مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 30 اردیبهشت 1401

مبلمان ریلکسی آرامشی که شما به آن نیاز دارید

مبلمان ریلکسی آرامشی که شما به آن نیاز دارید

خرید مبلمان ، یک خرید بزرگ است و به عنوان نقطه کانونی اتاق نشیمن ، سرمایه گذاری است که همه ما می خواهیم درست آن را انجام دهیم.

بعلاوه، اکثر وقت ما در خانه می سپری می شود و مبلمان جز وسایلی است که  بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین یک مبل راحت با دوام یک انتخاب هوشمندانه و یک سرمایه گذاری صحیح می باشد!

بدین ترتیب ما بهترین کاناپه های سال 2022 را گرد هم آورده ایم. از مبل های گوشه ای خانوادگی با صندلی های فراوان برای کل افراد خانه تا مبل های راحتی یا مبل برای اتاق خواب، صندلی های ریلکسی برای فضاهای جمع و جور و کاناپه های راحت که می توانید درادامه مطلب را بخوانید تا بهترین مبل برای خانه خود را کشف کنید.

اگر برای کوچک بودن خانه یمان مجبور باشیم وسیله ای که برای سلامتی و آسایش ماساخته اند را بفروشیم یا از خریدشان چشم پوشی کنیم بسیار غم انگیز است این روزها بسیار میشنویم که دوست دارم از فضای خانه ام استفاده بهینه کنم و این نظر به ایده و خلاقیت در طراحی های نوین بستگی دارد، این که ما میخواهیم از فضایی که داریم چه استفاده ای بکنیم.

مبل ریلکسی

یکی از انواع مبلمان مورد استفاده امروزی که از لحاظ راحتی و آرامش در نوع خود بی نظیر می باشد، مبل ریلکسی است. این مدل در انواع و اقسام مختلف در بازار وجود دارند.

مبل و صندلی ریلکسی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی  با فشار یک دکمه یا کشیدن یک اهرم دراز بکشید و پاهای خود را دراز کنید تا درد و استرس روزانه را فراموش کنید. بسیاری از مبل های ریلکسی برای چرت زدن به اندازه کافی راحت هستند. حتی به انداه یک تخت خواب راحت !

مبل های ریلکسی بسیار راحت هستند و طوری طراحی شده اند که با فرم بدن شما شکل میگیرند، یعنی تمامی نکات مربوط به ارگونومی بدن در طراحی آن رعایت شده است به همین دلیل وقتی شما به روی یک مبل ریلکسی قرار می گیرید به طور کامل شکل بدن شما را میگیرد تا هیچ گونه فشاری برعضلات شما وارد نشود. با نشستن بر روی این مبل ها ستون فقرات، گودی کمر، پاها، گردن و… همگی در ایده آل ترین حالت خود قرار می گیرد. به همین دلیل است که مبل های ریلکسی علاوه بر آرامشی که می دهند با استفاده کردن از آنها دچار بسیاری از بیماری های اسکلتی و عضلانی نمی شوید. در صورت استفاده از این مبل ها به راحتی می توانید محل تکیه گاه و زاویه آن، نشیمن گاه و محل قرار گیری پا و زانو را تغییر دهید و مبل را به طوری تنظیم نمایید که دقیقا مطابق با ارگونومی بدن شما باشد و فضایی بی نظیر را برای استراحت و آرامش شما به وجود آورد و شما تجربه ای بسیار لذت بخش از، ریلکس نمودن را داشته باشید.

مبلمان ریلکسی آرامشی که شما به آن نیاز دارید

انواع مبل ریلکسی

مبل های ریلکسی دارای انواع مختلفی در بازار می باشند، که به دسته های زیر تقسیم می شوند:

مدل دستی ، مدل برقی ، مدل سالمندی

مدل های دستی با مکانیزم مکانیکی تبدیل به حالت راحت می شوند. مدل های برقی توسط یک موتور الکتریکی که شبیه جک های درب پارکینگ منازل می باشد تبدیل به حالت و زوایای مختلف میشوند. مدل سالمندی نیز دارای دو موتور برقی می باشد که هم تبدیل به حالت راحت می شود و هم پشت آن به بالا می آید تا سالمندان و افراد کم توان به راحتی بتوانند روی آن بنشینند و یا از روی آن بلند شوند. برای خرید اینترنتی یا مراجعه حضوری میتوانید به سایت مبل 24 یا سایت آمازون سری بزنید که مرجع خوبی برای این مدل از مبلمان می باشند.

مبلمان ریلکسی آرامشی که شما به آن نیاز دارید

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت