تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

مجموعه : اخبار چهره ها
تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

1. کایرا نایتلی :

اندام کایرا نایتلی به خاطر لاغری بیش از اندازه و حالت پسرانه اش بارها در تیتر خبرها آمده است. بعد از شایعه هایی که اخیرا اعلام شده این بازیگر منتظر فرزندی است، اندام لاغرش طرفدرانش را نگران کرد.

 

کایرا همراه با خانواده و دوستانش اصرار دارد که لاغری بدنش در نتیجه خوب بودن ژن و سریع بودن سوخت و ساز بدنش است که همه را از پدرش ویل نایتلی بازیگر تئاتر ارث برده است.

 

2. توری اسپلینگ :

کاهش وزن توری اسپلینگ در مراسم فرش قرمز سال 2009 به خوبی دیده می شد. او با لباس کیمنو و تیپ اسپرت استخوانی تر نشان می داد. او دلیل کاهش وزنش را استرس می داند.   سلامت او هم در سال 2010 افت داشته چون رابطه پر از استرسی با مادرش، کندی اسپلینگ داشته و بعد از تولد دومین پسرش در سال 2008 رژیم مایعات گرفته است.

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

3. لیندسی لوهان :

تنها مشکلات لیندسی مشکلات قانونی نیستند. اندام بسیار لاغر او نیز منبع نگرانی است.به گزارش پارس ناز این خواننده و بازیگر اخیرا اعتراف کرده که در غذا خوردن بی نظم بوده و بیشتر الکل می نوشد. ما امید داریم که لیندسی بالاخره بفهمد باید از این شیوه دست بکشد و خراب کردن زندگی اش را متوقف کند.

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

4. کریستینا ریچی :

ما از تماشای کریستینا در فیلم Sleepy Hollow و Casper لذت بردیم. اما عکس های جدید او ما را ناامید کرد. این بازیگر دیگر سالم و زیبا به نظر نمی رسد. برای این زن با ظاهر و وزن عالی چه اتفاقی افتاده است؟

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

5. کلیر دانس :

کلیر دانس یک بازیگر نمادین سینمای هالیوود است. او برای نقشش در فیلم My So-Called Life مشهور است. برعکس دیگر بازیگران زن که فرزند دارند کلیر دانس موفق شده از جنجال ها دور بماند. کلیر همچنین ترتیبی داده از نوسانات وزنی اجتناب کرده اما مثل اینکه تا حدی پیش رفته تا به وزن قحطی زدگان درآید.

 

دانس علی رغم رژیم متعادل پیشین اقرار کرد که از غذا به عنوان کمک کننده احساسی استفاده می کند. وقتی که او دانشجوی دانشگاه ییل بوده، وعده هایی غذایی زیادی در رستوران می خورده تا بر فشار و عصبانیت حاصل از امتحانات غلبه کند. اما استخوان های بیرون زده کمر او چنین چیزی را نشان نمی دهد، زیرا خوردن احساسی بیشتر سبب اضافه وزن می شود.

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی