دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

دختری بلند قد به نام chase kennedy در ایالات امریکا که این روزها وارد عرصه مد و زیبایی شده است . در آخر نکاتی برای افزایش قد توضیح داده شده لطفا بخوانید.

دختر زیبا و جذاب بلند قد آمریکایی با پاهای 1.5 متری را در عکسهای زیر مشاهده میکنید. جذاب ترین دختر دنیا با پاهای 1.5 متری تعداد زیادی از مردان جوان را حیرت زده کرد. این دختر که طول پاهایش بسیار زیاد است حالا به یک سوپرمدل جذاب تبدیل شده است. این دختر جوان بدلیل پاهای بلندش قد بسیار بلندی دارد و قد او در آخرین اندازه گیری حدود 2 متر اعلام شده است.

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی

به گزارش تالاب دختری 22 ساله ،اهل کالیفرنیا کشور آمریکا، رکورد دار بلند ترین پا است ودر حالیکه میـــخواهد بعنوان مدل مشغول بکار شود، بعضی از موسسات به خاطر قد بیش از حد بلندش وی را نمی پذیرند.

با قد 194 سانتی متری، پاهای چیس کندی «chase kennedy» به طول 130 سانتی متر است که تنها 2 سانتی متر از رکود جهانی کوتاه تر می‌باشد. او در مدرسه به زرافه معروف بود ولی میگوید که قد بلندش در ورزش کمک شایانی به او کرده است.

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

جذاب ترین دختر قد بلند دنیا


حتما ببینید:  دختر خوش اندام و قد بلند زرافه ای + تصاویر


قبل از چیس، هالی برت «holly burt» با 125 سانتی متر رکورد دار بلندترین پا در کشور آمریکا بود.

او میگوید:” من به پاهایم افتخار می‌کنم، من رکورد دار بلندترین پا در کشور آمریکا می باشم و عاشق قد بلندم هستم. وقتی ویدیوی هالی را در تلویزیون دیدم، کمی ناراحت بودم، چرا که فکر می‌کردم پاهای او از پاهای من بلند تر است و نکند من نتوانم این رکود رابه دست بیاورم ولی بعد که پاهایم را اندازه گرفتم متوجه شدم که پاهای من بلندتر است.”

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

در حالیکه اون هم اکنون با یک مرد 192 سانتی در رابطه است، میگوید که هیچوقت رابطه برای او آسان نبوده است.

او دراین باره می‌گوید:” احساس میکنم مردان گاهی از قد من وحشت دارند و پیدا کردن مردی که بلند تر از من باشد هم کار سهولت نیست، در دبیرستان رابطه خیلی برایم سخت بود، چرا که پسرها از من وحشت داشتند و من از خیلی هاشان بلندتر بودم” او می افزاید:” من مردان بلند تر از خودرا ترجیح می‌دهم، البته قد زیاد برایم اهمیت ندارد تا زمانی که از 180 سانتی متر کمتر نباشد.”

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

پاهای زیبای دختر آمریکایی

اگر چه او همین حالا با اعتماد به نفس راجع به قدش صحبت میکند، اما همیشه عاشق قدش نبوده است.به گزارش تالاب او زمانی که در سن سیزده سالگی وارد دبیرستان شد 182 سانتی متر قد داشت، که از میانگین قد یک مرد بالغ بلند تر است.

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

پاهای بلند دختر

چیس دوران تحصیلش را چنین به یاد می آورد:” وقتی که کوچکتر بودم، آرزو داشتم قدم کوتاه تر بود تا بتوانم آسان تر با بچه ها قاطی بشوم، چون من متفاوت بودم سخت تر من را در جمع شان قبول می‌کردند، آن ها قد من را مسخره می‌کردند و من را زرافه می خواندند. زمان دبیرستان من همیشه دوست داشتم تا بتوانم مثل بقیه ي دخترها کفش پاشنه بلند بپوشم. من همیشه از این‌که متفاوت بودم احساس بدی داشتم ولی اکنون که بزرگ‌تر شده ام بهتر با این تفاوت کنار می‌آیم.”

جدا از طعنه ها، شرایط فیزیکی چیس وی را در والبیال و بسکتبال محبوب کرده بود.


حتما ببینید:  زیباترین و مشهورترین زنان قد بلند جهان + زیباترین دختران قد بلند


دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

او می‌گوید:” بلند قد قطعا به من برای انتخاب رشته ي ورزشی کمک کرد، دراین ورزش ها شما همیشه دوست دارید که فرد بلند قد تر باشید.”

زمانی که چیس نوجوان بود، چندین بار موسسه هاي‌ مدلینگ به او پیشنهاد کار داده بودند ولی با رشد قدش این پیشنهاد ها کمتر و کمتر شد.

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

دختر قد بلند زیبا

سایت تالاب: او دراین باره میگوید:” هم اکنون سه سال است که من به دنبال شغل بعنوان مدل هستم، من به موسسه هاي‌ بزرگ مدلینگ میروم و آن ها تا این‌که قدم را میبینند، به من جواب نه میدهند. تعداد زیادی از موسسات محدودیت قدی برای مدل ها دارند که 180 سانتی متر است، پس وقتی من با قد 194 سانتی متری وارد می‌شوم  به من می‌گویند که ما برای تو کاری نداریم، البته بعضی موسسات به من می‌گویند تا به حال کسی رابه خاطر قد بیش از اندازه بلندش رد نکرده بودند، طبق معمول به خاطر قد بیش از اندازه کوتاه، کسی را رد می‌کنند.”

 خرید لباس هم کار سختی برای چیس است. او میگوید:” خرید لباس برای من سخت است چرا که پاهای من بسیار بلند هستند.”

دختر جذاب و زیبای قد بلند آمریکایی را بشناسید (+عکس)

البته بلندی قد چیس خیلی باعث تعجب نیست، چرا که قد پدر او 199 سانتی متر و قد مادر او 179 سانتی متر است. برادران او هم به ترتیب 194 و 196 سانتی متر قد دارند. او میگوید:” دلم برای کسانی که در سینما پشت سر ما می‌نشینند می سوزد، ما مثل یک دیوار انسانی هستیم!”

چگونه قد بلند شویم ؟

– انجام بارفیکس و تمرینات آویزی برای قد بلند شدن

این ورزش بهترین راه برای افزایش قد و تقویت عضلات بدن است و فقط به نصب یک میله ي مناسب در ارتفاع مشخصی از زمین نیاز دارید. انجام حرکات بارفیکس یا تمرینات دیگر مانند جمع کردن پا در حالتی که معلق هستید با کشش بدن در افزایش قد بسیار مؤثره.

– آیا شنا باعث افزایش قد میشه؟

آب یک عامل خارجی مهم و مؤثر در تناسب اندام و بلند قد شدنه. شنا نه تنها باعث افزایش انعطاف پذیری بدن بلکه با انجام حرکات کششی در برخورد با آب باعث تحریک عضلات ودر نتیجه میتواند به طور طبیعی باعث افزایش قد شود.

– انجام تمرینات کششی لگن

این حرکت شبیه یک پل است. و با کشش بدن به سمت بالا عضلات ناحیه لگن و پا را برای افزایش قد تقویت میکند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت