هنرمند معروف هما روستا در روز تولدش درگذشت + عکس

مجموعه : اخبار چهره ها
هنرمند معروف هما روستا در روز تولدش درگذشت + عکس

روحش شاد. هنرمند معروف هما روستا که در واپسین سال‌های عمرش با سرطان مبارزه می‌کرد، چندی پیش برای ادامه درمان به آمریکا رفت، اما معالجه در آن کشور نیز بی‌ثمر ماند و او روز گذشته درگذشت.

 

به گزارش تالاب محمدحسن معجونی، از هنرمندان تئاتر و یکی از دوستان نزدیک خانم روستا با تأیید خبر درگذشت وی، به مجله تالاب گفت که قرار است پیکر این هنرمند فقید به ایران منتقل شود، اما از آنجا که او در آمریکا فوت کرده، این انتقال چند روزی زمان می‌برد.

هنرمند معروف هما روستا در روز تولدش درگذشت + عکس

هما روستا، 4 مهرماه 1323 متولد شد. او که بازیگری و کارگردانی تئاترهای مختلفی را در کارنامه‌اش داشت همسر مرحوم حمید سمندریان، کارگردان نامدار تئاتر ایران بود. استاد سمندریان نیز سال 1391 از دنیا رفت.

 

هما روستا در کارنامه هنری خود ایفای نقش در نمایش‌هایی همچون “باغ آلبالو” و “ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی” و همچنین بازی در فیلم‌هایی نظیر “پرنده کوچک خو‌شبختی” و “از کرخه تا راین” را ثبت کرده بود.

 

به‌ گزارش تالاب ، در ساعات ابتدایی ا‌مروز (یکشنبه) بهاره رهنما، بازیگر سینما و تئاتر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از درگذشت هما روستا خبر داده بود که پیگیری‌های خبرنگار ایسنا از صحت این خبر حکایت دارد.

 

عکس جالب دختر ترانه علیدوستی در کنار هما روستا

 

هنرمند سینما و تئاتر هما روستا در گذشت + عکس

 

پیام اینستاگرامی پژمان بازغی برای درگذشت هما روستا

 

 

ایسنا

جدیدترین مطالب سایت