لباس بازیگر مشهور که 5 میلیارد تومان فروخته شد (عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
لباس بازیگر مشهور که 5 میلیارد تومان فروخته شد (عکس)

بازیگر مشهور با بازی در فیلم جادوگر شهر آز و پوشیدن یک لباس خاص آن لباس را تبدیل به یکی از گرانقیمت ترین لباس ها کرد.

 

لباسی كه جودی گارلند در فیلم «جادوگر شهر آز» پوشیده بود در یك حراجی به قیمت بیش از ۱/۵ میلیون دلار(بیش از 5 و نیم میلیارد تومان) فروخته شد.این لباس آبی كمرنگ را جودی گارلند در فیلم «جادوگر شهر آز» كه در سال ۱۹۳۹ ساخته شد، پوشیده بود. این پیراهن در حراجی نیویورك دیروز به قیمت یك میلیون و ۵۶۰ هزار دلار فروخته شد.

 

لباس بازیگر مشهور که 5 میلیارد تومان فروخته شد (عکس)

 

این لباس كه یكی از ۱۰ لباسی بود كه برای گارلند آماده شده بود تا در نقش دوروتی بپوشد، در حراجی بونهایم زیر چكش رفت. پیش بینی اولیه فروش این لباس بین ۸۰۰ هزار تا یك میلیون و ۲۰۰ هزار دلار بود. این لباس و یك لباس دیگر در نهایت در فیلم بر تن بازیگر مشهورش دیده شد.

 

لباس بازیگر مشهور که 5 میلیارد تومان فروخته شد (عکس)

اسم خریدار لباسی كه در این فیلم كلاسیك موزیكال و مشهور پوشیده شده بود، فاش نشد. در سال‌های اخیر قیمت‌های باورنكردنی برای خرید لباس‌هایی پرداخته می‌شود كه در فیلم‌های مشهور پوشیده شده‌اند. سال پیش نیز لباس نقش شیر این فیلم كه بر تن برت لار بود، تقریبا ۳/۱ میلیون دلار(بیش از 11 میلیارد تومان) فروخته شد.

 

بالاترین قیمتی كه تاكنون برای لباسی از یك فیلم به یادماندنی پرداخته شده برای لباسی بود كه مریلین مونرو در فیلمی در سال ۱۹۵۵ پوشیده بود. این لباس در سال ۲۰۱۱ به قیمت ۵/۶ میلیون دلار(بیش از 20 میلیارد تومان) فروخته شد. لباسی كه آدری هپبورن در فیلم «بانوی زیبای من» پوشیده بود نیز ۳/۷ میلیون دلار(بیش از 13 میلیارد تومان) زیر چكش حراج رفت.

 

مهمانی بازیگر مشهور هالیوودی یک پسر را به کام مرگ کشاند

سرقت و حمله به بازیگر مشهور (عکس)

نخستین عکس از بارداری مهناز افشار بازیگر سینما

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت