خیانت مدل پسر ایرانی به خواننده معروف اروپایی

مجموعه : اخبار چهره ها
خیانت مدل پسر ایرانی به خواننده معروف اروپایی

خیانت مدل پسر ایرانی به خواننده معروف اروپایی 

سام اصغری مدل ایرانی که در خارج زندگی میکند و در همین حین با خواننده معروف رابطه دارد در ادامه خیانت این مدل هم لو رفت در ادامه با ما همراه باشید.

 

یک زن طراح جوان ادعا می کند که با سام اصغری در ارتباط است و این مدل ایرانی به بریتنی اسپیرز خیانت کرده است.

 

سرانجام بریتنی اسپیرز پس از مدت‌ها انکار و نفی هر نوع رابطه جدید، تائید کرد که با سام اصغری در ارتباط است. این رابطه ابتدا در هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیوی Slumber Party بریتنی آغاز شد که در آن سام اصغری به ایفای نقش می‌پرداخت.

 

پس از آن زمزمه‌های زیادی درباره شکل‌گیری تازه‌ترین رابطه عاشقانه بریتنی در رسانه‌های آمریکایی مطرح شد اما او تا مدت‌ها سعی در پنهان کردن این رابطه داشت تا اینکه سرانجام تصمیم گرفت با سام در مجالس خصوصی و محافل عمومی ظاهر شود.

 

سام اصغری کیست؟

سام اصغری مربی پرورش‌اندام و بدنسازی است که متولد ایران است و نه سال پیش از اینجا به آمریکا مهاجرت کرده است. سام از چندی پیش فعالیت‌های حرفه‌ای خود را به عنوان مدل و بازیگر شروع کرده است. صفحه اینستاگرام او صد و شصت و چهار هزار فالوئر دارد و او در این صفحه به نمایش انواع فعالیت‌های مدلینگ و پرورش‌اندام خود می‌پردازد. سام در یکی از موزیک ویدیوهای گروه پاپ پرطرفدار Fifth Harmony هم حضور داشته است.

 

بریتنی که خود دو فرزند یازده و ده ساله از همسر سابقش کوین فدرلاین دارد شب تحویل سال نوی میلادی را در کنار اصغری جشن گرفت و آن‌ها علاوه بر اینکه به همراه هم به رستورانی ژاپنی در لس‌آنجلس رفتند و شامی رمانتیک خوردند چند عکس مشترک از شب تحویل سال ۲۰۱۷ را هم با هواداران‌شان به اشتراک گذاشتند. آن‌ها در این تصاویر بسیار خوشحال به نظر می‌رسیدند. هر چند اولین عکس مشترک این زوج را سام کمی قبلتر از آن شب با فالوئرهایش به اشتراک گذاشت که پس از زمان کوتاهی آن را از صفحه‌اش حذف کرد.

 

بریتنی اسپیرز طی مصاحبه‌ای درباره این آشنایی چنین می‌گوید: “قرار بود که ما صحنه مشترکی را در موزیک ویدیوی من داشته باشیم که من بعد از طی مسیری به بالای میزی می‌رسیدم که سام در آنجا نشسته بود. برای اینکه نوبت به تصویربرداری این صحنه برسد بیش از بیست دقیقه معطل شدیم و چون کار دیگری نداشتیم عملا مجبور شدیم با هم حرف بزنیم و هر چند در ابتدا حرف زیادی برای گفتن نداشتیم سرانجام شروع به صحبت کردن درباره غذای مورد علاقه‌مان کردیم. او هیچ نظری نداشت. منظورم این است که اسمم را شنیده بود اما نمی‌دانست چطور شخصیتی هستم و من هم همین احساس متقابل را نسبت به او داشتم. در واقع وقفه طولانی در فیلمبرداری ما را مجبور به گفتگو کرد.

 

ما شروع به صحبت درباره سوشی و چیزهایی که دوست داریم کردیم و اینکه باید یک روز برای خوردن سوشی با هم بیرون برویم. بعد از چند دقیقه حرف زدن احساس کردم یک حس مشترکی در ما ایجاد شد و سام شماره‌اش را به من داد. من خیلی نسبت به اینکه به او زنگ بزنم محتاط بودم و بعد از حدود پنج ماه شماره‌اش را از کیفم در آوردم و با او تماس گرفتم. به خودم گفتم خیلی پسر جذابی هست و از آن به بعد همه چیز خیلی خوب و بامزه پیش رفته است. احساس می‌کنم به مرحله‌ای از زندگی رسیده‌ام که نیازی به روابط کوتاه‌مدت با مردها ندارم و دلم می‌‌خواهد مرد ویژه‌ای را پیدا کنم و تا آخر عمر با او باشم.

 

اما همه این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که حالا و تنها بعد از چند مدت از شروع این رابطه عاشقانه زنی دیگر وارد این داستان شده و ادعا می‌کند که سام به بریتنی خیانت کرده است و او و سام اکنون کنار هم هستند.

به گزارش تالاب مورگان اوسمان بیست و هفت ساله که یک طراح آمریکایی است تصویری از خود و سام اصغری را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. این طراح متولد شهر مایامی در همین زمینه ضمن هشدار به بریتنی اسپیرز می‌گوید: “من ویدیو و تصاویر رابطه واقعی‌مان را دارم. بریتنی، من به تو هشدار می‌دهم که این پسر می‌خواهد از محبوبیت تو سوء استفاده کند. من نمی‌دانم چرا همه به من حمله‌ور شده‌اند. سام اصغری به بریتنی خیانت کرده است نه من. برای بریتنی متاسفم چون احساس می‌کنم انسان خوبی است.”

مورگان اوسمان دختری که ادعا می کند با سام اصغری در ارتباط است

خیانت مدل پسر ایرانی به خواننده معروف اروپایی

 

با وجود این بریتنی اسپیرز جمعه گذشته با گذاشتن تصویری از سام اصغری بر روی صفحه توییترش از عشق زیادش به او سخن گفت و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که سرانجام رابطه‌ای که به نظر می‌رسد در روز بیست و ششم نوامبر سال ۲۰۱۶ آغاز شده به کجا خواهد انجامید.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت