جستجو در تالاب

دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

شیر از آن دسته از محصولات لبنی است احتمال فاسد شدن در آن بسیار است بنابراین باید بلافاصله به مراکز توزیع منتقل گردد برای همین در مراکز توزیع مانند دامداری ها و دامپروری ها برای جلوگیری از فاسد شدن آن از شیر سرد کن استفاده می کنند.

 

شیر سردکن به مخازنی گفته می شود که جهت نگهداری شیر طراحی گردیده و علاوه بر خنک کردن و خنک نگه داشتن شیر خام با چرخش مداوم شیرخام مانع از فساد شیر میگردد.

شیرسرد کن انواع متفاوتی دارد و در دامداری ها و دامپروری ها و همچنین در ایستگاه های جمع آوری فروشگاه ها، لبنیاتی ها و محل عرضه شیر خام، پاستوریزه و همچنین کارخانه های تولید بستنی کیک و کلوچه از جمله مصرف کنندگان  شیر سرد کن می باشند.

 

بررسی مشخصات فنی شیر سرد کن 

شیر سردکن ها از استیل استنلس خالص مخصوص مواد غذایی می باشد و مطابق با آخرین بخش نامه های وزارت بهداشت می باشد.همچنین شیر سرد کن های فروشگاهی در سایزهای متفاوت در این شرکت تولید و عرضه می گردد.همچنین برق مصرفی تا ظرفیت یک تن تک فاز بوده و در ظرفیت های بالاتر از یک تن،از برق سه فاز استفاده می شود.در بخش داخلی این محصولات الکترونیک موتوری پر قدرت تعبیه شده است و وظیفه این قطعه ایجاد حالت چرخشی از طریق پروانه استیل در داخل مخزن دستگاه می باشد لذا برودت ایجاد شده و خیلی سریع در کل شیر گسترش می یابد.

 

بدنه داخلی دستگاه از استیل ضد زنگ غیر مغناظیسی کاملا بهداشتی تولید شده و به دلیل اینکه دستگاه به طور مستقیم با مواد لبنی و شیر سر و کار دارد،مخزن داخلی به صورت کاملا بهداشتی تولید شده است و تمامی استاندارد های موجود بهداشتی در تولید آن رعایت شده است .بدنه ی بیرونی دستگاه نیز از استیل نگیر غیر مغناطیسی است که به صورت کامل در مقابل زنگ زدگی ایمن می باشد و استفاده از استیل نگیر علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، امکان شستشوی کامل دستگاه را نیز فراهم می کند که کاربر در صورت نیاز می تواند اقدام به شستشوی تمامی قسمت های دستگاه نماید.

 

شیرسردکن مجهز به سیستم هوای خنک می باشد لذا برای تامین سرمایش مورد نیاز، از کندانسور های آلومینیومی کمک می گیرند.بدنه دستگاه به صورت دو جداره تولید گردیده و در جداره داخلی گاز مبرد قرار می گیردو این گاز وظیفه انتقال برودت به داخل مخزن را بر عهده دارد.

دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

طریقه استفاده شیر سرد کن

طرز استفاده از این دستگاه بسیار راحت است در ابتدا مخزن شیر سرد کن را کاملا تمیز می کنیم و بعد شیر را درون مخزن دستگاه می ریزیم و روشن می کنیم بعد از این کار کرد کندانسور و کمپرسور کاهش یافته و شیر به تدریج خنک می شود.

 

انواع شیر سرد کن

شیر سرد کن عموما به سه نوع شیر سرد کن فروشگاهی، شیر سردکن دامداری و شیرسرد کن پلیت و در دو نوع تک مخزن و دو مخزن طراحی و تقسیم بندی می شود.
این شیر سرد کن ها در ابعاد100/200/ 300/ 400/ 500 لیتری تولید و عرضه می شود و میتواند شیر را تا 4 روز سالم نگه دارد.

 

شیرسردکن لبنیاتی

دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

شیر سرد کن انواع مختلفی دارد و بر همین اساس در اماکن مختلف نیز مورد استفاده کاربران قرار می گیرد مانند دامداری ها دامپروری ها و لبنیاتی ها.
شیرسردکن ها عموما به سه نوع، شیر سرد کن فروشگاهی یا لبنیاتی شیر سرد کن دامداری و شیر سرد کن پلیت تقسیم می شوند.

کسانی که از شیر سرد کن های فروشگاهی یا لبنیاتی استفاده میکنند در کار عرضه شیر خام به مصرف کنندگان هستند که توانایی نگهداری شیر را تا ۴ روز دارند.
این نوع شیر سرد کن های فروشگاهی یا لبنیاتی معمولاً شیرهای خروجی خاصی برای خالی کردن شیر خام از دستگاه و فروش آسان آن دارد.

 

شیر سرد کن دامداری 

دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

یکی دیگر از شیر سرد کن ها که بیشترین استفاده را در میان مردم دارد شیر سرد کن مخصوص گاوداری، دامداری و دامپروری است.
در دامداری های بزرگ و کوچک بعد از دوشیده شدن شیر و قبل از انتقال آن به کارخانه ها و مردم از این نوع شیرسردکن استفاده می شود.

شیر سرد کن های دامداری و دامپروری معمولاً در ظرفیت های یک تن و دو تن مورد استفاده قرار می گیرد شیر سرد کن های دامداری به دلیل ریخته شدن شیر بسیار داغ و با ظرفیت بیشتر نیازمند قدرت موتور بالاتری نسبت به شیر سرد کن های فروشگاهی و لبنیاتی دارد و برای هر دستگاه شیر سرد کن با لیتراژ یک تن نصب و استفاده از یک تابلو لازم و ضروری می باشد و همانطور که می دانید برق مصرفی آن برق سه فاز می باشد.

ویژگی های منحصر به فرد شیر سرد کن لبنیاتی

 

مصرف بهینه برق 

سهولت در شستشو و حمل و نقل راحت تر 

مجهز به دینام همزن 

 مجهز به پایه های آهنی یا استیل

 مجهز به کندانسور خنک کننده

لوله های رسانا و مسی و کاملا لهیم کاری شده هستند

موتور شیر سرد کن ها موتور فریزر است

ترموستات : دیجیتال

رادیات : مسی 24 پر

 دارای عایق تزریق پلی یورتان

 شیر سرد کن مجهز به شیر تخلیه

دارای صفحه نمایش دیجیتال برای نمایش میزان دمای داخل مخزن

دارای درب بازدید از مخزن

دارای چهار چرخ و امکان جابجای و حرکت راحت دستگاه

 ضمانت و خدمات پس از فروش 

تولید در ظرفیت ها و لیتر های مختلف

 

شیرسردکن دو قلو

دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

از مهم ترین تجهیزات و لوازم دامداری،گاوداری و لبنیاتی شیرسردکن تک مخزن و دومخزن یا به اصطلاح دوقلو می باشد شیر سرد کن بسته به سفارش مشتری در ابعاد واندازه های مختلف و برحسب لیتراژبرای نگهداری شیرخام ،مایع بستنی و دوغ در مدت زمان طولانی کاربرد دارد که باعث سالم ماندن وخنک نگه داشتن محصول می شود همان طور که قبلا هم گفتیم این دستگاه در دونوع ساخته می شود که ازمدل تک مخزن ان که در لیتراژهای پایین ساخته می شود در مغازه های لبنیاتی قابل استفاده است ونیزبه دلیل کوچک تر بودن ابعاد دستگاه جا به جایی برای مشتریان نیز راحت تر است و هم چنین قیمت مناسب تری دارد اما برای گاوداری و دامداری ها که هم فضای بزرگتری دارد و هم حجم شیر تولید شده در آن بیشتر است لذا از شیر سرد کن دوقلو استفاده می کنند، با این تفاوت که ابعاد بزرگتری را به دلیل داشتن دو مخزن دارد و فضای بیشتری را اشغال می کند در این دستگاه از کمپرسور های قوی با قدرت موتور بالا استفاده شده است که در بازه زمانی طولانی به دستگاه آسیب نرسد این محصول قابلیت نگهداری شیر تا 4 روز را دارد اما بهتر است بیشتر از 72 ساعت در دستگاه نماند.

 

مزایا و ساختار شیر سرد کن دوقلو

مراحل طراحی و ساخت این دستگاه به این صورت است که در قسمت بدنه ان از عایق تزریق فوم پلی یورتان استفاده شده است که اینکار توسط دستگاه تزریق اتوماتیک انجام شده و باعث جلوگیری از هدر رفتن دمای شیربه بیرون می شود در قسمت پشت شیرسرد کن لوله های ده سانتی مسی به کار رفته است که به مخزن دستگاه وصل می شود و موجب خنک ماندن شیر درون دستگاه می شود در قسمت جلو و پایین شیر سرد کن دوقلو به دلیل وجود دومخزن بزرگ دوعدد شیر تخلیه کلاجی تعبیه شده است که به توان به راحتی شیر درون دستگاه را تخلیه کرد برای سالم ماندن شیراز هم زن پر قدرت گیربوکسی استفاده شده است تا با هم زدن متوالی مانع از فاسد شدن ان بشود جنس بدنه شیرسرد کن و وان داخل آن استیل نگیراست که در مدت زمان طولانی و در هر شرایط اب وهوایی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود در زیر دستگاه چرخ هایی قرار داده شده که می توان به راحتی دستگاه را جا به جا کرد همچنین برای نمایش دادن دمای درون دستگاه ترموستات دیجیتال نصب شده است.شیر سرد کن دوقلو به صورت 100 لیتری، 200 لیتری و 500 لیتری تولید و عرضه می گردند.

 

قیمت شیر سرد کن 

دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

قیمت شیر سردکن های لبنیاتی با توجه به اندازه و حجم آنها متفاوت می باشد.همچنین شیر سرد کن ها با توجه به این که دارای موتور های مختلفی می باشند امکان تفاوت قیمت بالایی هم دارند اما باید توجه کرد که موتور های گران قیمت قرار گرفته در شیر سرد کن ها طول عمر بالایی دارند و از سوی دیگر مصرف انرژی کمتری نیاز دارند.

 

شیر سرد کن لبنیاتی صنعتی اورست 

یکی از تولید کنندگان برجسته در زمینه تولید انواع شیر سرد کن صنعتی، صنایع برودتی اورست می باشد که میتواند شیر سرد کن صنعتی  را در لیتراژ و مدل های متنوعی چون استوانه ای و مکعبی تولید کند برای انتخاب محصول مورد نظر خود و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش صنایع برودتی اورست تماس حاصل فرمایید.

 

کارشناس فروش شیر سرد کن اورست ۰۹۱۲۸۳۳۵۴۹۱

شیر سرد کن دامداری صنایع البرز برودت

گروه صنعتی البرز برودت سرما بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات صنایع برودتی حرارتی و لبنیات در خاورمیانه می باشد. با همت کارمندان و متخصصان و کارگران و همچنین توزیع کنندگان سخت کوش خوشنام و پشتکار مدیران در کنار سرمایه گذاری تدریجی پایدار با وجود ناپایداری های اقتصادی موجود توانست قدمی بزرگ در پیشرفت و توسعه صنعت و ساخت محصولات حرارتی، برودتی و لبنیاتی بردارد.

تلفن تماس کارشناس فروش البرز برودت: ۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷

 

شیر سردکن دوقلو صنایع برودتی سیلور

صنایع برودتی سیلور اولین کارخانه تولید تجهیزات لبنیات سنتی به روش صنعتی می باشد. ما به لطف اولین بودن در ساخت تجهیزات تولید لبنیات سنتی با روش نیمه صنعتی تمام فرمول های تولید لبنیات سنتی با روش نیمه صنعت و صنعتی را تست و امتحان نموده ایم و بخاطر همین امر از دستگاه شیر سرد کن در کارگاههای خود استفاده میکنیم.

تلفن تماس کارشناس فروش سیلور : 09128396466

 

شیر سردکن گاوداری برودت سرما

گروه تولیدی صنعتی برودت سرما سازنده انواع شیرسردکن بابهترین متریال و تکنوژی های روز دنیا می باشد.همچنین صنایع سرمایشی برودت سرما با 25 سال سابقه در زمینه ساخت محصولات صنعتی تمامی دستگاه های خود را گارانتی وارانتی کرده ودر تمام استان ها و شهر های دور و نزدیک دارای خدمات می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه دراسرع وقت برای شما مشتریان گرامی فرستاده می شود.ازطریق معتبرترین و مطمئن ترین باربری ها به تمام استان ها و شهرستان ها در اسرع وقت ارسال می گردد.

 

تلفن تماس : 09128938548

برخی دیگر از فروشندگان شیر سردکن عبارتند از:

 1. صنایع برودتی یخچالسازان http://yakhchalsazan.com/
 2. صنایع امین برودت https://aminbrodatsarma.com/
 3. صنایع برودتی زئوس https://zeusboroodat.com/
 4.  صنایع برودتی کلدسنتر  https://coldcenter.org/
 5. صنایع برودتی اورانوس https://uranoosboroodat.com/
 6. صنایع برودتی اونیور https://univer.ir/
 7. صنایع برودتی دونار سرما https://donarsarma.ir/
 8. صنایع برودتی آرامیس مارکت https://aramismarket.ir/
 9. صنایع برودتی کولست https://coolest-refrigerator.ir/
 10. صنایع برودتی ریما سرما https://rimasarma.ir/
 11. صنایع برودتی سردین کالا https://sardinkala.ir/
 12. صنایع برودتی یخچال مارکت https://yakhchalmarket.ir/
 13. صنایع برودتی پرنس سرما https://princesarma.ir/
 14. صنایع برودتی نارنیا سرما https://narniasarma.ir/

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
قبل از مرگ زندگی کن ! (فیلم)
قبل از مرگ زندگی کن ! (فیلم)