عمو پورنگ چرا زن نمیگیره ؟

مجموعه : اخبار چهره ها
عمو پورنگ چرا زن نمیگیره ؟

به چه دلایلی عمو پورنگ ازدواج نمی کند ؟

 

داریوش فرضیایی (عموپورنگ)

 

 داریوش فرضیایی  ضمن انتقاد از برخی سرک کشیدن های بی مبنا به حریم خصوصی هنرمندان در فضای مجازی، از پاسخ به سوال ازدواج نکردنش استفاده کرد و گفت مردم باید یاد بگیرند که در فضای مجازی، اخلاق را رعایت کنند.

 

 داریوش فرضیایی که در برنامه «صفر صفر» با اجرای رشیدپور در شبکه سه حاضر شده بود از فضولی های مردم در شبکه های اجتماعی به شدت انتقاد کرد.

عمو پورنگ چرا زن نمیگیره ؟

در بخشی از این برنامه وقتی رضا رشید پور از او پرسید که سوال بینندگان این است که چرا عمو پورنگ ازدواج نمی کند؟ فرضیایی گفت: می توان به این سوال جواب ندهم؟ رشید پور گفت: حتما. و عمو پورنگ ادامه داد: مردم ما باید این را بدانند و یاد بگیرند که حریم خصوصی افراد متعلق به خودشان است. اینکه چرا تا امروز ازدواج نکرده ام مطمئنا دلایل شخصی دارد که نیاز نمی بینم به دیگران توضیح بدهم.

 

او در همین زمینه از برخوردهای بد برخی کاربران صفحات شخصی اش نیز انتقاد کرد و گفت: لطفا مردم قضاوت نکنند، اگر من مطلبی درباره اعتقادات شخصی و مذهبی می نویسم نباید بگویند داری ریا می کنی! قرار نیست که برخی سرک کشیدن ها به عنوان دغدغه مطرح شود و متوقع باشیم که من جواب هم بدهم! من می توانم مطلبی بنویسم، دیگران انتقاد کنند اما توهین نکنند! ما در فضای مجازی اگر نتوانیم اخلاق را رواج بدهیم در فضای واقعی که هیچ!

 

امیر محمد نیز که در نیمه این برنامه به استدیو آمد، از این برخوردهای توهین آمیز در فضای مجازی به شدت انتقاد کرد.

 

عمو پورنگ چرا زن نمیگیره ؟

 

بنابراین گزارش، داریوش فرضیایی در خبش دیگری از این برنامه به خاطره دیدار با منوچهر نوذری برای حضور در صداوسیما اشاره کرد و گفت: برای اجرا، پیش منوچهر نوذری تست دادم، زمانی که نوذری از من تست گرفت به من گفت تو نمی توانی در کارت موفق شوی و مرا از اتاق خود بیرون کرد اما من همان زمان برگشتم و گفتم که من حرفی برای گفتن در کار خود دارم. او ۱۰ سال بعد مرا برای برنامه «صندلی داغ» دعوت کرد و من آخرین مهمان بودم و انجا از این گفت که کار مرا دوست دارد.

 

منبع : راوی پرس

 

مطالب مرتبط:

حرکت جالب عمو پورنگ در اینستاگرام + تصاویر

محمدرضا گلزار و عمو پورنگ در مکه (عکس)

چالش جالب عمو پورنگ در اینستاگرام – بوسیدن دست مادر

عکس یادگاری عمو پورنگ با بازیگران مشهور در هیئت

 

جدیدترین مطالب سایت