معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

مجموعه : اخبار چهره ها
معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

سلبریتی های هالیوودی 

بازیگران و سلبریتی های هالیوودی و جوانی بودند که درسال 2023 فوق العاده زیبا بازی کردند در ادامه می توانید با معرفی ستاره های هالیوودی درسال 2023 تالاب را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب بهترین های سینمای دنیا به انتخاب سایت بزرگ imdb را به شما معرفی میکنیم که بازیگران ناآشنا در میان آن ها زیاد هستند. درروزهای پایانی سال مانند هر سال، وبسایت آی‌ام‌دی‌بی ستاره های برتر سال را معرفی کرده است.

 

نحوه انتخاب این ستاره ها، بررسی چارت /ستاره سنج/ هفتگی «IMDbPro» و انتخاب چهره هایی

 

است که بطور مداوم طی سال جاری در این چارت قرار گرفتند. رنکینگ این وبسایت بر اساس بازدید واقعی از صفحه های مربوط به هر یک از این چهره ها در وبسایت IMDb بوده است. جالب است بدانید که بیش از 250 میلیون بازدید منحصر بفرد بصورت ماهانه از این صفحات صورت گرفته است.

 

10. کاترین لنگفورد

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

به نظر میرسد هیچ سریال تلویزیونی جدید دیگری مانند سریال «13 دلیل برای این‌که» طی امسال، سر و صدا نکرده است. در فصل اول این سریال، شاهد آن بودیم که رویدادهایی رخداد افتاد که منجر به آن شد که هانا بیکر تصمیم بگیرد به زندگی اش پایان دهد و بیننده این سریال کاملاً تحت تأثیر پیچیدگی و اصالتی قرار گرفت که کاترین لنگفورد در این نقش از خود نشان داد و باعث شد که این سریال یکی از مهم ترین و جذاب ترین سریال های امسال شود.

 

اولین بار است که لنگفورد در لیست سالانه ده ستاره برتر آی‌ام‌دی‌بی قرار میگیرد و البته قدم عاقلانه بعدی وی این بود که نقش لی برک را در فیلم «با عشق، سایمون» را قبول کرد. در این فیلم وی نقش بهترین دوست سایمون اسپیر «با بازی نیک رابینسون» را ایفا مي نماید.

 

9. سوفیا بوتلا

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

سوفیا بوتلا در فیلم «مومیایی» با چهره ای کاملاً تازه، محبوبیت خود را در میان طرفداران فیلم های اکشن افزایش داد و شکی وجود ندارد که بینندگان از دیدن نقش آفرینی او در کنار شارلیز ترون در فیلم «بلوند اتمی» کاملاً لذت بردند.

 

به همین دلیل است که این ستاره نوظهور که فیلم های بعدی اش، «هتل آرتمیس» و «فارنهایت 451» هستند، دو سال پی در پی است که در لیست ده ستاره برتر ما قرار دارد.

 

8. دن استیونز

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

این ستاره سابق سریال «دانتون ابی» امسال در همه ی ي جا دیده شد و با وجود محبوبیت و البته جذابیت ذاتی اش، هرگز از دیدنش در مراسم مختلف خسته نشدیم.

 

سایت تالاب : استیونز که در فیلم «دیو و دلبر» خوب درخشید و استعدادش را نشان داد، در سریال «لژیون» ثابت کرد که توانایی جان بخشیدن به هر نقشی حتی کاراکترهای روانی و مشکل دار را هم دارد. استیونز که ستاره واقعی مدرنی است، احتمالاً بین کارهای سریالی و سینمایی تعادل خوبی برقرار خواهد کرد.

 

7. آنا دِ آرماس

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

بازی در نقش یک ربات و نشان دادن احساس از سوی آن، کار هر بازیگری نیست و بی دلیل نیست که در فیلم «بلید رانر 2049» شاهد آن بودیم که کی «با بازی رایان گاسلینگ» مایل بود رابطه عمیق تری با جوی «دِ آرماس» داشته باشد. رابطه تراژیک این دو، نقطه روشنی در یکی از بهترین و سوزآور ترین فیلم های

 

سینمای امسال است. به عقیده ما، حضور د آرماس در فیلم «اوردرایو» دلیل قرار گرفتن این فیلم درجه دوی کم بودجه در چارت /فیلم سنج/ آی‌‌ام‌دی‌بی در پائیز امسال است.

 

6. پام کلمنتیئف

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

با گسترش دنیای سینمایی مارول، کاراکترهای جدیدی مانند مانتیس معرفی می‌شوند که جدیدترین عضو «نگهبانان کهکشان» است. بازی پام کلمنتیئف در این دنباله پرفروش، فاکتور عجیب و غریبی خود را حفظ کرده و باعث شده که این هنرپیشه نوظهور یکی از جدیدترین چهره های لیست حاضر شود.

 

سایت تالاب : هنوز نمی دانیم که نقش او در فیلم «انتقامجویان: جنگ ابدیت» چقدر کلیدی است، ولی اگر او درسال آینده نیز در این لیست قرار بگیرد، تعجب نخواهیم کرد، به خصوص اگر تعادل خوبی بین نقش های سینمایی دنیا مارول و فیلم های خوب مستقلی مانند «اینگرید به غرب می‌رود» برقرار نماید.

 

5. بیل اسکارزگارد

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

بیل اسکارزگارد و استعداد ویژه و ممتازش «و همین طور چهره خاصش که مخصوص خانواده اسکارزگارد است» باعث شده که او یکی از شناخته شده ترین چهره های امسال شود، حتی از پشت گریم های سنگین و کاراکترهای ترسناکی مانند دلقک های قاتل. با القای کاراکتری

 

آیکونیک با روحیه ای بدجنس و ترسناک، اسکارزگارد باعث شد که فیلم سینمایی ترسناک «آن» با فروش حدود 700 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی، تبدیل به موفق ترین فیلم امسال شود. این بلاک باستر همین طور جزو پربحث ترین فیلم های سال بود، در حالی‌که ژانر ترسناک امسال نزول عظیمی را تجربه می‌کرد.

 

4. الکساندرا داداریو

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

سایت تالاب : با عملکردی استثنائی می توان گفت که الکساندرا داداریو توانست با تداوم کارهای خوبش، برای دومین بار در لیست ده ستاره برتر سال وبسایت آی‌ام‌دی‌بی قرار بگیرد. فیلم سینمایی مهم داداریو درسال جاری «گارد ساحلی» بود که پروژه اصلی اش درسال بود و توجه آنلاین زیادی را به خود جلب کرد،

 

ولی در باکس آفیس خوب عمل نکرد. جدا از صحنه های خنده دار در کنار زک افران، داداریو را امسال در «خانه» دیدیم که حضوری کوتاه داشت و همین طور کمدی مستقل «توقفگاه»، به کارگردانی ویلیام اچ. میسی، که در آن با کیت آپتون همبازی بود.

 

3. امیلیا کلارک

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

مادر اژدهایان که امسال در فصل یکی مانده به آخر سریال «بازی تاج و تخت» درخشید، در لیست امسال وبسایت آی‌ام‌دی‌بی، یک رتبه سقوط کرده است. این فصل برای دنریس تارگرین، فصل دشواری بود، زیرا وی به ارتش لنیسترها حمله کرد و نه تنها با ملکه سرسی رو در رو شد،

 

بلکه برخوردی دورادور با پادشاه شب و ارتش وایت واکر ها نیز داشت و البته قضیه از دست دادن ویسریون نیز هست که درباره اش حرف نزنیم بهتر است. فیلم بعدی خانم کلارک، قبل از فصل پایانی سریال GoT، فیلم «سولو: یک داستان از جنگ ستارگان» خواهد بود.

 

2. تام هاردی

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

سایت تالاب : گذشته از بستن قرارداد با دنیای سینمایی مارول «MCU» برای بازی در نقش ادی براک در فیلم «ونوم»، امسال تام هاردی برای طرفداران خود چه ارمغانی داشت؟ مهمتر از همه ی ي این‌که هاردی سریال «تابو» را عرضه کرد که فصل اول متفاوت و بسیار جذابی داشت و همین طور در تیم بازیگران فیلم «دانکرک» قرار داشت

 

که احتمال دارد برنده جایزه اسکار بهترین فیلم امسال شود. همین طور طرفداران دنیای جنگ ستارگان را با این خبر که احتمال دارد نقش یک استورم تروپر را در اپیزود هشتم این سری فیلم ها بازی کند، غافلگیر کرد. همین طور پس از ماه ها گمانه زنی، هاردی اعلام کرد که قرار است در فصل چهارم سریال «پیکی بلایندرز» بازی کند. همه ی ي این مانورها باعث شدند که تام هاردی در لیست امسال ده ستاره برتر سال 2020 ، دو رتبه صعود کند.

 

1. گل گدوت

معرفی بهترین ستاره های هالیوودی در سال 2023

یک سال پیش، کمتر کسی می توانست حدس بزند که فیلم «زن شگفت انگیز» تبدیل به الگویی عالی از چگونگی ساخت یک فیلم ابرقهرمانی تقریباً بی نقص می‌شود و حضور گل گدوت در دنیای سینمایی دی سی «DCEU» تبدیل به ارزشمندترین سرمایه میگردد.

 

این شاهزاده آمازونی که ملکه همه ی ي موجودات ابرقهرمانی شده، به رتبه اول لیست ده ستاره برتر سال وبسایت آی‌ام‌دی‌بی صعود کرد.