چگونه با موبایل تبلیغات کنیم؟ + 6 ترفند های تبلیغاتی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
چگونه با موبایل تبلیغات کنیم؟ + 6 ترفند های تبلیغاتی

یکی از بهترین روش های بازاریابی که به رشد و گسترش کسب و کار کمک می کند تبلیغات موبایلی است. با پیشرفت تکنولوژی و راحت تر شدن کارها با موبایل ،گوشی همراه یکی از پرکاربردترین ابزاری ست که افراد استفاده می کنند.

 

امروزه 85 درصد افراد از موبایل استفاده می کنند و همین باعث شده تا کسب و کارهای زیادی به جای هزینه های زیاد برای تبلیغات از پلتفروم های موبایلی به عنوان بستر مناسب برای بازاریابی استثنایی استفاده کنند.

 

بر اساس مطالعات و تحقیقاتی که انجام شده استفاده از تبلیغات موبایلی در سال 1392 ، 65% و تا سال 1397 ، 24% افزایش پیدا کرد. اگر شما هم کسب و کاری دارید و می خواهید با تبلیغات موبایلی آشنا شوید و بدانید چطور از آن بهره ببرید با ما همراه باشید.

 

تبلیغات موبایلی چیست؟

در تبلیغات موبایلی کسب و کارها با انوع روش های تبلیغاتی از طریق موبایل به تبلیغ محصولات و خدمات می پردازند. این روش تبلیغاتی از زیر مجموعه های تبلیغات دیجیتال است، برای کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند کاربردی می باشد.

تبلیغات در موبایل به روشهای مختلفی صورت می گیرد که در ادامه بیشتر به توضیح آن می پردازیم و نباید آن را با تبلیغات در اپلیکیشن اشتباه بگیرید.

 

انواع روش های تبلیغات موبایلی

برای اینکه در بازاریابی موبایلی نتیجه مطلوبی کسب کنید باید با انواع روش های تبلیغات موبایلی اشنا باشید. با آگاهی نسبت به این روش ها بهتر و به صرفه تر می توانید استراتژی تبلیغاتی خود متناسب با شرایط کسب و کار خود طراحی کنید.

 

تبلیغات بنری

در این روش تبلیغات شما در وب سایت ها و اپلیکیشن ها نشان داده می شود. این تبلیغ می تواند به صورت تصویر متحرک(GIF) یا ثابت باشد. حتما دقت کنید تا سایز تصویر برای نمایش در موبایل مناسب باشد. این نوع از تبلیغات موبایلی برای برند سازی کسب و کار شما ارزان و مقرون به صرفه تر می باشد.

 

تبلیغات همسان

تبلیغات همسان تفاوتی در ظاهر وب سایت و اپلیکیشن ندارد و جایگاه آن به گونه ای در اپلیکیشن و وبسایت طراحی می شود که با المان های دیگر تفاوت ندارد و به این صورت کاربر آن را بخشی از برنامه وب سایت و اپلیکیشن می داند.

 

تبلیغات پیامکی

بازاریابی پیامکی یکی از روش های قدیمی تبلیغاتی ست که با آمدن گوشی های هوشمند کاربرد بیشتری دارد و سود بیشتری را به همراه می آورد. شما می توانید با خرید سامانه پیامکی و دسترسی به محیط کاربری با استفاده از امکانات فراوانی که دارد برای جامعه هدف خود پیامک ارسال کنید و از ارسال پیامک بازدهی بالایی دریافت کنید.

 

برای انجام این نوع تبلیغات موبایلی شما باید به پنل اس ام اس پیام رسان دسترسی داشته باشید که با خرید اولیه سامانه پیامکی به پنل اس ام اس و امکانت ان نیز دسترسی خواهید داشت. با تبلیغات پیامکی می توانید برای هزاران نفر در کمتر از چند ثانیه پیامک انبوه ارسال کنید.

 

بازاریابی پیامکی موبایلی

در تبلیغات پیامکی شما می توانید با قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی ، شماره تلفن ، نقشه گوگل و محل کسب و کارتان را برای مخاطب ارائه دهید و کاربر با یک کلیک ساده با شما ارتباط برقرار کند. همچنین با ارائه فرم نظرسنجی از نظرات آنها مطلع شوید و برای بهبود کسب و کار خود اقدام کنید.

شما می توانید با خرید پنل پیامکی و ثبت نام اولیه در سامانه پیامکی پیام رسان به محیط کاربری پنل اس ام اس و امکانات آن برای ارسال پیامک دسترسی داشته باشید و به تبلیغات کسب و کار خود کمک کنید.

 

تبلیغات بینابینی

در این روش تبلیغات موبایلی تبلیغات شما در بین فعالیت های کاربر نشان داده می شود. مانند رفتن به مرحله دیگر برای انجام کاری یا به مرحله بعدی بازی

 

تبلیغات ویدئویی

با گسترش و بهتر شدن اینترنت ویدئو یکی از محبوبترین محتواها محسوب می شود. شما می توانید به این روش از تبلیغات ویدئویی در موبایل استفاده کنید:

تبلیغات پیش نمایشی: در این روش قبل از پخش ویدئو تبلغیات شما نشان داده می شود و کاربر پس از چند ثانیه تبلیغ اجازه رد شدن از تبلیغات را دارد.

تبلیغات جایزه دار: در این روش کاربر به ازای هر بار دیدن ویدئوی تبلیغاتی جایزه یا امتیاز دریافت می کنند. کاربران زیادی از این روش استقبال می کنند.

 

تبلیغات موبایلی چگونه به کسب و کار کمک می کند؟

استفاده 85درصدی از موبایل باعث شده است که موبایل به عنوان روش موثری برای کسب و کارها در معرفی خدمات و محصولاتشان باشد و به این روش به برندسازی بپردازند. انجام تبلیغات در موبایل اگر با استراتژی درست و با برنامه صورت بگیرد کسب و کارها می توانند در همه ساعت ها در شبانه روز به ارتباط با کاربر بپردازند و نرخ مشارکت را افزایش دهند.

 

تبلیغات موبایلی با ایجاد محیطی مناسب برای یک درآمد پایدار است و در رشد و گسترش کسب و کارها موثر است. همچنین با تبلیغات موبایلی می توانید به بررسی و تحلیل میزان مشاهده کنندگان تبلیغات بپردازید و نحوه تعامل کاربر را با تبلیغاتی که انجام داده اید را بررسی کنید.

 

تبلیغات با موبایل

مزایای تبلیغات موبایلی

  • دسترسی آسان و سریع به گروه گسترده ای از کاربران و مخاطبان
  • امکان شخصی سازی تبلیغ
  • ایجاد ارتباط سریع و فوری
  • خلاقیت در تعامل با ایجاد بازی ها، تصاویر بصری و گرافیکی و…
  • ارزان و مقرون به صرفه
  • افزایش نرخ تبدیل بالاتری نسبت به تبلت و دسکتاپ دارد.
  • به راحتی قابلیت اشتراک گذاری دارد.

 

کلام آخر

در این مطالب با اهیمت تبلیغات موبایلی آشنا شده اید و استفاده نکردن از این روش ها به معنی نادیده گرفتن سود و رشد است. برای اینکه بهترین نتیجه را از تبلیغات موبایلی بگیرید باید در سیاست بازاریابی، رویکردی سنجیده را انتخاب کنید.

 

استفاده از تبلیغات پیامکی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی موبایلی ست که شما با استفاده از امکانات فراوانی مانند : ارسال پیامک منطقه ای به شهر و استان ، ارسال پیامک از روی نقشه ، ارسال پیامک بر اساس مشاغل ، ارسال پیامک دوره ای ، برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی ، ارسال پیامک از دکل ایرانسل و همراه اول، ارسال پیامک صوتی و سایر قابلیت ها و ویژگی ها می توانید ارسال پیامک انبوه هدفمند داشته باشید و بازدهی بالایی دریافت کنید و به راحتی به سود بیشتر و رشد و گسترش و برندسازی کسب و کار خود با هزینه ارزان و به صرفه کمک کنید.

 

اگر شما هم می خواهد به تبلیغات پیامکی از طریق موبایل بپردازید ما سامانه پیامکی پیام رسان را با امکانات بسیار زیاد به شما معرفی می کنیم. برای درخواست و ثبت نام اولیه در این سامانه پیامکی می توانید عدد 111 را به شماره 500040075 پیامک کنید

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ جالب برنامه 90 افغانستان
کلیپ جالب برنامه 90 افغانستان