عکس های جنجالی سالار عقیلی با مجریان زن شبکه من و تو

مجموعه : اخبار چهره ها
عکس های جنجالی سالار عقیلی با مجریان زن شبکه من و تو

سالار عقیلی خواننده محبوب و دوست داشتنی کشور ایران اخیرا با حضور در شبکه ی ماهواره ای من و تو، جنجال های زیادی به پا کرده است.

 

عکس های یادگاری سالار عقیلی با زیباترین مجریان زن شبکه من و تو را در تالاب مشاهده می کنید. سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی ایرانی است که در 11 آذر 1356 در تهران متولد شده است.

 

طبق اعلام قبلی ستاد برگزاری سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر، قرار بود تا گروه موسیقی «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی سالار عقیلی در تاریخ 23 بهمن ماه روی صحنه برود اما سالار عقیلی خواننده این گروه در این اجرا غائب خواهد بود و کیوان ساکت از خواننده ای دیگر استفاده می کند.

عکس های جنجالی سالار عقیلی با مجریان زن شبکه من و تو

نام سالار عقیلی در حالی از جدول اجراهای جشنواره سی و یکم موسیقی فجر حذف شده است که این خواننده ماه گذشته در نشست خبری گروه های حاضر در جشنواره حضور یافته، و بیان کرده بود: «وقتی دیدم تفکری پشت این دوره جشنواره است احساس کردم که جشنواره سی و یکم افتراقاتی با دوره‌های پیشینش دارد. احساس می‌کنم که جشنواره موسیقی فجر امسال حرفی برای گفتن داشته باشد.»

 

تا لحظه درج این خبر هنوز خواننده جایگزین سالار عقیلی در اجرای گروه «وزیری» مشخص نشده است. سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر از 21 بهمن تا یکم اسفندماه در شش سالن موسیقی شهر تهران، برگزار می شود.

 

عکس جالب علی دایی با سالار عقیلی و نوه فردین

حذف نام سالار عقیلی از جشنواره موسیقی فجر

حضور جنجالی سالار عقیلی در شبکه من و تو + عکس

جدیدترین مطالب سایت