پنل اس ام اس مخابرات | ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

مجموعه : رپورتاژ آگهی
پنل اس ام اس مخابرات | ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

پنل اس ام اس مخابرات

معرفی بهترین سایت برای ارسال پیامک های تبلیغاتی و آموزشی و خبری از طریق مخابرات برای تمامی اپراتورهای کشور را در اینجا مشاهده نمایید. بازاریابی از طریق پنل اس ام اس به کسب و کارها کمک می کند تا در بازار رقابتی امروز، بهتر دیده شوند. اینکار را می توان با تبلیغات از طریق پنل اس ام اس مخابرات انجام داد.

 

بازاریابی به شیوه ارسال پیامک بسیار هدفمند و ساده است، به ویژه این که دسترسی داشتن بیشتر افراد در جامعه باعث قوت این موضوع میشود. ارسال پیامک با پنل اس ام اس مخابرات به شرکت‌ها کمک میکند تا کمپین‌هاي‌ تبلیغاتی رابا هزینه‌اي معقول اجرا کنند و نتیجه عالی از ان کسب کنند.

 

وقتی به دنبال ارسال پیامک هستید، قطعا در نخستین جستجوهای خود به دنبال عبارت«ارسال پیامک انبوه از طریق مخابرات» خواهید بود. اما واقعیت امر این است که متولی ارسال پیامک انبوه در کشور اصلا مخابرات نیست.

 

شرکت‌هایي که در زمانه ارائه خدمات پیام کوتاه فعالیت دارند وظیفه ارائه بستر لازم در زمینه خدمات پیام کوتاه را دارند. این شرکت‌ها با عنوان سامانه پیام کوتاه شناخته می شوند که اگر به دنبال انتخاب بهترین پنل اس ام اس هستید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

 

کدام سامانه پیام کوتاه بهترین قیمت گذاری را دارد؟

برای ارسال پیامک از خط ثابت باید از مخابرات اقدام کنید؟

کدام پنل اس ام اس بیشترین دسترسی را برای امکانات فراهم کرده است؟

پشتیبانی مشتریان در سامانه پیام کوتاه قبل از خرید و پس از ان چگونه است؟

تعرفه خطوط اختصاصی و اپراتورهای پشتیبانی شده تا چه حد انعطاف پذیر است؟

 

و سوالاتی از این دست که حتماً برای شما نیز پیش آماده است. دراین مقاله به نحوه ارسال پیامک از مخابرات می پردازیم ودر نهایت به معرفی عده اي از امکانات مورد نیاز در سامانه پیام کوتاه میپردازیم.

پنل اس ام اس مخابرات | ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

 پنل اس ام اس مخابرات چیست؟

حتماً یک حساب کاربری در یاهو یا جیمیل دارید. وقتی وارد ایمیل خود میشوید با رفتن به منوهای مختلف میتوانید اقدام به ارسال ایمیل، مشاهده ایمیل‌هاي‌ ارسالی، دسته‌بندی ایمیل‌ها، افزودن و ویرایش مخاطبین و سایر قابلیت ها را دارید. به اینبخش از محیط ایمیل که به مدیریت و مشاهده ان می پردازید پنل گفته میشود.

حال چنین حالتی را برای ارسال و دریافت پیام کوتاه درنظر بگیرید. درست مشابه محیط ایمیل شما دارای یک بخش کاربری«پنل» هستید که قابلیت‌هاي‌ مختلفی برای ارسال پیامک و مشاهده گزارشات در اختیار شما قرار داده شده است.

 

ارسال پیامک از مخابرات چگونه است؟

همانگونه که در بالا اشاره شد مخابرات هیچ دخالتی در زمینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ندارد. بلکه این شرکت‌هاي‌ خصوصی و دولتی هستند که با داشتن مجوز از سوی مخابرات، بستر ارسال پیامک انبوه را در کشور فراهم کرده‌اند.

 

در چنین شرایطی، سوالاتی که مطرح میشود این است که برای خرید پنل اس ام اس چه کاری باید انجام داد؟ چگونه میتوان از کارآمدی خدمات آن ها مطمئن شد؟ اصولا یک سامانه پیامکی معتبر چه ویژگی‌هایي دارد و باید چه خدماتی را ارائه کند؟

 

بنابر این در صورتی که به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستید، باید بجای ان از عباراتی مانند سامانه پیام کوتاه یا پنل اس ام اس در جستجوهای خود استفاده کنید. البته نیازی به اینکار نیست، چرا که ما دراین مقاله سعی داریم شما را دراین زمینه راهنمایی کنیم.

پنل اس ام اس مخابرات | ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

برای ارسال پیامک مخابراتی انبوه چه امکاناتی لازم است؟

در طول این دو سال اخیر، یکی از مشکلاتی که برای کسب و کارها در زمینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی پیش آمده این است که امکان ارسال پیامک به برخی خطوط را ندارند. در واقع مشترکین این خطوط امکان دریافت پیامک از خطوط تبلیغاتی رابه صورت کامل غیرفعال کرده‌اند.

 

بهمین دلیل نخستین نیازی که احساس می شود داشتن قابلیت ارسال پیامک به عدد هاي‌ مسدود و بلاک شده است. این امکان با استفاده از خطوط سفید یا خطوط خدماتی فراهم است.

 

خطوط سفید یا خطوط خدماتی چیست؟

خطوط خدماتی، در واقع همان خطوط پیامکی هستند و تنها تفاوتی که دارند دراین است که پیامک‌هاي‌ ارسالی از این خطوط به عدد موبایل کسانی که دریافت پیامک‌هاي‌ تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند انجام می شود. شرط لازم برای قرارگیری در خطوط سفید این است که محتوای پیامک ارسالی شما باید جنبه اطلاع رسانی داشته باشد و هیچگاه از ان به منظور تبلیغات استفاده نکنید.

 

ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

همان طور که برای استفاده از سیم کارت اپراتورهای مختلفی در کشور وجوددارد که سرشماره انها باهم تفاوت دارد، دریک سامانه پیام کوتاه نیز شما قادر هستید از خطوط مختلف پیامک ارسال کنید. در حال حاضر این خطوط با سرشماره‌هاي‌ 1000؛ 2000؛ 3000؛ 5000؛ 021؛ 026 و خطوط تجاری در معرض هستند که برخی نیز دارای چند سرشماره جدا هستند.

 

بهترین سامانه پیام کوتاه، سامانه‌اي است که امکان پشتیبانی از تمامی اپراتورهای ذکر شده را داشته باشد که از طریق هر یک از اپراتورها امکان ارسال و دریافت پیامک را داشته باشید. البته به این نکته دقت کنید که برخی خطوط فقط قابلیت ارسال را دارند.

 

پنل اس ام اس مخابرات | ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

پنل اس ام اس با تست رایگان

همه ی با برای داشتن یک تجربه خرید شیرین احتیاج داریم که قبل از نهایی کردن خرید محصول را برای مدتی محدود مشاهده یا آزمایش کنیم. سامانه پیام کوتاه ملی پیامک این امکان را در اختیار شما قرار داده است که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور demo و مراجعه به آدرس https://www.melipayamak.com/ قادر به مشاهده نسخه نمونه این سامانه باشید.

 

ماجرا بهمین جا ختم نشده و می توانید با عضویت در سامانه پیام کوتاه تبلیغاتی ملی پیامک، تا 72 ساعت تست رایگان از سامانه استفاده کنید. دراین مدت سه روزه بشما این امکان داده شده است که قادر به بازدید از قسمت‌هاي‌ مختلف پنل اس ام اس باشید.

 

ارائه امکانات در ارسال پیامک انبوه

در استفاده از سامانه پیام کوتاه محدود به این نیستید که هر زمان نیاز به ارسال پیامک داشتید شروع به تایپ متن کرده و پس از انتخاب مخاطبین پیامک را ارسال کنید. این امکان برای شما فراهم شده تا پیامک‌هاي‌ خودرا هوشمندانه ودر زمان دقیقی ارسال کنید.

زندگی هوشمند پیامکی شما در ملی پیامک با انواع روش‌هاي‌ زیر فراهم است.

 

ارسال پیامک تکی و گروهی

ارسال پیامک زمان‌دار

ارسال پیامک هوشمند

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک به بانک عدد کشوری

ارسال پیامک سن و جنسیت

ارسال سررسید

ارسال از طریق دکل ایرانسل

و…

 

کافی است روش دلخواه خودرا برای پیامک انتخاب کرده ودر زمان دلخواه پیامک خود رابه صورت هوشمندانه ارسال کنید.

 

دراین مقاله سعی کردیم به معرفی پنل اس ام اس بپردازیم و توضیحاتی را در خصوص این که برای تهیه سامانه پیام کوتاه نیازی به استفاده از مخابرات نیست را ارائه دهیم.

 

در صورتی که در زمینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به بلک فهرست و عدد‌هاي‌ بلاک شده سوالی دارید، یا این که نیاز به کمک در زمینه بازاریابی پیامکی دارید، همکاران ما در ملی پیامک آماده پاسخگویی بشما هستند. برای این منظور کافی است به وب سایت ملی پیامک به آدرس melipayamak.com مراجعه یا با عدد 02163404 داخلی 1 تماس بگیرید.

 

ارسال پیامک از طریق اپراتورهای مختلف

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت