لیکرز ترک گفت و برای بازی در این تیم چیزی نزدیک بـه ۱۵۴ میلیون دلار دستمزد گرفت.

جالب است بدانید لبران جیمز در کنار این که یک بسکتبالیست حرفه‌ای است، علاقه زیادی بـه فوتبال نیز دارد و با کمک ثروت هنگفت‌اش درسال ۲۰۱۱ قسمتی از سهام باشگاه لیورپول انگلیس را خریداری کرد. لبران جیمز ورزشکار خانواده‌داری است و با ساوانا برانسون، که از دبیرستان عاشق او بود درسال ۲۰۱۳ ازدواج کرد. او از ساوانا دو پسر و یک دختر دارد و درآمد‌های هنگفتی نیز از تبلیغات برای برند نایکی بدست می‌آود.

2- جنیفر هایمن

جنیفر هایمن «JENNIFER HYMAN»؛ تحصیل‌کرده هاروارد است و همان‌گونه که از تحصیل‌کرده‌های این دانشگاه معتبر انتظار داریم موفقیت‌های زیادی در دنیای مد و پوشاک بدست آورده است. او مجموعه‌ای با نام «رِنت دِ ران‌وِی» «Rent The Runway»؛ را راه‌اندازی کرده و در این مجموعه پوشاک و لباس‌های شیک و گران‌قیمتی را از ۵۰۰ برند معتبر دنیا بـه بانوان اجاره میدهد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

این مجموعه پوشاک چیزی نزدیک بـه ۸ میلیون مشترک دارد و در حال حاضر ۱۲۰۰ نفر در این مجموعه زیر نظر جنیفر هایمن مشغول به کار هستند. جنیفر یکی از اعضای هیئت مدیره برند «استه لادور» «The Estée Lauder» است و تلاش‌های زیادی برای افزایش فرصت‌های شغلی جهت بانوان انجام داده است.

3- گیل کینگ

گیل کینگ «GAYLE KING»؛ روزنامه‌نگار خستگی ناپذیری است که سال ها است در رسانه‌های خبری کشور ایالات امریکا حضور دارد. او یکی از مجری‌های اصلی شبکه سی. بی. اس بـه‌حساب می‌آید و از سال ۲۰۱۲ تاکنون مجری‌گری برنامه خبر صبحگاهی سی. بی. اس را برعهده دارد؛ و او هم چنین برای مجله‌های معتبری مانند «مجله اپرا» نیز مقاله می‌نوسید.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

گیل کینگ درسال ۱۹۵۴ در ایالت مریلند بـه‌دنیا آمد به دلیل شغل پدرش، چندین سال از دوران کودکی خود را در ترکیه گذراند. او درنهایت بـه ایالات امریکا بازگشت و در سال ۱۹۷۶ از دانشگاه مریلند در دورشته روانشناسی و جامعه‌شناسی فارغ التحصیل شد. جالب است بدانید اپرا وینفری نیز یکی از طرفداران پر و پا قرص گیل کینگ است و وی را مادری قلمداد میکند که وی هرگز نداشته است.

نام این خبرنگار و مجری باسابقه درسال ۲۰۱۸ بـه تالار مشاهیر شبکه‌های کابلی و ماهواره‌ای ایالات امریکا اضافه شد و بـه‌عنوان خبرنگار خویشتن‌داری شناخته می‌شود که در لحظه‌های حساس نظارت خودش را از دست نمی‌دهد و همین قضیه نیز باعث شده تا گزارش‌های خبری با چهره‌های سرشناسی را از گیل کینگ شاهد باشیم.

4- مارک زاکربرگ

زاکربرگ بـه‌رغم این که تنها ۳۴ سال سن دارد با انتخاب از جانب مجله تایم غریبه نیست و در سال ۲۰۱۰ نیز مجله تایم وی را شخص‌سال اعلام کرد. مرد عدد یک فیس‌بوک یکی دیگر از نخبگان دانشگاه هاروارد است که در دوران دانشجویی بـه همراه چند دانشجوی جوان دیگر، فیس‌بوک را راه‌اندازی کردند و درآمدی که فیس‌بوک برای زاکربرگ جوان بـه ارمغان آورده او را به یکی از جوان‌ترین میلیارد‌های دنیا تبدیل کرده است.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

قضیه راه‌اندازی فیس‌بوک از این قرار بود که درسال ۲۰۰۴ زاکربرگ بـه همراه اندرو مک‌کالوم، داستین موسکاویتز و ادواردو ساوین که دانشجو‌های هم‌اتاقی زاکربرگ بودند بـه این فکر افتادند تا شبکه‌ای برای ارتباط میان دانشجویان در دانشگاه هاروارد راه‌اندازی کنند، این ایده بـه سرعت طرفدار پیدا کرد و در سال ۲۰۱۲ کاربران فیس‌بوک از مرز یک میلیارد نفر عبور کرد.

5- تایگر وودز

در این قسمت از لیست برترین اسطوره‌های ۲۰۱۹ از نگاه مجله تایم بـه بهترین گلف‌باز تاریخ رسیدیم. تایگر وودز که زندگی شخصی او حاشیه‌های زیادی داشته است در سن و سال جوانی و زمانی که تنها ۲۰ سال بیشتر نداشت استعداد خودش در گلف را به اهالی این ورزش ثابت کرد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

جالب است بدانید تایگر وودز بـه اندازه‌ای خوب گلف بازی میکرد که کارشناسان ورزشی مدعی بودند بازی خوب و بی‌نقص او باعث شده تا حریفان حرفی برای گفتن در برابر تایگر وودز نداشته باشند و عملاً رقابت با تایگر، بـه رقابتی یک طرف و بی‌روح تبدیل شود که مشخص است برنده این رقابت تایگر وودز خواهد بود.

در دهه گذشته کسی نبود که بتواند حریف تایگر وودز در میادین گلف شود، اما پیشرفت حرفه‌ای او از سال‌های ۲۰۰۹ بـه بعد روبه کاهش گذاشت و تایگر وودز دیگر ان تایگر وودز گذشته نبود. با این حال باز هم باید اعتراف کرد که نام تایگر وودز، نامی نیست که بـه این راحتی از تاریخ گلف حرفه‌ای پاک شود.

6- جین گنگ

جین «JEANNE GANG» زاده سال ۱۹۶۴ است و یکی برترین مهندسین معمار جهان بـه‌حساب می‌آید، او که درسال ۱۹۹۷ مجموعه طراحی ساختمان «استودیو گنگ» را بنا کرده است بیشتر به دلیل ساخت برج ۸۲ «آکوا» شناخته میشود. جین گنگ که از نوجوانی بـه مهندسی ساختمان علاقه داشت از مدرسه ساختمان‌سازی هاروارد درسال ۱۹۹۳ فارغ التحصیل شد و اکنون نیز در این مدرسه کرسی استادی دارد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

این مهندس طراح خوش‌سلیقه نزدیک بـه ۲۰ ساختمان بسیار معروف را در قسمت‌های مختلف دنیا طراحی کرده و جایزه‌های معتبری نیز در دنیای ساختمان‌سازی را در اختیار دارد. همان‌گونه که اشاره شد، مهم ترین ساختمان جین گنگ، برج «آکوا» بـه‌حساب می‌آید، این برج، بلندترین برج دنیا است که طراحی آن را یک مهندس زن انجام داده و جین گنگ قرار است بـه زودی برج «ویستا» را نیز بـه اتمام برساند.

7- باب ایگر

اگر بـه کارتون علاقه داشته باشید احتمالاً نام باب ایگر «BOB IGER»؛ بـه گوش شما خورده است، وی مدیرعامل والت‌دیزنی است و یکی از اعضای مهم هیئت مدیره اپل بـه‌حساب می‌آید. باب ایگر «BOB IGER» کار خود را درسال ۱۹۷۲ با حضور در یک برنامه‌تلویزیونی شروع کرد، او در ابتدا بـه مجری‌گری علاقه زیادی داشت و مدتی نیز وضعیت هوا را گزارش می‌داد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

اما روزگار برنامه‌ های مهم‌ تری برای باب ایگر در سر داشت و همین امر نیز باعث شد تا در نهایت پله‌ های موفقیت را پشت‌ سر بگذارد و بـه یکی از مهم ترین مدیران رسانه‌ ای دنیا تبدیل شود. نام باب ایگر درسال 2015بـه تالار مشاهیر شبکه‌ های کابلی و ماهواره‌ ای اضافه شد و با فوق ستاره‌ ای طرف هستیم که بـه‌تن‌هایی توانست درسال 2018 چیزی نزدیک بـه 65.6 میلیون دلار درآمد در شرکت دیزنی درآمد داشته باشد.

8- دواین جانسون

این ستاره همیشه خنده‌روی هالیوودی که سابقه درخشانی در مسابقات کشتی‌کج نیز دارد، یکی از معروف‌ترین چهره‌های دنیای هالیوود در چند سال اخیر است و بـه بـه‌رغم این که تنها بیست سال در هالیوود حضور دارد باز هم کارنامه پر و پیمانی برای خودش دست و پا کرده و چیزی نزدیک بـه ۴۰ فیلم و مجموعه تلویزیونی را در لیست آثار دواین جانسون مشاهده می‌کنیم.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

این آمار از تلاش و فعالیت زیاد دواین حکایت دارد و همکاران و دوستانش نیز همیشه بـه سخت‌کوشی او اعتراف کرده‌اند. افرادی که با دواین جانسون در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی همکاری داشته‌اند مدعی هستند دواین در طول روز سعی میکند تا ۱۰۰ درصد از نیروی خود را صرف کار‌هایی که در حین انجام ان‌ها است کند. تلاش و کوشش دواین نتیجه بخش بوده و این روز‌ها بـه یکی از پول‌سازترین چهره‌های هالیوود تبدیل شده است.

گزارش شده که دواین جانسون سالانه چیزی نزدیک بـه ۱۲۴ میلیون دلار درآمد دارد و از لحاظ درآمد در مقام پنجم سلبریتی‌های ثروتمند دنیا قرار گرفته است. جالب‌تر این که دواین جانسون درسال ۲۰۱۶ اعلام کرد که احتمال دارد درسال ۲۰۲۴ نامزد ریاست جمهوری کشور کشور آمریکا شود و با توجه بـه هوادارانی که در شبکه‌های اجتماعی وی را دنبال می‌کنند، هیچ بعید نیست روزی دواین جانسون را بر کرسی ریاست جمهوری کشور کشور آمریکا شاهد باشیم.

9- رجینا کینگ

رجینا «REGINA KING» اولین بار در سریال تلویزیونی ۲۲۷ درسال ۱۹۸۵ ایفای نقش کرد و نقش‌آفرینی خوب او باعث شد تا سال ۱۹۹۰ شاهد پخش فصل‌های بعدی این سریال باشیم، از آن زمان بـه بعد ریجنا در چیزی نزدیک بـه ۵۰ فیلم و مجموعه تلویزیونی حضور پیدا کرده است. ریجا در کارگردانی نیز دست دارد و ۱۱ قسمت از سریال‌های مختلف را کارگردانی کرده.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

حضور مستمر ریجنا در دنیای هالیوود، دستاور‌های زیادی نیز برای او بـه همراه داشته که در این زمینه میتوان بـه جایزه گلدن گلاب اشاره کرد. ریجنا برای بازی در فیلم «اگر خیابان بِیل می‌توانست حرف بزند» «If Beale Street Could Talk»؛ جایزه اسکار بهترین بازیگر زن مکمل را نیز از آن خود کرد. رجینا درسال ۱۹۷۱ در سینسیناتی زاده شد و پدرش مهندس برق و مادرش معلم است.

او خواهری نیز با نام رینا کینگ دارد که رینا نیز مدتی بـه حرفه بازیگری مشغول بود. دریافت جایزه اسکار درسال ۲۰۱۸ و انتخاب رجینا در لیست ۱۰۰ چهره برتر سال ۲۰۱۹ از این امر حکایت دارد که ریجنا در اوج موفقیت و شهرت است و با این حساب انتظار داریم درسال‌های بعد نیز آثار برجسته‌ای را از رجینا کینگ شاهد باشیم.

10- خالید رابینسون

خالد دونل رابینسون «Khalid Donnel Robinson» را در صحنه‌های موسیقی با نام هنری خالید «KHALID»؛ می‌شناسیم. وی خواننده و ترانه‌سرایی آفریقایی تبار است که در کشور کشور آمریکا فعالیت میکند. خالید درسال ۲۰۱۶ اولین تک‌آهنگ خود را با نام «مکان» «Location»؛ اجرا کرد و این ترانه بـه‌ سرعت بـه یکی از آهنگ‌های پرفروش ۲۰۱۶ تبدیل شد و در جدول ۱۰۰ ترانه برتر ایالات امریکا، در مقام ۱۶ جای گرفت.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

مدتی بعد نیز درسال ۲۰۱۷ شاهد انتشار اولین آلبوم او با نام «نوجوان آمریکایی» «American Teen»؛ بودیم. درسال ۲۰۱۸ نیز خالید ترانه «عشق دروغ می‌گوید» «Love Lies» را اجرا کرد و این ترانه بـه سرعت در میان ۱۰ آهنگ برتر جدول ترانه‌های پرفروش ایالات امریکا قرار گرفت. جالب است بدانید خالید تمام این دستاورد‌ها را در سن و سال بسیار کم بدست آورده و در حال حاضر تنها ۲۱ سال دارد.

خالید درسال ۱۹۹۸ در جورجیا کشور کشور آمریکا متولد شد و کودکی خود را در ایالت‌های مختلفی گذراند. از آنجایی که مادر خالید در ارتش خدمت میکرد و بـه مدت ۶ سال برای ماموریت بـه کشور کشور آلمان فرستاده شده بود، خالید نیز بـه همراه مادرش شش سال از عمرش را در کشور کشور آلمان سپری کرد. استعداد خالید در ترانه‌سرایی و موسیقی در دبیرستان شکوفا شد. خالید در حال حاضر نزدیک بـه ۶ میلیون دلار ثروت و دارایی دارد.

11- امیلیا کلارک

کسی را سراغ نداریم که دنریس تارگرین را در مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت نشناسد، امیلیا کلارک تجربه نه‌چندان خوبی از بازیگری در سینما و تلویزیون نداشت، اما حضور او در نقش دنریس تارگرین بـه‌اندازه‌ای جذاب و تحسین برانگیز بود که توانست جایزه امی را درسال ۲۰۱۱ برای بازی در نقش مکمل زن در سریال بازی تاج و تخت را از آن خود کند.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

امیلیا کلارک در فیلم «مـن پیش از تـو» نیز بازی کرده و اگر اهل کتاب‌خوانی باشید حتماً بـه‌خوبی درجریان هستید که این فیلم از کتابی با همین نام اقتباس شده و این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های چند سال اخیر در ایران است. امیلیا کلارک که زاده و بزرگ‌شده انگلستان است و ۳۲ سال سن دارد چندین بار از جانب مجله‌های مختلف بـه‌عنوان زیباترین زن دنیا شناخته شده.

مطمئن هستیم انتخاب او در لیست ۱۰۰ چهره برتر سال ۲۰۱۹ از جانب مجله تایم، انتخاب شایسته‌ای بوده است. همان‌گونه که حتماً در جریان هستید سریال بازی تاج و تخت بـه اتمام خودش نزدیک میشود و بدون شک پس از اتمام این سریال، امیلیا کلارک فرصت‌های بیشتری برای ایفای نقش در دنیای سینما و تلویزیون پیدا خواهد کرد.

12- گروه بی. تی. اس

گروه بی. تی. اس که با نام‌های دیگری مانند «پسران ضدگلوله» نیز در دنیای موسیقی شناخته میشود از هفت پسر خوش تیپ کره‌ای تشکیل شده که در چند سال اخیر نه تنها بازار موسیقی آسیا را به تسخیر خود در آورده‌اند، بلکه ترانه‌های این گروه در جدول‌های موسیقی ایالات امریکا و اروپا نیز رتبه‌های قابل قبولی دارد. اعضای این گروه را جی هوپ، شوگا، جانگ کوک، وی، جین، جیمین و آر. ام تشکیل می دهند.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

این جوان‌ها کار خودشان را درسال ۲۰۱۳ با انتشار ترانه «دیگر رؤیا بسه» «No More Dream»؛ شروع کردند. آلبوم اول این گروه درسال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ فروش نسبتاً خوبی داشت، اما آلبوم دوم این گروه با نام «بال‌ها» «Wings»؛ گروه بی. تی. اس را به موفقیت زیادی رساند. این آلبوم در رتبه ۲۶ در جدول ترانه‌های پرفروش ایالات امریکا قرار گرفت و بیشتر از ۱.۵ میلیون نسخه از آن بـه‌فروش رسید.

محبوبیت بی. تی. اس کار را به جایی رساند که مون جه این «moon jae in»؛ رئیس جمهور کره‌جنوبی با نگارش نامه‌ای، رسما از موفقیت‌های این گروه تقدیر کرد. بـه این ترتیب کاملاً طبیعی به نظر میرسد که این محوبیت چشم مجله تایم را نیز گرفته باشد و شاهد حضور نام گروه بی. تی. اس در میان برترین چهره‌های سال ۲۰۱۹ باشیم.

13- بری لارسون

بری لارسون «BRIE LARSON» ممکن است نسبت بـه دیگر هنرپیشه‌هایی زنی که جایزه‌های مهمی مانند اسکار یا گلدن گلوب را از آن خود کرده‌اند، سن و سال زیادی نداشته باشد، اما همان‌گونه که حتماً می‌دانید سن و سال تنها عدد و رقم است و بری ثابت کرده که در سن کم نیز میتوان معتبرترین جایزه‌های دنیای سینما را از آن خود کرد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

برای اثبات شایستگی حضور نام بری لارسون در لیست برترین چهره‌های ۲۰۱۹ مجله تایم کافی است بـه جایزه اسکار او برای بازی در فیلم «اتاق» «Room»؛ اشاره کنیم. بازی چشمگیر بری لارسون در این فیلم باعث شد تا در کنار جایزه اسکار، جایزه‌های گلدن گلوب و بفتا را نیز از آن خود کند. جالب است بدانید داستان حضور بری لارسون در جلوی دوربین بـه سال ها پیش باز می گردد.

اولین هنرنمایی او مربوط بـه بازی در یک مجموعه کمدی درسال ۱۹۹۸ است. درسال ۲۰۰۱ نیز بری لارسون در سریال کمدی «بزرگ کردن بابا» ایفای نقش کرد، او در ان زمان تنها ۱۲ سال سن داشت. ستاره بری لارسون با بازی در فیلم «اسکات پیلگریم در برابر دنیا» «Scott Pilgrim vs. the World»؛ محصول سال ۲۰۱۰؛ درخشید و تاکنون نزدیک بـه ۲۰ اثر بلند سینمایی را در کارنامه بری لارسون شاهد هستیم.

14- چیپ و جوانا کتاب کتاب گینس

چیپ و جوانا رکورد هـای کتاب گینس برای حضور در برنامه تلویزیونی Fixer Upper، شهرت زیادی بـه دست آوردند، این برنامه بـه تغییر دکوراسیون و طراحی منزل اشاره میکند و از آنجایی که بـه سبک سریال‌های واقع‌گرایانه «Reality TV»؛ ساخته شده، جذابیت زیادی برای مخاطب دارد و پخش ان از سال ۲۰۱۳ شروع شد و آخرین قسمت از فصل پنجم این برنامه را درسال ۲۰۱۸ شاهد بودیم.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

جوانا کتاب رکورد های گینس متولد تگزاس کشور ایالات امریکا است و مادرش ریشه‌ای ژاپنی دارد، پدر نیز از تبار آلمانی و لبانی است و در سال ۲۰۰۳ با چیپ رکورد هـای رکورد های گینس ازدواج کرد. ماحصل این ازدواج ۵ فرزند است و مدتی است که فروشگاه آنلاینی با نام مگنولیا را به راه انداخته‌اند، در این فروشگاه خدمات دکوراسیون منزل بـه مشتریان ارائه میشود.

چیپ و جوانا کتاب کتاب گینس علاقه زیادی با ایجاد تغییر در سبک زندگی مردم و هم چنین راحت‌تر کردن زندگی از طریق چیدمان و دکوراسیون منزل دارند و در یکی از قسمت‌های برنامه Fixer Upper نیز این دو طراح، تمامی قسمت‌های منزلی که دو کودک با صندلی‌چرخ‌دار در ان سکونت داشتند را برای دسترسی راحت این کودک‌ها با چیدمانی جدید مرتب کردند تا بچه‌ها از روی صندلی چرخ‌دار، مشکلی با تعامل با لوازم منزل نداشته باشند.

15- آریانا گرانده

آریانا گرانده بوترا «Ariana Grande Butera»؛ که در صحنه‌های موسیقی او را با نام آریانا گرانده می‌شناسیم، وقتی تنها ۱۴ سال داشت، درسال ۲۰۰۸ اولین نمایش خود را در تئاتر برادوی اجرا کرد، پس از اجرای موفق این نقش، بـه او برای بازی در مجموعه تلویزیونی «ویکتوریوس» «Victorious»؛ پیشنهاد شد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

مدتی بعد نیز بـه دنیای موسیقی راه پیدا کرد و این روز‌ها بـه یکی از پرطرفدارترین سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی با ۱۵۲ میلیون دنبال‌کننده، تبدیل شده است. آریانا گرانده که از سمت مادر، تباری ایتالیایی دارد، در کنار تحصیل، بـه اجرای موسیقی نیز می‌پرداخت و اولین آلبوم او درسال ۲۰۱۳ منتشر شد و این آلبوم در رتبه اول ترانه‌های پرفروش ایالات امریکا قرار گرفت.

دومین آلبوم آریانا گرانده درسال ۲۰۱۴ منتشر شد و این آلبوم نیز صدر جدول ترانه‌های موسیقی کشور ایالات امریکا را تصاحب کرد. آریانا که تنها ۲۵ سال دارد، افتخار‌های زیادی در دنیای موسیقی را از آن خود کرده و انتخاب او از جانب مجله تایم درسال ۲۰۱۹ نیز از آینده‌ای درخشان‌تر برای آریانا گرانده خبر میدهد.

16- ماهرشالا علی

ماهرشالا از سال ۲۰۰۱ حضوری فعال در هالیوود داشت و زحمات او دست آخر نتیجه داد و نقش‌چشمگیر او در فیلم «مهتاب»؛ محصول ۲۰۱۶؛ جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد را برای ماهرشالا علی بـه دنبال داشت. خوشبختانه بخت با ماهرشالا یار بود و برای بازی در فیلم «کتاب سبز»؛ محصول ۲۰۱۸ نیز توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد را از آن خود کند.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

جالب است بدانید ماهرشالا علی ابتدا مسیحی بود، اما درسال ۱۹۹۹ بـه دین اسلام گروید، جالب‌تر این که او اولین هنرپیشه مسلمان سیاه‌پوستی است که اسکار را از آن خود کرده است. ماهرشالا از آن دسته سلبریتی‌هایی است که در برابر ظلم دولت ایالات امریکا ساکت ننشسته و از هر فرصتی برای گله‌گذاری از عملکرد ایالات امریکا در مقابل مسلمان‌ها استفاده می‌کند.

ماهرشالا علی که بازی اخیر او در سومین فصل از سریال «گارآگاهان حقیقی» «True Detective» نیز نقد‌های بسیار مثبتی دریافت کرده است دستی در موسیقی نیز دارد و در سال ۲۰۰۷ شاهد انتشار آلبومی از جانب او بودیم. ماهرشالا در حدود ۴۰ اثر بلند سینمایی و تلویزیونی در کارنامه‌اش دارد و با توجه بـه موفقیت‌هایی که در چند سال اخیر بدست آورده، امیدواریم درسال‌های آتی نیز بیشتر از این هنرپیشه مسلمان بشنویم.

17- گلن کلوز

گلن کروز از آن دسته هنرپیشه‌هایی پرتلاشی است که ۳۴ اثر سینمایی و تلویزیونی را در کارنامه‌اش شاهد هستیم و باتوجه بـه این که بیشتر از ۷۰ سال سن دارد، هنوز هم زیبارو و پرکار است. گلن کلوز سه بار جایزه گلدن گلاب را از آن خود کرده و ۷ بار هم نامزد جایزه اسکار شده، اما تاکنون افتخار دریافت این جایزه را نداشته است. گلن کار حرفه‌ای خود را از سال ۱۹۷۴ و در صحنه‌های تئاتر شروع کرد.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

او مدتی بعد نیز راهی سینما شد، این بازیگر کهنه‌کار که تاکنون ۳ بار ازدواج کرده و هر ۳ ازدواج او نیز بـه جدایی ختم شده اند، یک دختر دارد که دخترش نیز مشغول بـه حرفه بازیگری است. گلن کلوز در کنار بازیگری، علاقه زیادی بـه تجارت دارد و همین امر باعث شده تا شاهد فعالیت‌های مختلف اقتصادی از جانب او باشیم که در این زمینه میتوان بـه شرکت فیلمسازی تریلیوم پروداکشنز «Trilium Productions» اشاره کرد.

در کنار تمامی این موارد، گلن کلوز بـه‌عنوان سلبریتی شناخته میشود که فعالیت‌های مهمی در امور خیریه نیز دارد و یکی از طرفداران سرسخت سلامت حیوانات و محیط‌زیست است. با توجه بـه سن و سالی که گلن کلوز دارد بعید می‌دانیم در آینده بختی برای تصاحب اسکار پیدا کند و چـه بسا حضور وی در لیست ۱۰۰ شخصیت برتر سال ۲۰۱۹ یکی از آخرین دستاورد‌های این بازیگر کهنه‌کار هالیوودی باشد.

18- محمد صلاح

فوتبال دوست‌ها بـه احتمال زیاد محمد صلاح را می‌شناسند. او که ۲۶ سال سن دارد برای تیم ملی فوتبال مصر توپ می‌زند و تاکنون ۵۷ بازی ملی برای مصر انجم داده و ۳۳ گل نیز زده است. این فوتبالیست خوش‌آتیه چهره‌ای بسیار محبوب در میان فوتبا‌ل‌دوستان مصری است چرا که در بازی‌های مقدماتی در دقیقه ۹۵ توانست یک ضربه پنالتی را گل کند و تیم مصر را پس از ۲۸ سال روانه جام‌جهانی نماید.

معرفی چهره های برتر سال 2019 (زندگی شخصی چهره های مشهور)

محمد صلاح فوتبال حرفه‌ای را با حضور در یک تیم مصری شروع کرد و پس از مدتی نگاه کارشناسان بین‌المللی فوتبال را جلب کرد و در سال ۲۰۱۲ راهی تیم بازل سوئیس شد و پس از یک هفته بازی در این تیم اولین گلش را زد تا ثابت کند که در قد و قواره‌های فوتبالیست‌های جهانی است.

مدتی بعد نیز محمد صلاح بامبلغی حدود ۱۱ میلیون پوند راهی باشگاه چلسی شد تا افتخاری دیگر را برای فوتبال‌دوست‌های مصری بـه ارمغان بیاورد و اولین فوتبالیست مصری باشد که بـه یک باشگاه معتبر انگلیسی راه پیدا کرده است. بازی درخشان او در تیم چلسی باعث شد تا پای محمد صلاح بـه فوتبال ایتالیا باز شود و مدتی در تیم رم بازی کند، در نهایت نیز با قراردادی ۴۵ میلیون یورویی بـه تیم لیورپول پیوست.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت