مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 23 خرداد 1403

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی : رنگ کردن، کوتاه کردن، صاف کردن، فر کردن – افراد معروف بیشتر از تعداد زیادی از مردم کـه ملحفه های‌ خودرا عوض میکنند مو های خودرا اصلاح میکنند. بنابر این، زمانی کـه رنگ یا بافت طبیعی ان‌ها گاه بـه گاه ظاهری کوتاه ایجاد میکند، رک و پوست کنده میتواند بسیار شوکه کننده باشد.

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از سلبریتی هایي کـه چهره اي متفاوت با مو های طبیعی خود دارند را منتشر کرده ایم.

چهره ی افراد معروف جهان با موهای طبیعی خود

سلبریتی ها ذاتا آفتاب پرست سبک هستند و ظاهر خودرا متناسب با آخرین نقش هایشان تغییر می‌دهند. این بدان معنی اسـت کـه در جایی در طول مسیر، سلبریتی ظاهر اصلی خودرا از دست می دهد. و بـه نظر می رسد همه ی چیز از مو شروع می شود! 

از یک طرف، تقریبا غیرممکن اسـت تصور کنید کـه بند های‌ نمادین ستاره های‌ خاص طبیعی نیستند. اما، در حالی کـه سلبریتی های‌ زیر احتمالاً میتوانند هر نوع قفلی را تکان دهند، چیزی غیر قابل انکار در مورد دیدن مو های اصلی آن ها وجوددارد. مثل نگاه کردن بـه پشت پرده، بزرگ و نیرومند اسـت.

در این جا چند تغییر موی طبیعی هالیوود آورده شده اسـت کـه شـما را حيرت زده می کند، آن ها بـه خوبی ممکن اسـت شـما را ترغیب کنند کـه مو های خودرا بـه روز کنید.

بیشتر بخوانید: مدل موی جذاب سلبریتی های جهان 

1. مندی مور

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

چشمان خودرا ببندید و مندی مور را تصویر کنید. شـما بـه ربکا پیرسون از این ما می اندیشید، نه؟ از زمانی کـه NBC سریال پر اشک را معرفی کرد، جدا کردن مور از شخصیت مادر تلویزیونی اش دشوار شده اسـت. در واقع آن قدر سخت اسـت کـه بـه ندرت بـه یاد می آوریم کـه این ستاره در واقع بـه عنوان یک نوجوان در دهه 90 شروع بـه تولید آدامس حبابی کرد.

اگر چه یال مور بیش از یک دهه اسـت کـه قهوه‌اي بلوطی اسـت، اما رنگ اصلی مو های او بـه بلوند آهنگ ویدیوی «Candy» درسال 1999 نزدیک‌تر اسـت. مور در گفتگو‌اي با PopSugar درسال 2017 گفت کـه این قفل‌های‌ OG باعث می شود او «کمی برای خودم بلرزد» – قهوه‌اي علامت تجاری او «بیش از همه ی شبیه من اسـت».

جای تعجب نیست کـه او پس از این کـه موهایش را تیره تر کرد برای «پیاده روی بـه یاد» درسال 2002 هرگز بـه عقب نگاه نکرد. او بـه اینترتینمنت ویکلی گفت. “این دگرگون کننده بود زیرا در زمانی از زندگی من رخ داد کـه من فقط از چشم انداز موسیقی پاپ و از طریق ان لنز دیده می‌شدم. رنگ کردن مو های من اهمیت واقعی داشت.”

2. زندایا

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

هنگامی کـه بـه اندازه زندایا در کانون توجه قرار میگیرید «او زمانی کـه نقش راکی بلو را در Shake It Up دریافت کرد، بـه سختی نوجوانی بود»؛ “نگاه” شـما می تواند مترادف با شخصیت شـما شود. زندایا برای سال‌ها مو های مجعد طبیعی خودرا صاف میکرد تا با تصویر عمومی خود هماهنگ شود. او گفت: در بزرگ شدن، من بـه فرهایم خیلی مطمئن نبودم. “مثل مو های دخترهای اطرافم نبود. و هیچکس واقعا نمی‌دانست با مو های من چه کند.”

بـه زودی بـه ژانویه 2017 رسیدیم و ستاره The Greatest Showman بینشی از سفر مو های طبیعی خود بـه اشتراک گذاشت: “وقتی سال های‌ زیادی را صرف رشد مو های آسیب دیده خود کرده‌اید، از گرما اجتناب کرده‌اید، کلاه گیس پوشیده اید و هر محصول طبیعی در جهان را امتحان کرده‌اید.

زندایا در اینستاگرام نوشت و با ایموجی‌های‌ متعدد دست‌های‌ ستایش بر این احساس تاکید کرد. پس از ان؛ او در همه ی جا از نمایش جوایز گرفته تا نخستین نمایش فیلم، این موضوع را تکان داد و اغلب توصیه هایي در مورد مراقبت از مو های سیاه طبیعی ارائه می دهد.

3. بلیک لایولی

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

بلیک لایولی یک ستاره سینما و همسر رایان رینولدز از ددپول اسـت. اما برای طرفداران درام نوجوانان نمادین Gossip Girl، لیولی همیشه سرنا ون در وودسن خواهد بود. در طول سال‌های‌ حضورش در برنامه بود کـه لایولی برای نخستین بار هوس مو را در همه ی برانگیخت. او موج‌های‌ بلوند ساحلی را داشت «و هنوز هم دارد» کـه رویاهای مو از انها ساخته شده اسـت.

خدای مویی کـه او هست، باورش سخت نیست کـه او با این قفل های‌ رشک برانگیز بـه دنیا آمده اسـت. با این حال، در واقعیت، لایولی کوچک با موهایی بـه طور قابل توجهی تیره تر از رنگ بلوند خود بـه دنیا آمد. او در دوران بارداری خود زمانی کـه رنگ رزی را متوقف کرد تقریبا اینترنت را شکست و ریشه های‌ واقعی خودرا فاش کرد. رنگارنگ لایولی، رونا اوکانر از سالن لوکارو، درسال 2011 تأیید کرد کـه، بله، لایولی مرتباً برای حفظ “بلوند گرم طبیعی” خود با “برجستگی های‌ عاج” ملاقات می کند.

این تنها افشاگری مویی نیست کـه لایولی در آستین خود پنهان کرده اسـت. دریک نقطه، حتی فوق العاده فرفری بود – درست مثل دخترش جیمز!

4. لیتون میستر

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

در این جا یک چرخش طعنه آمیز برای شـما وجوددارد: لیتون میستر بازیگر نیز مانند بازیگر فیلم Gossip Girl، بلیک لایولی، رنگ موی شخصیت خودرا بـه طور طبیعی بـه اشتراک نمیگذارد. با این حال، ریشه میستر بـه شخصیت لایولی نزدیکتر اسـت و بالعکس! در واقع، این تمایل میستر برای تاریک شدن بود کـه بخش نمادین بلر والدورف را برای او بـه ارمغان آورد.

او درسال 2018 گفت: «من با مو های بلوند بزرگ شدم و حدود 13؛ 14 سالگی بـه بلوند روشن تبدیل شد، می خواستم ان را در دوران نوجوانی دوباره بـه تصویر بکشم.» بر این اساس، میستر در زمان تست بازیگری برای Gossip Girl یک بلوند بود.

با این حال، این نمی توانست میستر را متوقف کند. جاش شوارتز یکی از خالقان سریال درسال 2017 بـه Vanity Fair گفت: “او وارد شد و واقعاً بامزه بودو واقعاً باهوش بودو آسیب پذیر بازی می کرد. اما یک مشکل وجود داشت: او بلوند بود.” پس میستر چه کرد؟ او مستقیماً بـه سمت سینک رفت و موهایش را قهوه اي رنگ کرد تا نقشی را ایمن کند.

5. اتحادیه گابریل

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

در مارس 2017؛ Gabrielle Union خط مراقبت از مو خودرا بـه نام Flawless راه اندازی کرد. برای ارائه محصولات با کیفیتی کـه بـه زنان با مو های بافت‌دار اجازه می دهد “روزهای خوبی برای مو های خود داشته باشند.” یونیون در ان سال با فالوورهای اینستاگرام خود صحبت کرد تا با مو های طبیعی خودش کنار بیاید.

او فاش کرد: «درحدود 25 سالگی، استفاده از شل کننده ها را متوقف کردم و بـه آرامی مو های طبیعی ام را رشد دادم. “این یک سفر موی خوفناک بوده اسـت.”

او گفت: در گفتگو با WWD درسال 2017؛ یونیون فاش کرد: “من از مرحله اي گذشتم کـه ریلکسترم را برای مدت طولانی روشن می گذاشتم، فکر می کردم هر چه مدت طولانی تر این ریلک کننده را روشن بگذارم، صاف تر می شود.” ضایعات بریده شده، مانند زخم های‌ باز در پوست سرم، تلاش برای تعقیب چیزی کـه غیر واقعی بود، ودر نهایت احتمالاً در اواسط تا اواخر دهه 20 زندگی ام تصمیم گرفتم کـه آرام کننده ام را رها کنم و طبیعی عمل کردم.

اما یونیون همچنین قاطعانه بر این موضوع تاکید دارد کـه سفر موی فردی هر فرد «شگفت‌انگیز، معتبر، ارزشمند و زیباست، مهم نیست کـه چه باشد».

6. نیکول کیدمن

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

هنگامی کـه نیکول کیدمن برای نخستین بار در فیلم روزهای رعد و برق درسال 1990 وارد صحنه هالیوود شد، آبشار حلقه‌های‌ چوب پنبه‌پنبه زنجبیلی او تقریبا نمایش را ربود. با این حال، همانطور کـه ستاره بازیگر زن بـه رشد خود ادامه داد، ان کت فریبنده جای خودرا بـه مو های صاف و بلوند داد. این ظاهری اسـت کـه کیدمن در طول زندگی حرفه‌اي خود آن قدر خوب پرورش داده اسـت کـه مو های طبیعی او چیزی بیش از یک خاطره دور نیست.

با این حال، باید گفت کـه هیچکس بیش از کیدمن از این انتقال پشیمان نیست. وقتی پاپ سوگار استرالیا از او پرسید کـه چه توصیه‌اي بـه خود 20 ساله‌اش می کند، این بازیگر نیازی بـه فکر کردن طولانی نداشت. “کاش موهایم را تنها گذاشته بودم!” از آنجایی کـه مدام ان را صاف می کردم همیشه بـه من می گفتند فرهای تو خیلی زیبا هستند و من هرگز انها را باور نکردم.

او این پشیمانی خودرا بـه مجله WHO استرالیا «از طریق Today» تکرار کرد و گفت: “کاش فرهایم را پس میگرفتم. آن ها را تا حد مرگ شکنجه می دادم. همیشه میگویم “حلقه ها را خراب نکن!” مسلماً اینکار قاتل خواهد بود. 

7. سنا لاتان

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

Sanaa Lathan خیره کننده از امتحان کردن مدل های‌ جدید در مورد موهایش نمیترسد. “من عاشق بافتن و کلاه گیس و همه ی این ها هستم!” او درسال 2015 بـه Hype Hair رفت. ودر سال 2017؛ او بـه اسانی سر خودرا برای آماده شدن برای بازی در فیلم نتفلیکس Nappily Ever After تراشید. اما درسال‌های‌ اخیر، عشق لاتان بـه پوشیدن مو های طبیعی‌اش، بیش از هر مدل کوتاهی، سر و صدای زیادی بـه راه انداخته اسـت.

لاتان بـه Hype Hair می گوید: «اخیراً موهایم را طبیعی می پوشم. “برای من، همه ی چیز در مورد تغییر ان اسـت. از نظر زندگی واقعی، من ان را در کورنرو می‌گذارم و مقداری نرم کننده در ان میگذارم و سپس ان را بیرون می آورم و واقعاً بزرگ و وحشی اسـت. من اخیراً عاشق ان شده ام. “

درسال 2018؛ بـه نظر می رسید کـه لاتان واقعاً فرهای طبیعی کوتاه خودرا در آغوش می کشد – در حالی کـه در خانه بـه الا فیتزجرالد گوش می‌داد، با پسرعموهایش در عید پاک استراحت می کرد ودر کشور مکزیک تعطیلات می‌گذراند، ظاهرش را نشان می‌داد.

8. اما استون

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

مو های قرمز یک چیز زیبایی اسـت، اما همه ی نمی‌توانند ان را از بین ببرند – بـه خصوص افرادی کـه بـه طور طبیعی رنگ مشخصی ندارند. با این حال، اگر تا بـه حال استثنایی از این قاعده وجود داشته باشد، اما استون بازیگر La La Land اسـت. ممکن اسـت فکر کنید، “صبر کنید، او یک IRL مو قرمز نیست؟” این سایه بـه قدری ارگانیک روی بازیگر می‌آید کـه باورش سخت اسـت کـه او واقعاً یک بلوند اسـت. 

تریسی کانینگهام، یکی از مالکان سالن بایرون و تریسی در لس آنجلس، اغلب برای رنگ آمیزی یال خود با استون همکاری می کند. و طبق گفته کانینگهام، استون زمانی کـه قرمز اسـت بیشتر شبیه خودش اسـت. “فراموش می کنم کـه اِما یک سر قرمز طبیعی نیست – او یک بلوند اسـت! او با این رنگ و شخصیتش مانند یک قرمز مو اصیل بـه نظر می رسد!” 

برای حفظ سلامت مو های استون علیرغم رنگ آمیزی مداوم، رنگارنگ معروف بـه استفاده دو بار در هفته از اولاپلکس عدد 3 در خانه تکیه می کند. کانینگهام اصرار داشت: “همه ی دختران من، از جمله اما، ان را دوست دارند.”

9. تراجی پی هنسون

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

آیا تراجی پی هنسون هیچ غلطی نمیکند؟ هنرپیشه امپراتوری اساسا در صدر جهان قرار دارد و بـه درستی هم همین طور اسـت. او حامی بی امان زنان اسـت و این شامل تشویق آن ها می شود کـه در مورد صاف کردن موها زیر بار فشار جامعه ننشینند.

وقتی نوبت بـه موهای مان میرسد ما شرمنده‌ایم. چیزی کـه بـه ما گفته‌اند، “مو های شـما پوشک اسـت.” او در گفت و گو اي با HuffPost توضیح داد: پوشک نیست، فرفری اسـت. این یک حلقه اسـت، یک سیم پیچ اسـت. با درنظر گرفتن این موضوع، هنسون – کـه سال‌ها مو های طبیعی خودرا زیر کلاه گیس می‌پوشید و می بافت یا ان ها را صاف می کرد – سال 2017 رابا بریدن موهایش و پوشیدن بیشتر ان ها بـه طور طبیعی بـه نقطه عطفی تبدیل کرد.

او امیدوار اسـت کـه با انجام اینکار، دختران مو های طبیعی خودرا همانگونه کـه هستند ببینند. او بـه هاف پست گفت: این تاجی اسـت کـه خدا بـه شـما داده اسـت. “مو های ما بدون هیچ محصولی از جاذبه زمین سرپیچی میکنند. آیا میدانید چقدر نیرومند اسـت؟ این نیرومند اسـت.”

10. امی آدامز

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

همه ی نمیتوانند مو های قرمز را از بین ببرند، اما امی آدامز مطمئناً می تواند. در واقع، او اینکار را بـه قدری خوب انجام می دهد کـه احتمالاً فکر میکردید تارهای او طبیعی هستند، درست اسـت؟ چیزی کـه کار رنگ‌سازی آدامز را فوق‌العاده می کند این اسـت کـه – علیرغم این کـه بـه عنوان یکی از محبوب‌ترین مو قرمزهای هالیوود شناخته میشود – تا 27 سالگی موهایش را بـه این رنگ متمایز رنگ نکرد.

درسال 2004؛ آدامز بلوند در ان زمان در سریال تلویزیونی وگاس کـه اکنون منقرض شده بود، در مقابل راب لوو انتخاب شد. با این حال، یک مشکل وجود داشت. یک بلوند دیگر هم انتخاب شده بودو ظاهرا دو بلوند حق ندارند. تهیه کنندگان اصرار داشتند کـه یکی از بازیگران زن باید رنگ مو های خودرا تغییر دهد. آدامز درسال 2012 بـه Backstage گفت: “او با این چشمان سبز شیری زیبا و این یال مو های بلوند برنزه اسـت.” قرمز شدن!”

نه این کـه آدامز همین حالا شاکی باشد. در طول یک رویداد TimesTalk درسال 2016؛ این بازیگر اعتراف کرد کـه کار رنگرزی باعث تغییر شغل او شده اسـت. او گفت: «مردم شروع کردند بـه دیدن من بـه شیوه اي متفاوت، برای نقش های‌ مختلف».

11. کیتی پری

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

هیچکس نمیتواند کیتی پری را بـه ترسو بودن با انتخاب های‌ سبک خود متهم کند. این ستاره پاپ تقریبا هر مدل مو و رنگی کـه تصور می شود را تکان داده اسـت، و بعید بـه نظر می رسد کـه او بـه این زودی‌ها ان را تغییر ندهد. اما اصلاحات دائمی موی پری شـما را بـه این فکر می کند کـه او از کجا شروع کرده اسـت.

رنگ مویی کـه بیشتر مترادف با پری اسـت، مسلماً مشکی جوهری اسـت – رنگی کـه او در زمان انتشار One of the Boys، نخستین آلبوم با نام هنری او، بـه کار برد. اما زمانی کـه کیتی هادسون بود، خواننده هنوز رنگ روشن‌تری از جوانی داشت. پری درسال 2015 بـه Glamour گفت: “من طبیعتاً خسته کننده ترین سنجاب قهوه اي هستم.” و اعتراف کرد کـه از 15 سالگی “با رنگ ها بازی می کند”.

درسال 2016؛ پری زمانی کـه موهایش را بـه شکل یک مدل کوتاه بسیار کوتاه برش داد و ان را بلوند پلاتینی رنگ کرد، خبرساز شد. در مورد این تصمیم، پری در طول یک جلسه درمانی زنده بـه سیری سات نام سینگ گفت کـه این تغییر بـه دلیل تمایل بـه واقعی بودن بیشتر انجام شده اسـت. او گفت: “من بـه شدت می خواهم کاترین هادسون باشم کـه حتی نمی‌خواهم گاهی اوقات شبیه کیتی پری باشم.”

12. آنجلا سیمونز

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

در حالی کـه آنجلا سیمونز زمانی تنها بـه خاطر دختر سمبل هیپ هاپ Rev Run از Run DMC شناخته می شد، از ان زمان بـه عنوان یک فرد اجتماعی، کارآفرین و شخصیت تلویزیونی واقعیت شهرت خودرا بـه دست آورد. ودر سال 2011؛ سیمونز زمانی کـه مو های طبیعی خودرا آشکار کرد، واقعاً در رادار عموم قرار گرفت.

سیمونز در مورد افشای بزرگ گفت: «هیچکس منفی نبود. آن ها فقط نمی دانستند کـه من زیر ان‌ها مو های زیادی دارم وقتی کـه من بافتنی می پوشم.» سیمونز در ادامه بـه کرلی نیکی توضیح میدهد کـه در ان مرحله، او قبلاً برای سه سال طبیعی بوده اسـت. سیمونز کـه بافت طبیعی خودرا “نرم، بزرگ و ضخیم” می نامد، سلامت ان را مدیون سفر های متعدد بـه آرایشگر خود در هر هفته می داند.

اما انتظار نداشته باشید کـه سیمونز رابا مو های طبیعی اش خیلی وقت ها شکار کنید. بـه گفته ستاره Run’s House، “من دختری هستم کـه همیشه موهایم را عوض می کنم. دوستان من فقط نظر ندادند.”

13. اولیویا وایلد

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

اولیویا وایلد دارای موی آمبره‌اي اسـت کـه همه ی میخواهند – قهوه‌اي گرم و پررنگ در ریشه با انتهایی کـه آفتاب‌ بوسیده شده اسـت. با این حال، وقتی برای نخستین بار بـه هالیوود آمد، وایلد یک بلوند واقعی بود. تا زمانی کـه تصمیم گرفت تیره‌تر شود، موی سرش اپیفانی شد. او درسال 2013 بـه Into the Gloss گفت: “من دو سال اول حرفه ام را بـه عنوان یک بلوند بسیار بلوند گذراندم.” کاملا تغییر کرده اسـت.”

جای تعجب نیست کـه وایلد در بیشتر موارد، رنگ قهوه اي خودرا حفظ کرده اسـت. با این حال، او همیشه آماده اسـت تا موهایش را برای نقش‌ها و گاهی اوقات فقط برای سرگرمی تغییر دهد. رنگرزی “خیلی اوقات” نیز بی توجه نبوده اسـت. وایلد درسال 2013 بـه Cosmo گفت کـه نامزد جیسون سودیکیس نمی‌تواند وی را در مورد عادت رنگ موی تند سیب زمینی اش اذیت نکند.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل مو های سلبریتی جذاب صورت گرد

14. کریستینا هندریکس

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

آیا واقعاً می تواند؟ آیا جوآن هالووی بـه طور طبیعی … بلوند اسـت؟ خوب، پس همه ی ما میدانیم کـه هالووی فقط شخصیتی اسـت کـه کریستینا هندریکس در سریال AMC بازی کرد. اما، بیایید – او ان نقش را بـه قدری خوب بازی کرد کـه عملاً غیرممکن اسـت کـه هندریکس را بـه عنوان چیزی جز یک مو قرمز پر جنب و جوش تصور کرد.

همانطور کـه پیداست، هندریکس همیشه احساس می‌کرده اسـت کـه همین حقیقت آشکار اسـت. او نخستین بار در سن 10 سالگی موهایش را از بلوند بـه قرمز رنگ کرد. “وقتی جوان بودم، علاقه زیادی بـه ان گرین گیبلز داشتم و ان مو های قرمز داشت. من همچنین جزیره گیلیگان را تماشا کردم و البته عاشق ان بودم. جینجر، و باوجود این کـه من لوسی را دوست دارم سیاه و سفید بود، می‌دانستم کـه او یک مو قرمز اسـت. فقط چیزی در مورد او وجود داشت… چیزی درخشان!” 

این رنگ در طول سال‌ها برای هندریکس خوب بوده اسـت. درسال 2015؛ او بـه People گفت کـه این بـه او کمک کرد تا در روزهای پیش از نمایش فیلم، کنسرت های‌ مدلینگ بیشتری را برگزار کند. بـه‌علاوه، او رنگی را کـه «همیشه شبیه من بود» بـه خاطر ایفای نقش حرفه‌اي‌اش در فیلم Mad Men می داند.

15. تایرا بنکس

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

تایرا بنکس نخستین کسی خواهد بود کـه اعتراف می کند کـه مدت زیادی را صرف پوشاندن مو های “واقعی” خود کرده اسـت. بنکس در برنامه لری کینگ لایو بعد از این کـه بالاخره در برنامه لری کینگ لایو گفت: «مثل این کـه از 17؛ 18 سالگی بافت و کلاه گیس و تکه‌ها و گیره‌ها و گیره‌ها و گیره‌ها و گیره‌های‌ گیره می‌پوشیدم و می خواستم خود واقعی را نشان دهم. سوپر مدل و مجری تلویزیون در ان زمان بـه کینگ گفت: “بافت طبیعی مو های من بسیار گره خورده اسـت.”

ودر حالی کـه او دیگر مو های طبیعی خودرا پنهان نمی‌کند، بنکس درسال 2018 بـه مجله W توضیح داد کـه سفر بـه پذیرش خود مدت زیادی در راه اسـت. هنگامی کـه او برای نخستین بار شروع بـه کار کرد، مو های طبیعی او تقریبا منجر بـه از دست دادن شکست بزرگ خود در ویکتوریا سیکرت شد. بنکس گفت: روز اول بـه خانه فرستادم چون آرایشگر نمیدانست با مو های آفریقایی آمریکایی من چه کند، بنابر این دیوانه بـه نظر می رسید.

خوشبختانه، یکسال بعد، بنکس شرکت تولید لباس زیر زنانه را متقاعد کرد کـه یک فرصت دیگر بـه او بدهد. آن ها موافقت کردند، و او توضیح می دهد: “بعد از ان؛ افرادی را استخدام کردند کـه بتوانند مو های من را برای 10 سال آرایش کنند.”

16. جنیفر انیستون

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

جنیفر آنیستون اگر یک ترندر مو نباشد، هیچ چیز نیست. اول مدل موی نمادین او بـه نام «راشل» آمد. پس از ان؛ آنیستون بـه رنگ «بروند» کـه اکنون امضا کرده بود، جذب شد. کدام یک از ما از رنگ شناس خود نخواسته اسـت کـه از ان رنگ کاراملی بسیار رشک برانگیز کپی کند؟

آنیستون تمایل بـه اصلاح طبیعی مو را درک می کند، زیرا او مدت ها پیش ریشه های‌ سبزه خودرا رها کرده بود. پس از این کـه دوباره موهایش را برای یک نقش تیره کرد، این بازیگر بـه این مبادله اشاره کرد. او درسال 2014 بـه InStyle گفت: “من با این رنگ بـه دنیا آمدم و پس از چند سال بازی با هایلایت، رنگ طبیعی موهایم را بـه طور کامل از دست دادم، بنابر این خیلی خوب اسـت کـه برگشتم.”

مایکل کانال، رنگ‌ساز قدیمی او میگوید، نکات برجسته‌اي کـه آنیستون بـه آن ها اشاره کرد، کلید رنگی اسـت کـه همه ی ما آرزوی ان را داریم. Canale درسال 2011 بـه PopSugar توضیح داد: “با رنگ خود کار کنید. رنگی را کـه از قبل دارید تقویت کنید و بـه رنگ هایي کـه خدا بـه شـما داده اسـت بچسبید.” 

17. کیت هادسون

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

این صدایی بود کـه در تابستان 2017 در سرتاسر جهان شنیده شد، زمانی کـه کیت هادسون گزهای ساحلی علامت تجاری خودرا تراشید. این بازیگر با انتشار عکسی از صحنه فیلم برداری یک پروژه بـه کارگردانی سیا، با انتشار عکسی در فید اینستاگرام خود، اینکار را انجام داد.

او بـه سادگی عکس را شرح داد: “آزادی”. با گذشت زمان، زمانی کـه مو های هادسون دوباره شروع بـه رشد کرد، طرفداران یک بار دیگر از دیدن این کـه رنگ طبیعی بازیگر زن چقدر تیره شده اسـت حيرت زده شدند. با این حال، بـه همان اندازه کـه این انتقال برای مردم تکان دهنده بود، هادسون معتقد اسـت کـه این حرکت برای او یک حرکت رهایی بخش بوده اسـت.

شـما می توانید درگیر این واقعیت شوید کـه “اوه نه، چه اتفاقی میوفتد اگر هویتی کـه مردم مرا می‌بینند از بین رفته باشد؟” او درسال 2017 بـه ET گفت: “من فقط بـه این چیزها فکر نمی کنم، بنابر این، برای من، فقط هیجان زده بودم کـه از شر تمام مو های قدیمی خلاص شوم.”

18. کیکه پالمر

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

زمانی کـه کیک پالمر با فیلم‌های‌ اوایل دهه 2000 مانند Akeelah and the Bee شروع بـه کار در صنعت سرگرمی کرد، بـه نظر می رسید کـه بـه سرعت ستاره این هنرپیشه-اسلش-خواننده جوان افزایش یابد. اما با پیشرفت حرفه‌اي‌اش، پالمر با چند چالش روبرو شد – یکی از ان‌ها، کـه او درسال 2018 بـه StyleCaster گفت، مو های طبیعی او بود.

“مردم می گویند، “چرا دختران سیاه پوست مو های خودرا پر میکنند؟ چرا دختران سیاه پوست بافتنی می‌پوشند؟” در تعداد زیادی از مواقع، این تنها راهی اسـت کـه میتوانید شغل پیدا کنید. تعداد زیادی از اوقات در سرگرمی، سیاه‌پوستان حتی اگر با یک افرو وارد میشدند، نمی‌توانستند شغلی پیدا کنند.”

اگر چه پالمر بـه سهولت اعتراف میکند کـه هنوز موهایش را برای نقش‌ها آسان می پوشد، او بـه اینکار بـه عنوان بخشی از کار نگاه میکند. با این حال، خارج از محل کار، او بـه طور معمول بافت طبیعی خودرا می پذیرد ودر سال 2015 بـه Essence گفت: “من دوست دارم قسمت بالایی موهایم را طبیعی نگه دارم، زیرا انعطاف پذیری بیشتری برای من ایجاد می کند.”

19. جیلیان اندرسون

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

هنگامی کـه سریال تلویزیونی کلاسیک The X-Files درسال 2016 پس از بیش از یک دهه تعطیلی راه‌اندازی مجدد شد، طرفداران نمی‌توانستند منتظر بمانند تا فاکس مولدر و دانا اسکالی دوباره باهم متحد شوند. با این حال، این شادی برای عده اي از طرفداران کوتاه مدت بود – زمانی کـه گیلیان اندرسون، بازیگر نقش اسکالی، در حال فیلم برداری با یک کلاه گیس قرمز «نفس نفس» مشاهده شد، یک ضربه بزرگ بـه وجود آمد. اندرسون در ان زمان با خندیدن بـه EW تایید کرد: «یک دیالوگ بزرگ در مورد مو های من وجوددارد.

البته مشکل از خود کلاه گیس نبود. از این واقعیت گذشته بود کـه اندرسون، کـه مدت ها پیش طرفداران وی را بـه این شخصیت محبوب متصل کرده بودند، جرأت کرد مو های وی را با رنگ دیگری IRL بپوشد. میدانید مو های قرمز شخصیت او نمادین اسـت. با این حال، معامله این اسـت: اندرسون یک بلوند طبیعی اسـت و موهایش را برای نقشش در The Fall روشن کرده بود. بـه این ترتیب، رنگ شناس او بـه او توصیه کرد کـه بـه رنگ امضای اسکالی برنگردد.

بعلاوه، اگر او واقعاً صادق باشد، اندرسون بـه هرحال طرفدار زیادی از قرمز نبود. او درسال 2016 بـه NewBeauty اعتراف کرد: «فکر نمی کنم زمانی کـه من یک مو قرمز بودم «در ان زمان» احساس جذابیت خاصی داشتم.»

20. مگان مارکل

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

اگر چه عموم مردم بـه دیدن دوشس ساسکس با قفل‌های‌ بلند و براق «گاهی اوقات با فرهای آزاد» عادت کرده‌اند، طرفداران مشکوک بودند کـه مگان مارکل – کـه مادرش آفریقایی-آمریکایی و پدرش قفقازی اسـت – می تواند بـه طور طبیعی مو های مجعدی داشته باشد.

یکی از ان طرفداران، مجری تلویزیون، کامی کرافورد، بـه اندازه کافی ثابت کرد کـه چند عکس برگشتی از مارکل قبل از شهرت «و قبل از شاهزاده» کـه مو های طبیعی وی را نشان می دهد، بـه نمایش بگذارد. “مورد خودم حل شد!” کرافورد در توییتر فریاد زد. “ما همه ی در قصر سلطنتی فر داریم!!!” کرافورد همچنین بـه شوخی گفت کـه می خواهد طوماری را آغاز کند تا «مگان را وادار بـه لباس‌شویی تازه بپوشد ودر کاخ بچرخد».

چرا کـه نه؟ مو های مارکل از هردو جهت زیبا بـه نظر می رسند، احتمالاً نتیجه مراقبت او از ان اسـت. در گفت و گو اي با Beauty Banter، این هنرپیشه کـه بـه عروس سلطنتی تبدیل شده راز خودرا برای داشتن موهایی آرام و سالم بـه اشتراک گذاشته اسـت: “روغن مویی دارد کـه من بـه ان وسواس دارم. بوی ان شبیه تعطیلات اسـت و مو های شـما را لیز و قابل لمس می کند.”

21. کاردی بی

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

رپر Cardi B بـه خاطر چیزهای زیادی شناخته شده اسـت، از صدای منحصر بـه فرد و آهنگ‌های‌ بی‌نظیرش گرفته تا لباس‌های‌ رنگارنگ و شعرهای برنده گرمی. او همچنین بـه‌خاطر مدل‌های‌ موی همیشه در حال تغییرش، کـه از گیسوان بلند و روان تا کلاه گیس‌های‌ شیک و زاویه‌دار را شامل میشود، شهرت دارد.

کاردی بی با موهایش هر رنگی از رنگین کمان، از سبزه گرفته تا بلوند و آبی را بـه نمایش گذاشته اسـت. بـه گفته Refinery29؛ او حتی یک “do” داشت کـه بـه طور خاص برای مطابقت با لامبورگینی او رنگ شده بود.

اما مو های طبیعی Cardi B بـه همان اندازه چشمگیر اسـت کـه پر از اندام اسـت. او برای نشان دادن ان بـه شبکه های‌ اجتماعی رفت ودر یک توییت مو های طبیعی خودرا بـه میلیونها دنبال کننده خود نشان داد. او دراین ویدئو گفت: “بـه مو های من نگاه کنید. این مو های واقعی مرده**سلطان من اسـت.” “بله! بیا بشور. وای، من خیلی بـه خودم افتخار می کنم.” 

22. میشل اوباما

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

زمانی کـه میشل اوباما بانوی اول بود، وادار شد برای مدل دادن موهایش زحمت زیادی بکشد. این بـه ویژه در زمان‌های‌ خاصی از سال کـه نمی‌توانست بـه موهایش استراحت دهد، تلاش میکرد. او در یکی از اپیزودهای 2 Dope Queens بـه اشتراک گذاشت: “زیرا ما باید هرروز مهمانی [میزبانی] برگزار کنیم. تقریبا هرروز از روز شکرگزاری تا روز 19 کاخ سفید را باز می کردیم.” “دسامبر ماه موی سختی بود.”

در واقع، اوباما و تیمش وادار بودند “یک استراتژی کامل برای مو ایجاد کنند کـه مطمئنم تعداد زیادی از زنان سفیدپوست آنجا نشسته‌اند و میگویند: “مرد، من از همه ی چیز خبر نداشتم.”

با این حال، از زمان خروج از کاخ سفید، اوباما بیشتر مو های طبیعی خودرا در انظار عمومی تکان می دهد. بـه گزارش Glamour، در جشنواره Essence 2019؛ جایی کـه میتوانید فرهای فراوان وی را در نمایش کامل ببینید.

23. بیلی آیلیش

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

بیلی آیلیش، خواننده، بـه‌خاطر لباس‌های‌ بزرگ، اکسسوری‌هایش، مانیکورهای هیجان‌انگیز و رنگ‌های‌ روشن موهایش، بـه وضوح گفته اسـت کـه دوست دارد دیده شود. چه آبی کبالت «کـه ظاهرا از ان متنفر بود، طبق گفتگو‌اي کـه با BuzzFeed داشت» یا نئون امضا شده‌اش بـه رنگ سبز و مشکی، استایل‌های‌ ایلیش همیشه ذهن را بـه خود جلب می کند – حتی اگر اشتباهی باشد، همانطور کـه ظاهر کفال او بود.

او بـه TMZ گفت: “یکی مو های من را رنگ کرد و انها… نیمی از ان را سوزاندند. حالا شبیه کفال اسـت.” “اگر چه این s**t عمدی نیست. من در حال رشد ان هستم.”

با این حال، زیر تمام رنگ مو، رنگ مو های طبیعی ایلیش در واقع بلوند اسـت. او در پستی در صفحه اینستاگرام خود دقیقاً بـه چه شکل اسـت. شـما همچنین می توانید ظاهر طبیعی وی را در مجموعه اي از ویدیوهای Vine او مشاهده کنید. باورش سخته کـه همون آدمه!

24. آریانا گرانده

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

اگر با آریانا گرانده آشنایی دارید، حتماً متوجه شده اید کـه او همیشه موهایش را بـه همین مدل می پوشد. اما همانطور کـه مشخص اسـت، دلیل خوبی برای ان وجوددارد، چیزی کـه گراند در رسانه های‌ اجتماعی درباره ان صحبت کرد.

او دریک پست فیسبوک توضیح داد: «من ان را در [دم اسبی] میپوشم، زیرا مو های واقعی‌ام آن قدر شکسته اسـت کـه وقتی ان‌ها را رها می کنم، کاملاً جغجغه‌دار و پوچ بـه نظر میرسند». “این همه ی چیزی اسـت کـه در حال حاضر کار می کند «و من برای نخستین بار در سال‌ها آسان هستم».”

این آسیب بـه این دلیل بود کـه وقتی او در فیلم Victorious بازی میکرد هردو هفته یک بار موهایش را رنگ میکرد، کاری کـه گرانده باید بـه مدت چهار سال انجام می‌داد – و اینکار تاثیر خودرا گذاشت. اما اگر در مورد ترسناک بودن مو های او شک داشتید، حق داشتید شک کنید، زیرا گرانده در اواخر مارس 2020 در توییتی مو های طبیعی خودرا بـه جهانیان نشان داد.

او در توضیح نوشت: “یک دیس بار بگیرید.” چه کسی می‌دانست کـه او با مو های طبیعی خود اینقدر خوب بـه نظر می رسد؟

25. کری واشنگتن

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

بازیگر نقش کری واشنگتن با بازی در نقش اولیویا پوپ در فیلم تلویزیونی Scandal بـه جهانیان نشان داد کـه چقدر با استعداد اسـت. دراین سریال، واشنگتن مو های خودرا صاف کرد، این ظاهری اسـت کـه تعداد زیادی از طرفداران او با ان آشنا شدند.

با این حال، واشنگتن از بیرون آمدن با مو های طبیعی خود هراسی ندارد، کاری کـه در درجه اول برای فرزندانش انجام می دهد. او در گفت و گو‌اي با Glamour فاش کرد: «پوشیدن مو های طبیعی‌ام روی فرش قرمز نقش زیادی در مادر بودن من دارد و می خواهم ان را برای انها منعکس کنم». “بازهم، این ایده این اسـت کـه فقط یک راه برای زیبا بودن وجود ندارد و راه های‌ زیادی برای نشان دادن بهترین خود وجوددارد.”

واشنگتن همچنین در پستی در صفحه اینستاگرام خود، فرهای طبیعی خودرا بـه نمایش گذاشت و استایلی را کـه بسیار شبیه مدلی اسـت کـه در Little Fires Everywhere پوشیده بود را تکان داد.

26. لاورن کاکس

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

لاورن کاکس، بازیگر و فعال LGBTQ+ همیشه وقتی روی فرش قرمز میرود، شگفت‌زده می شود. و البته، بخشی از ان بـه دلیل مو های با شکوه او اسـت کـه همیشه بی عیب و نقص حالت داده شده و از روی شانه هایش می ریزد. اما برای این کـه مطمئن شود مو های طبیعی او شاد و سالم هستند، کاکس وقتی می خواهد ظاهر خودرا تغییر دهد بـه کلاه گیس روی می آورد.

او در گفت و گو اي با Allure توضیح داد: “من دو سال طبیعی بودم اما در ابتدای سال 2011 موهایم را برای یک فیلم شل کردم.” “تا پایان سال 2011؛ مو های من شکننده و شکسته شده بود. مو های من شل کننده ها را دوست ندارند.” بنابر این از ان نقطه بـه بعد، کاکس انها را برای مادام العمر سوگند داد.

27. جنیفر لوپز

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی خود کاملاً متفاوت به نظر می رسند

سلبریتی هایی مشهور با موهای طبیعی

وقتی صحبت از ستارگان با قدرت ماندگاری بـه میان می‌آید، جنیفر لوپز بـه دنیا ثابت کرده اسـت کـه هرگز نمیتوانید وی را از قلم بیاندازید. درست زمانی کـه فکر می‌کنید شاید اوضاع برای خواننده و هنرپیشه کند شود، او بـه شدت برمی گردد.

او در گفتگو اي اعتراف کرد: “امیدوارم ان کیفیت بی باک، ان تکانشگری را داشته باشم کـه در جوانی و نخستین شروع کارم داشتم.” با قضاوت بر اساس عملکرد بی عیب و نقص او در نمایش نیمه‌تیم Super Bowl 2020؛ ما میخواهیم بـه شدت بیرون برویم و بگوییم کـه او اینکار را می کند.

البته، خجالت لوپز ممکن اسـت پشت تعداد زیادی از مدل‌های‌ موی بی‌عیب و نقص او در طول سال‌ها باشد کـه مخاطبان را در سراسر جهان شگفت‌زده کرده اسـت. اما در حالی کـه او همیشه در هنگام اجرا در بهترین حالت خود قرار دارد، در خانه او کم‌کم‌تر اسـت.

این ستاره گفت: “من دوست دارم حس خاصی از فانتزی را حفظ کنم.” “در خانه، آیا من مو های کامل و آرایشی دارم؟ نه. اما ممکن اسـت لباس خوبی بپوشم.” و هنگامی کـه فرهای طبیعی زرق و برق خودرا تکان می دهد، لوپز خیره کننده بـه نظر می رسد – و کاملاً متفاوت از آنچه طبق معمولً روی صحنه می‌بیند.

بیشتر بخوانید: سلبریتی هایی که بهترین رنگ مو ها را دارند

در پایان

مدل مو زنان معروف , یکی از اصلی ترین شاخصه های زیبایی هر زن ،رنگ موهایش اسـت .اگر می‌خواهید تغییری اساسی در چهره خود داشته باشید حالا اگر مي خواهيد در اين بين از دنياي مد و هاليوود هم عقب نيفتيد

نظرات

دیدگاه
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت