مجموعه : رپورتاژ آگهی

همه چیز در مورد سانترال پاناسونیک

همه چیز در مورد سانترال پاناسونیک

در حال حاضر، سانترال پاناسونیک یا مرکز تلفن پاناسونیک یکی از معروف ترین و پرکاربردترین سانترال های مورد استفاده در دنیا می باشد. چرا که از مزایای زیادی همچون، کیفیت و ماندگاری بالا، قیمت مناسب و نصب آسان برخوردار است. این مزیت ها سبب شدند که مرکز سانترال پاناسونیک به یکی از بهترین گزینه ها برای مدیران شرکت ها و سازمان ها تبدیل شود.

البته، این موارد، تنها مزیت این دستگاه نمی باشد. یکی از مزیت های قابل توجه دستگاه سانترال پاناسونیک، تنوع مدل های این دستگاه است. در واقع، شرکت پاناسونیک به منظور جلب رضایت مشتریان، این دستگاه را در مدل و انواع مختلف، تولید و در بازار جهانی عرضه نموده است لذا هر شرکت و سازمانی می تواند با توجه به نیاز و سلیقه ی خود، مدل مناسب خود را انتخاب کند.

تنوع و گستردگی مدل های مرکز تلفن پاناسونیک سبب شده که این دستگاه ها را بر اساس معیارهای مختلفی همچون، ظرفیت، سری ساخت و تکنولوژی دسته بندی کنند. حال اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

معرفی انواع سانترال پاناسونیک بر اساس ظرفیت

به طور کلی مراکز تلفن پاناسونیک از نظر ظرفیت به دو دسته ی زیر تقسیم می شوند:

سانترال کم ظرفیت پاناسونیک: همان طور که از نام این سانترال، مشخص است در ارائه ی خطوط داخلی و شهری، دارای ظرفیت محدودی است. به همین دلیل عموما از این دستگاه در شرکت ها و سازمان ها تجاری و کوچک استفاده می شود. محبوب ترین محصول این سری، دستگاه سانترال KX-TES824 می باشد. ظرفیت پایه ی این محصول، 3 خط شهری و 8 داخلی است که با اضافه کردن یک کارت سانترال، می توانید ظرفیت آن را افزایش دهید و به 6 خط شهری و 16 داخلی برسانید.

سانترال پر ظرفیت پاناسونیک: این دستگاه، بر عکس سانترال های کم ظرفیت، می باشند به همین دلیل از آن ها در سازمان ها و شرکت های تجاری بزرگ استفاده می کنند. مهم ترین مزیت این دستگاه این است که سبب می شود سازمان ها و شرکت ها به تعداد زیادی از خطوط شهری و داخلی، دسترسی داشته باشند. از مهم ترین مدل های دستگاه سانترال پر ظرفیت پاناسونیک می توان به TDA و TDE و NS اشاره نمود. سانترال ns500 محبوب ترین سانترال این سری می باشد.

معرفی انواع سانترال پاناسونیک از نظر تکنولوژی و زیر ساخت

سانترال پاناسونیک تحت شبکه

سانترال پاناسونیک آنالوگ

سانترال پاناسونیک تحت شبکه چیست؟

این مدل از مراکز تلفن پاناسونیک خود شامل سری های مختلفی اعم از سری های HTS،  NS ، TDE و NCP می باشند. مهم ترین مزیت تمام این سری ها، سازگاری و پشتیبانی از تکنولوژی ویپ است. به همین دلیل به این نوع سانترال، سانترال ویپ پاناسونیک نیز می گویند. در بین این چهار سری، سری های TDE و NS به دلیل کیفیت و کارایی بالایشان موفق شدند جزء مطمئن ترین سانترال های دنیا بشمار روند. همچنین این سری ها می توانند در بستر اینترنت و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، ارتباط رایگان بین مراکز را ایجاد کنند. این ویژگی مهم سبب شد این سری سانترال پاناسونیک، از جایگاه ویژه ای در دنیا برخوردار باشد. 

در حال حاضر مرکز تلفن پاناسونیک سری NS مانند NS500 به دلیل داشتن کارایی بسیار بالاتر بهترین جایزگزین برای سایر سری های سانترال های پاناسونیک می باشد.

همه چیز در مورد سانترال پاناسونیک

انواع سانترال پاناسونیک تحت شبکه

سانترال سری NS: این سانترال، مهم ترین و معروف ترین سانترال تحت شبکه ی پاناسویک به شمار می رود چرا که هم، کاملا هوشمند است و هم از لحاظ ظاهری با سایر سانترال های تحت شبکه، متفاوت است. از معروف ترین سرهای NS می توان به سانترال های NS 100 و 500 و 700 اشاره کرد.

از بارزترین تفاوت های سانترال های سری NS از سایر سانترال ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارت سانترال های سری NS نسبت به سایر سانترال ها نظیر TDA و TDE متفاوت است.

تمام پورت های خروجی کارت های سری NS به صورت سوکت های شبکه می باشند در صورتی که در سری های قبلی به صورت کابل جک بودند.

این سانترال ها قابلیت نصب بر روی دیوار را هم دارند. اما اگر می خواهید به صورت اصولی، نصب کنید باید داخل رک ها قرار گیرند.

سانترال سری NS1000 پرظرفیت ترین نوع این محصول است که از آن برای ویپ یا داخلی های تحت شبکه استفاده می کنند.

برای ارتباط و برنامه ریزی این سری می توان از محیط وب استفاده کرد در صورتی که در سایر سری ها اینگونه نبود. در سری های قبلی باید از نرم افزار مخصوص و با استفاده از کابل شبکه یا یو اس بی، برنامه ریزی شبکه ی سانترال را انجام می دادید. اما برای برنامه ریزی سری NS به هیچ نرم افزاری نیاز نیست و به راحتی می توان در محیط وب، این برنامه ریزی را انجام داد.

سانترال پاناسونیک سری TDE: این سری از سانترال پاناسونیک به گونه ای است که برای ارتباط برقرار کردن با کنسول، نیازمند کابل شبکه است. این سری از سانترال جزء سانترال های پرظرفیت پاناسونیک به شمار می روند. این سری از لحاظ ظاهری و همچنین از نظر برخی از کارت ها شبیه به سری TDA می باشد اما مهم ترین تفاوت این دو سری در کارت ویپ است. این سری سانترال ها نیاز به هیچ کارت شبکه ای ندارند.

همه چیز در مورد سانترال پاناسونیک

کارت سانترال پاناسونیک    https://pbxshop.co/all-panasonic-card/

سانترال پاناسونیک آنالوگ چیست؟

این نوع سانترال ها قابل استفاده بر روی بستر مخابراتی هستند و از آنجایی که امروزه، تکنولوژی هایی مانند ویپ به شدت پیشرفت کرده اند این نوع سانترال ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. سانترال های 824 و TDA جزء این دسته از سانترال می باشند.

البته باید این نکته را یادآوری کنیم که سانترال های TDA از تلفن های تحت شبکه ی پاناسونیک یعنی تلفن های ویپ، پشتیبانی می کنند. اما به دلیل اینکه این سانترال ها نه کارت DSP دارند و نه از پروتکل، سیپ پشتیبانی می کنند آن ها را جزء سانترال های ویپ پاناسونیک نمی دانند. این سری از سانترال پاناسونیک، تحت شبکه نمی باشد و با استفاده از کامپیوتر و کابل USB و همچنین اضافه کردن کارت شبکه یه دستگاه متصل می شود.

خرید سانترال پاناسونیک از مجموعه معتبر پی بی ایکس شاپ

به دنبال این توضیحات، مجموعه پی بی ایکس شاپ، یک مجموعه بسیار فعال در زمینه تولید و عرضه ی انواع تجهیزات سانترال می باشد. در واقع این مجموعه با ارائه تمامی محصولات شبکه از برندهای معروف دنیا، سعی می کند تا خریدی امن و معتبر را برای شما عزیزان فراهم آورد. کما اینکه شما عزیزان می توانید برای اینکه خرید معتبری داشته باشید، از مشاوران این مجموعه نیز کمک بگیرید. در نهایت به شما پیشنهاد میکنیم که برای آشنایی با روند کاری این مجموعه، https://pbxshop.co/ کلیک نمایید.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت