جستجو در تالاب

دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه

مجموعه : رپورتاژ آگهی
دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه

نرم افزار رستوران یا نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه، برنامه ویژه حسابداری و مدیریت انواع مراکز فروش اغذیه اعم از: رستوران، فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، سفره خانه، کترینگ، کافه، اغذیه و ساندویچ فروشی و … توسط رایانه می باشد.

 

سادگی و سهولت کار با نرم افزار رستوران عارف رایانه باعث گردیده است تا در کوتاه ترین زمان، عملیات صدور فیش صندوق و تهیه گزارشات مربوطه را انجام داد. قابلیت تعریف و طبقه بندی انواع کالا در نرم افزار رستوران عارف رایانه، این امکان را بوجود آورده است تا برای هر گونه غذا، نوشیدنی، دسر، سرویس و … فیش صندوق صادر نمود.

 

مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی، صندوق و صدور فیش، سیستم انبارداری، صدور اشتراک برای مشتریان، مدیریت پیک و میز و … را از امکانات مهم این نرم افزار می توان نام برد.

 

از بخش زیر دانلود رایگان نرم افزار رستوران قرار داده شده و می توانید این برنامه را دانلود و استفاده نمائید لازم به ذکر است نسخه اصلی این نرم افزار, علاوه بر دارا بودن پشتیبانی، همراه با یک حساب سامانه پیام کوتاه رایگان عرضه می شود.

 

دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه

دانلود نرم افزار رستوران رایگان

جهت دانلود نرم افزار رستوران رایگان به محد محدودمی توانید از طریق لینک های مستقیم این نرم افزار را در کمتر از چند دقیقه از سایت عارف رایانه دانلود و بر روی رایانه خود نصب و استفاده نمائید.

 

لازم به ذکر است دانلود و نصب نرم افزار رستوران عارف رایانه بسیار ساده است. تمامی عملیات راه اندازی بانک اطلاعاتی و تنظیمات اصلی برنامه به صورت خودکار انجام می گردد. و نیازی به اعمال عملیات خاصی نیست. لینک دانلود نرم افزار رستوران

 

مدیریت میز های سالن رستوران

در بسیاری از رستوران ها، موضوع مدیریت میزهای سفارش گیرنده غذا از اهمیت بالایی برخوردار است. اینگونه رستوران ها با توجه تایم شلوغی رستوران، گاهی به مشتریان خود امکان رزرو میز را فراهم می کنند بدین صورت که مشتری قبل از حضور خود در رستوران میز خاص را انتخاب و رزرو می نمائید و در مدت زمانی که میز مورد نظر رزرو گردیده است رستوران دار، از ارائه سرویس بر روی آن صرف نظر می کند.

 

در گذشته این عملیات توسط یادداشت گذاری در سررسید یا علامتی بر روی میز اتفاق می افتاد اما در حال حاضر نرم افزار حسابداری رستوران عارف رایانه بخشی مجزا مخصوص مدیریت میز های سالن را در سیستم خود تعبیه کرده است.

 

رستوران دار ضمن چیدمان میز ها بر روی صفحه به صورت گرافیکی می تواند هر میز را برای مشتری خاص رزرو نمائید یا سرویس ارائه کند. عملیات رزرو و پر بودن میز توسط رنگ بندی مختلف قابل تفکیک هستند و مدیریت این امور به راحتی قابل انجام است.

 

دستگاه کالرآیدی (Caller-ID) برای نرم افزار رستوران

همانطور که می دانید هنگام سرویس دهی به مشتریان خارج از رستوران، مشاهده آدرس و مشخصات مشتری در نرم افزار، علاوه بر پاسخگویی راحت تر و تسریع در عملیات صدور فیش غذا، باعث کیفیت و سرویس دهی بهتر به مشتریان رستوران نیز می گردد. برای این منظور می توان از از سیستم کالر آیدی موجود در نرم افزار رستوران عارف رایانه استفاده نمائید.

 

 عارف رایانه دستگاه های آی دی کالر مخصوص استفاده این نرم افزار رستوران را نیز به طور مجزا ارائه می نماید. این دستگاه ها از طریق پورت USB به رایانه متصل شده و از 2 تا 8 خط تلفن را به طور همزمان مانیتور می نمایند. برای مشاهده مشخصات دقیق، قیمت و خرید دستگاه مورد نیاز خود، بخش دستگاه کالر آیدی را مطالعه نمائید.

 

دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه

امکان استفاده چند منظوره از نرم افزار رستوران

در نسخه ی جدید برنامه رستوران عارف رایانه امکانی منحصر به فرد وجود دارد که آن دسته از رستوران هایی که به صورت مجموعه ای هستند و دارای چند بخش می باشند (بخش کافی شاپ، بخش غذاهای سنتی، بخش فست فود …)، می توانند با تعریف چاپگر های مختلف برای هر بخش، فیش ها یا فاکتورهای مجزا برای آن بخش صادر نمایند و کل مجموعه رستوران را به  صورت یکپارچه کنترل و مدیریت نمایند.

 

بدین ترتیب پس از ثبت فاکتور فروش رستوران توسط صندوقدار، سیستم به طور خودکار فیش مورد نظر را در بخش مربوطه برای کادر مربوطه (کافه دار، آشپزخانه، مدیریت بخش فست فود) چاپ می نماید.

 

معرفی نرم افزار رستوران

نرم افزار رستوران عارف رایانه برنامه ای است که توسط شرکت عارف رایانه جهت مدیریت و حسابداری رستوران، کترینگ، فست فود، کافی شاپ و انواع مراکز فروش اغذیه تولید شده است.

این نرم افزار رستوران با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اس کیو ال سرور، عملیات فروش روزانه انواع غذا را در سیستم ثبت کرده و علاوه بر صدور انواع فیش غذا و فاکتور های مربوط به خرید و فروش کالا، امکان مدیریت فروش رستوران را برای مدیران فراهم نموده است.

در نرم افزار رستوران عارف رایانه، مدیریت یا منشی رستوران می توانند با تعریف منوی اختصاصی مربوط به رستوران، کترینگ یا فست فود خود، در کمتر از چند ثانیه برای مشتریان فیش صادر کرده و در پایان روز، از فاکتورهای فروش صبت شده توسط سیستم صندوق ، گزارشان متنوع تهیه نمائید.

 

همچنین امکان تعریف پیک موتوری و فروش از طریق دستگاه آی دی کالر (بدون پرسیدن کد اشتراک از مشتری) امکان صدور فیش برای مشتریان خارج رستوران امکان پذیر است.

دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه

امکانات کلی نرم افزار رستوران

امکان تعریف و گروه بندی کالا و غذاهای روزانه رستوران و فروشگاه های غذا و کالا

امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص

امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از رستوران یا کافی شاپ

امکان تعریف میز جهت فروش و گزارش گیری از فروش داخل رستوران و فست فود

سیستم فروش روزانه و صدور فاکتور فروش (فیش غذا) روزانه در کوتاه ترین زمان و دسترسی آسان

سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)

امکان تعریف پیک موتوری ، میز نامحدود جهت فروش داخل و خارج از رستوران

امکان تهیه گزارش از فروش روزانه رستوران با قابلیت تفکیک نوع کالا ، پیک ، اپراتور و …

امکان تهیه از صورتحساب مشتریان ، بانک و صندوق ، پیک های موتوری

امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف توسط مدیر سیستم

امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی

امکان تعریف چند چاپگر در بخش های آشپزخانه، صندوق جهت مدیریت بهتر فروش و سرویس دهی

امکان طراحی قبض اختصاصی توسط مدیر سیستم

دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ

سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی مدیریت رستوران

سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار

سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر رستوران

سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز

سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های 3000 و 1000 و تلفن ثابت

سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

 

منبع : شرکت نرم افزاری عارف رایانه

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دیدنی قدرت زن ها در زندگی
کلیپ دیدنی قدرت زن ها در زندگی