جستجو در تالاب

پرفروشترین لباس تیم های فوتبال جهان کدام است ؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
پرفروشترین لباس تیم های فوتبال جهان کدام است ؟

یکی از رایج ترین روش های درآمدزایی برای تیم های حرفه ای در فوتبال روز دنیا، خرید لباس فوتبال اورجینال تیم ها توسط هواداران شان است.

حضور اسطوره ها در افزایش فروش لباس تیم ها تاثیر غیر قابل انکاری دارد؛ به طوری که لباس پاریسن ژرمن مسی یا لباس منچستر یونایتد رونالدو از پرفروش ترین کیت های فوتبالی 2022 بوده اند با وجود آن که این تیم ها به ایده آل هواداران شان دست نیافتند.

اما حضور ستاره ها هرچقدر هم تاثیر گذار باشد، از اصالت تیم و طراحی کمپانی تولید کننده لباس ورزشی باشگاه بیشتر نیست!

مثلا هنوز هم که هنوز است خرید لباس بارسلونا با اسم و شماره مسی تقاضای بیشتری نسبت به لباس پاریسن ژرمن مسی دارد!

خیلی از فوتبالی ها که عرق زیادی به تیم مورد علاقه شان دارند کلکسیون لباس های تیم شان را جمع آوری میکنند و هرساله با خرید کیت های جدید تیم شان یک گنجینه ارزشمند برای خود می سازند. 
برخی دیگر هم بیشتر بازیکن فن هستند که در این دوره از تاریخ فوتبال، عمدتا طرفداران مسی یا رونالدو هستند. این دسته از فوتبالی ها لباس رونالدو و لباس مسی را جمع آوری میکنند. برای آن ها فرقی ندارد اسطوره شان پیراهن چه تیمی را به تن میکند. لباس پاریسن ژرمن یا بارسلونا برای آن ها تفاوتی ندارد. آن ها این پیراهن را به اسم لباس مسی می شناسند؛ و برای رونالدو فن ها هم لباس رئال مادرید و منچستریونایتد تفاوتی ندارد چون مهم این است اسم و شماره cr7 روی این پیراهن چاپ شده باشد. 

 در ادامه به بررسی لباس های پرفروش تیم های باشگاهی جهان خواهیم پرداخت؛ این اطلاعات میانگینی از چند سال اخیر فروش کیت های ورزشی است.

 

1. لباس رئال مادرید

بدون شک، هرساله لباس رئال مادرید پرفروش ترین کیت در میان دیگر تیم ها بوده است. چندین سالی هست که طراحی و تولید کیت های رئال مادرید را کمپانی آدیداس برعهده دارد. 
آدیداس هم هرساله برای لباس رئال مادرید سنگ تمام میگذارد. طرح های لباس این باشگاه در سال های مختلف از ایده های مختلفی الهام میگیرد. مثلا لباس رئال مادرید 2022 از میدان سیبلس، هم آوردگاه مادریدیستی ها الهام گرفته شده بود. ایده ای که در آخر فصل تعبیر هم شد و رئالی ها سی و پنجمین تاج گذاری خود را جشن گرفتند.

لباس رئال مادرید 2017 فیروزه ای جزو پرطرفدار ترین لباس های رئال است. بی شک اولین تصویری که با این لباس در ذهن شما نقش میبندد، برگردان افسانه ای کریستیانو رونالدو در ارتفاع 3 متری و گل این اعجوبه به یوونتوس است.

لباس های رئال مادرید جزو معدود کیت های باشگاهی است که نه تنها لباس اول آن پرفروش است بلکه لباس دوم و سوم  و یا لباس تمرینی آن هم به شدت محبوب و پرفروش است.

 

پرفروشترین لباس تیم های فوتبال جهان کدام است ؟

2. لباس اینتر

طراحی لباس اینتر میلان را کمپانی نایک برعهده دارد پس کیفیت لباس های اینتر را چشم بسته هم میتوان تایید کرد.
لباس اول اینتر در فصول مختلف آبی رنگ بوده و هر ساله با طراحی های متنوع و به کار بردن رنگ های مختلف به عنوان رنگ مکمل سعی شده است جلوه زیبا و متنوعی به کیت های این تیم داده شود. 
معمولا در طراحی  لباس اینتر نشان هایی هم از لقب این تیم  به عنوان افعی ها دیده میشود. مار یکی از اصلی نماد های شهر میلان است. شهری که قطب فوتبال ایتالیا است.
تمام لباس های اینتر در فصل 2021/22، از لباس تمرینی گرفته تا لباس اول تا سوم، جزو پر فروش ترین کیت های اینتر محسوب میشوند.  

 

3. لباس بایرن مونیخ 

بایرن مونیخ هم جزو آن دسته تیم هایی است که همیشه کیت های زیبایی داشته است. یکه تازی بایرن مونیخ در لیگ آلمان، حضور لواندوفسکی در بایرن مونیخ، تحقیر بارسلونا توسط بارواریایی ها عواملی است که موجب شده است، باشگاه بایرن مونیخ بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. 
علاوه بر این موارد، آدیداس هم همیشه طراحی های جالب و خاصی برای لباس های بایرن مونیخ داشته است. 
مجموعه کیت های بایرن مونیخ 2022 علی الخصوص لباس بایرن مونیخ مشکی و لباس سبز بایرن مونیخ، لباس سوم بایرن مونیخ 2021 و لباس های کلاسیک بایرن مونیخ، در چندین سال اخیر جزو پرطرفدارترین لباس های فوتبالی بوده اند. 
طراحی و تولید کیت های بایرن مونیخ بر عهده کمپانی نایک است و این باشگاه با برند آدیداس تا سال 2030 قرارداد دارد. 
شاید جالب باشد برای تان اگر بدانید کمپانی آدیداس، 8.33% از سهام بایرن را خریداری کرده است.

4. لباس لیورپول 

با حضور یورگن کلوپ در لیورپول همه چیز آرام آرام دچار تغییر شد. این تغییرات حتی در کیت لیورپول هم نمود پیدا کرد. 
باشگاه لیورپول از فصل 2020/21 همکاری خود با کمپانی نیوبالانس را قطع کرد و با برند پرطرفدار نایک قرارداد امضا کرد؛ به این ترتیب از آن تاریخ به بعد طراحی و تولید تمامی لباس های لیورپول (لباس تمرینی، لباس مسابقه، ست های گرمکن شلوار و … ) به این کمپانی واگذار شد.

حضور پادشاه مصری، محمد صلاح، در افزایش فروش این کیت بسیار تاثیر گذار بود. بازیکنی که توانست خیلی از هواداران لیورپول را به دین اسلام علاقه مند کند، مگر میشود در خرید کیت لیورپول توسط هواداران تاثیری نداشته باشد؟!

قهرمانی لیورپول بعد از 30 سال و برگزاری جشن و پایکوبی در آنفیلد در پایان فصل 2020 به یک انتظار تلخ طولانی مدت پایان داد و دوباره هواداران لیورپول را وسوسه کرد تا این لباس لیورپول را تهیه کنند. 
کلوپ روزهای خوشی را برای لیورپولی ها ساخت و این روزهای خوش با طراحی زیبای نایک، لباس لیورپول را در ذهن سرخ ها ماندگار تر کرد. از این رو آمار فروش کیت لیورپول در این سال ها به شدت صعودی بوده است.

 

پرفروشترین لباس تیم های فوتبال جهان کدام است ؟

5. لباس بارسلونا

هواداران یک تیم با اصالت میدانند حتی اگر تیم شان در اوج نباشد و روزهای سختی را سپری کند، دوباره خیلی زود اوج خواهند گرفت؛ پس شایسته است در کنار هم از این روزها گذر کنند. آنچه هواداران بارسلونا به آن پایبند ماندند تا دوباره تیم شان به روزهای اوج بازگردد. 

با وجود اینکه در چند سال اخیر بارسایی ها خواسته های هواداران خود را نتواسته برآورده کند اما هم چنان خرید لباس بارسلونا هرساله جزو اولویت طرفداران این باشگاه است.

لباس چمپیونز لیگ بارسلونا 2022، لباس دوم بارسلونا مشکی رنگ 2021، لباس های تمرینی جذاب بارسلونا در چند سال اخیر به شدت پرفروش بوده است. 

هم چنین به واسطه حضور ستاره های فوتبال جهان و روزهای شیرین کاتالان ها با آن ستاره ها، کیت های کلاسیک بارسلونا هم به شدت پرطرفدار است.

 

6. لباس منچستر یونایتد

چندسالی هست که اولدترافورد نیز رنگ قهرمانی به خودش ندیده است اما همیشه لباس منسچتریونایتد در صدر پرفروش ترین ها بوده است. 
با بازگشت رونالدو به جمع شیاطین سرخ، خرید لباس منچستر یونایتد به شدت افزایش یافت با وجود این که نه رونالدو عملکرد خیره کننده ای داشت و نه منچستر یونایتد توانست پایان فصل در جایگاه خوبی قرار بگیرد. 

همکاری آدیداس و باشگاه منسچتر از سال 2014 شروع شد و این توافق ده ساله است. پیش از آن تولید کیت های منچستر یونایتد بر عهده نایک بود. 

در برهه ای فروش لباس منچستر یونایتد با برند آدیداس، افت شدیدی داشت در حالیکه فروش لباس لیورپول با برند نایک به شدت افزایش یافته بود؛ از این رو آدیداس از سران باشگاه منچستر گلایه مند بود. این آمار فقط به دلیل نتایجی بود که دو تیم در لیگ جزیره کسب میکردند.

جالب است بدانید که از زمان انعقاد قرارداد کمپانی ادیداس با منچستر یونایتد، هنوز سرخ ها موفق به کسب قهرمانی با این پیراهن نشده اند!

 

7. لباس میلان

شاید برای کری خوانی جذاب باشد بپرسید میلان قرمز است یا آبی؟! اما قطعا همه مان ته دل خود می دانیم میلان فقط قرمز است. 
ترکیب رنگ قرمز و مشکی میلان همیشه کیت های جذابی را به عرصه گذاشته است. شاید تنها تفاوتی که بین کیت های میلان در سالیان مختلف مشاهده شود قطر راه راه های روی لباس یا شکل یقه و تغییرات بسیار جزئی باشد اما واقعا همه شان به نوبه خود زیبایی دارند. 
لباس های کلاسیک میلان، جزو لباس هایی هستند که هیچوقت تاریخ انقضا ندارند. همیشه طرفداران خاص خودش را دارد مخصوصا پیراهن هایی که روزگاری بر تن ستاره هایی چون فن باستن، مالدینی، کاکا، زلاتان و .. بوده است.
در حال حاضر طراحی کیت های میلان برعهده کمپانی پوما است. این توافق از سال 2018 رسما آغاز شد. پیش از آن باشگاه میلان با کمپانی آدیداس همکاری میکرد.
لباس های میلان 2021 به شدت مورد استقبال طرفداران این تیم قرار گرفت و جزو پرفروش ترین کیت های 2021 محسوب میشود.

 

8. لباس آرسنال

توپچی ها جزو تعصبی ترین هواداران فوتبال هستند. برای آن ها فرقی ندارد تیم شان در کجای جدول قرار دارد و یا چه بازیکنانی در این تیم توپ میزنند، آن ها همیشه کیت تیم محبوب شان را در کمد دارند و با عشق پیراهن آرسنال را به تن میکنند.

کیت های کلاسیک آرسنال مربوط به زمان حضور تیری هانری در این تیم هرساله جزو پرفروش ترین کیت های باشگاهی است. 
آدیداس هر فصل طراحی متفاوتی برای کیت های آرسنال ارائه میکند؛ طرح هایی که غالبا با استقبال خوبی از هواداران این تیم روبرو میشود. خطوط زیگراگی روی پیراهن آرسنال در سال های اخیر جزء جدانشدنی در طراحی کیت این تیم بوده که به صورت های مختلف ارائه شده است.

لباس اول آرسنال معمولا قرمز رنگ است و با استفاده از رنگ سفید برای جزئیات سعی شده است جلوه زیبایی به پیراهن آرسنال داده شود. رنگ لباس دوم ارسنال اغلب موارد زرد است اما به قدری تناژ این رنگ ها متفاوت است که هیچوقت احساس تکراری بودن به شما دست نمیدهد.
در حال حاضر کمپانی تولید کننده لباس های آرسنال، برند آدیداس است.

 

9.لباس یوونتوس

لیگ سری آ ایتالیا، به واسطه حضور تیم های یوونتوس، آث میلان، اینتر میلان و ناپولی از رقابتی ترین و پرطرفدارترین لیگ های جهان محسوب میشود. 

یوونتوس در جهان طرفداران زیادی دارد و از گوشه و کنار هر کجای این جهان، یک هوادار یووه که پیراهن تیم یوونتوس را به تن دارد دیده میشود.

آخرین باری که بازیکنان یوونتوس جام قهرمانی لیگ ایتالیا را بالای سر بردند در پایان فصل 2020 بود. دقیقا همان فصلی که رونالدو پیراهن یوونتوس را به تن میکرد و فروش کیت یوونتوس به شدت افزایش یافته بود.
لباس یوونتوس به همان لباس دو رنگ سفید مشکی راه راه معروف است. طرحی که همواره ثابت بوده و فقط با طراحی های جزئی، جلوه متفاوتی به پیراهن یووه ای ها داده میشود.

 

پرفروشترین لباس تیم های فوتبال جهان کدام است ؟

 

از کجا لباس فوتبال بخریم؟

عمق معنای جمله ی “فوتبال یک عشق جنون آور است” را فقط یک عاشق فوتبال میتواند درک کند. هوادار که باشی به جایی میرسی که دوست دارید لباس تیم مورد علاقه تان را به تن کند و این عشق و علاقه را فریاد بزنید. خیلی ها هم قشنگ ترین لحظات زندگی خود را با فوتبال شریک هستند. این ها با تهیه کیت تیم مورد علاقه شان تمام این خاطرات را ثبت میکنند.

اما خرید لباس همیشه حساسیت های خودش را دارد. از سلیقه و زیبایی و کیفیت گرفته تا قیمت لباس!

اگر شما هم به دنبال خرید لباس با کیفیت تیم خود از یک فروشگاه معتبر هستید ما به شما فروشگاه اینترنتی اسپورتتو، قطب لباس ورزشی فروشی کشور را به شما پیشنهاد می دهیم. 

همه دغدغه های ما برای خرید اینترنتی، سه مورد است: کیفیت مناسب، سایزبندی درست و پاسخگویی سریع به مشتری. آیا شما برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی ملاک دیگری دارید؟
فروشگاه اسپورتتو به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی که در حوزه کیت های فوتبال، از باشگاهی گرفته تا ملی، به صورت تخصصی سابقه دارد هر آنچه شما به عنوان یک مشتری توقع دارید را برای شما فراهم آورده اند.

ارسال سریع، کیفیت فوق العاده محصولات، خدمات مشتری پسند، تنوع محصولات زیاد، جشنواره های تخفیف، پاسخگویی سریع و جامع به مشتریان از ویژگی های این مجموعه به شمار میرود به نوعی که شما را از یک مشتری رهگذر به یک مشتری ثابت تبدیل میکند و اصلا دل تان نمی آید از فروشگاه دیگری خرید کنید.

 

کد تخفیف خرید  لباس فوتبال از فروشگاه اسپورتتو: sporteto2022

برای خرید لباس فوتبال با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت کافیست عبارت روبرو را در گوگل جستجو کنید : خرید لباس ورزشی از اسپورتتو

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
تست موفقیت آمیز سامانه اس۳۰۰ در ایران (+فیلم)
تست موفقیت آمیز سامانه اس۳۰۰ در ایران (+فیلم)