جورج کلونی و همسرش صاحب فرزند دو قلو شدند

مجموعه : اخبار چهره ها
جورج کلونی و همسرش صاحب فرزند دو قلو شدند

جورج کلونی و همسرش در انتظار فرزند دو قلو 

جرج تیموتی کلونی (به انگلیسی: George Timothy Clooney) (زادهٔ ۶ مه ۱۹۶۱ در ایالت کنتاکی) بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی برندهٔ جایزه اسکار و گلدن گلوب است.پس از انتشار شایعات فراوان درباره پدر شدن جورج کلونی بازیگر و کارگردان سرشناس آمریکایی، رسما اعلام شد وی و همسرش در انتظار تولد یک دوقلو هستند.

 

فرزندان دوقلو جورج کلونی , جورج کلونی بازیگر 55 ساله هالیوودی بزودی صاحب فرزندمی شود و همسرش  امل علم الدین دوقلو هایشان را بدنیا خواهد آورد.

 

جورج کلونی و همسرش صاحب فرزند دو قلو شدند

 

پس از انتشار شایعات فراوان درباره پدر شدن جورج کلونی بازیگر و کارگردان سرشناس آمریکایی، رسما اعلام شد وی و همسرش در انتظار تولد یک دوقلو هستند.

 

جورج کلونی و همسرش امل علم‌الدین وکیل بین المللی در انتظار تولد نخستین فرزندان‌شان هستند.کلونی ۵۵ ساله و همسر ۳۹ ساله‌اش مدت‌ها به این دلیل در معرض شایعات مختلف قرار داشتند.اما این خبر در سایت خبری «پیپل» اعلام شد و رسما به این زوج تبریک گفته شد.فرزندان این زوج در ماه ژوئن متولد می‌شوند.

 

جورج کلونیکه یک بار در سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۳ سابقه زندگی مشترک با همسرش تالیا بالزام بازیگر را داشت، پس از جدایی گفته بود دیگر هرگز ازدواج نخواهد کرد اما او پس از آشنایی با امل عمل‌الدین وکیل حقوق بشری لبنانی-بریتانیایی که در بیروت متولد شده، در سال ۲۰۱۳ اعلام کرد گفته‌اش را پس می‌گیرد و چند ماه بعد با وی ازدواج کرد.

 

جدیدترین مطالب سایت