مصیح جعفرزاده بنیانگذار باورهای مالی در ایران و اولین موسسه باورهای مالی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
مصیح جعفرزاده بنیانگذار باورهای مالی در ایران و اولین موسسه باورهای مالی

باور به زبان ساده همان ذهنیتی است که در ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد. 

باور انواع مختلفی دارد که برخی از آنان به شما برای موفقیت و پیشرفت کمک میکنند؛  و برخی دیگر نیز برعکس باعث پس رفت و شکست شما میشوند.

 

 باورها را به طور کلی میتوان به دو دسته باورهای منفی و باورهای مثبت تقسیم کرد. اگر از تأثیر باور بر زندگیتان با خبر شوید و بدانید که اساس اصلی قانون جذب  باور است هر چه زودتر به دنبال راه هایی برای تغییر باور های غلط و یا همان منفی خود می گیرید، همینطور به دنبال راه هایی برای چگونگی شکل گیری باور ها درست یا همان مثبت می افتید.

 

برای تغییر باور نیاز به یک مربی و آموزش خوب دارید. چون با آموزش میشه تغییر پیدا کرد، و ما امروز قصد داریم بنیانگذار باور مالی رو به شما معرفی کنیم.

 

مصیح جعفرزاده بنیانگذار باورهای مالی در ایران و اولین موسسه باورهای مالی

وقتی صحبت از باورهای مالی می شود خانم دکتر مصیح جعفرزاده کسی هست که از سال 1394 تا کنون، روی این هدف، از راهکارهای متفاوتی وارد شده، تحقیق های بسیاری در این باره داشته، کتاب هایی روی این موضوع نوشته ودوره های تغییر باور مالی رو به رایگان راه اندازی کرده!

 

خبر خوب و اصلی  اینه که ایشون آموزش های ویدئویی با کیفیتی و البته رایگان در زمینه تغییر باور مالی ارائه می دن که محتوای قوی و کاربردی داره  .

 

شما میتونید جهت استفاده از این راه کار های عالی و کاملا رایگان به وب سایت یا پیج اینستاگرامشون مراجعه کنید.

 

 jafarzade.com :وب  سایت jafarzademasih :اینستاگرام

دکتر معصومه جعفرزاده معرف به مصیح جعفرزاده، بنیانگذار باور مالی در ایران می باشد و می خواهد تجربیات گران بهای خود را در این زمینه به رایگان در اختیار دیگران قرار دهد پس نهایت استفاده رو از آموزش های رایگان ایشان ببرید

 

وهمچنین موسسه ای با نام ” جذب مسیر خوشبختی ” ثبت کرده اند و در استان البرز کرج فعالیت می کنند و هدف شان تغییر نگرش در سبک زندگی و باور های مالی می باشد.

 

موسسه ایشان در مهرشهر می باشد: اما نکته مهم این است که خانم دکتر دنبال اهداف مالی نیستند مراجعه حضوری ندارند و آموزش های رایگان اینترنتی ایشان برای همیشه ادامه خواهد داشت.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت
برخورد جالب یک قاضی با زن متخلف (فیلم)
برخورد جالب یک قاضی با زن متخلف (فیلم)