مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 29 اسفند 1402

5 دلیل برای رزرو هتل ارزان از فلای تودی

5 دلیل برای رزرو هتل ارزان از فلای تودی

مدیریت هزینه‌های سفر یکی از دغدغه‌های مهم گردشگران به شمار می‌رود. افراد برای کاهش هزینه‌ها از راه‌های مختلفی استفاده می‌کنند که یکی از آنها رزرو هتل ارزان و کم کردن هزینه‌های اقامت است. شاید تصور کنید که برای این کار باید به هتل‌های مختلفی زنگ بزنید، قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت پس از جستجوهای بسیار در مورد رزرو هتل مورد نظرتان تصمیم بگیرید. باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید و فقط چند دقیقه زمان برای پیدا کردن هتل ارزان در تاریخ و مقصد مورد نظرتان نیاز دارید.

با سیستم رزرواسیون آنلاین فلای تودی به راحتی می‌توانید گزینه‌ای ارزان و اقتصادی را برای اقامت در هرجای دنیا پیدا کنید و از هرینه‌های سفرتان بکاهید. اگر می‌خواهید بدانید فلای تودی چگونه رزرو هتل ارزان را برای همه ممکن کرده است، در ادامه این مطلب همراه ما باشید و 5 دلیل برای رزرو هتل ارزان از فلای تودی را بخوانید.

1- ارزان ترین هتل را در چند ثانیه پیدا کنید

پس از مشخص شدن مقصد سفرتان، برای پیدا کردن ارزان ترین هتل به فلای تودی مراجعه کنید. برای آنکه به ارزان ترین هتل برسید، باید در ابتدا هتل های قابل رزرو در بازه زمانی مورد نظرتان را بیابید. برای این کار به منوی هتل بروید و بسته به مقصدتان وارد بخش هتل داخلی یا هتل خارجی شوید.

اطلاعات خواسته شده شامل مقصد، تاریخ اقامت، تعداد اتاق‌های مورد نیاز، تعداد افراد در هر اتاق و … را وارد کنید و در انتها کلید جستجوی هتل را بزنید. پس از چند ثانیه فهرستی از هتل های قابل رزرو در مقصد و تاریخ مورد نظرتان را خواهید دید.

برای پیدا کردن ارزان ترین هتل نیاز به انجام کار خاصی نیست و نباید از ابزار ویژه‌ای استفاده کنید. در واقع فهرست پیش روی شما از ارزان ترین به گران ترین مرتب شده است و مورد اول در فهرست، ارزان ترین هتل در مقصد مورد نظرتان خواهد بود. بنابراین در چند ثانیه و با چند کلیک به راحتی می‌توانید ارزان ترین هتل مقصدتان را پیدا کنید و رزرو خود را با کمترین هزینه انجام دهید.

2- هزینه پایین تر از برد هتل بپردازید

وقتی در فلای تودی به جستجوی هتل می‌پردازید، ممکن است با دیدن قیمت‌های رزرو هتل متعجب شوید. قیمت های رزرو هتل در فلای تودی پایین‌تر از برد هتل ها هستند و شاید این موضوع برای شما شک‌برانگیز باشد. واقعیت این است که در تمام دنیا رزرو آنلاین هتل شامل تخفیف می‌شود و فلای تودی هم با فراهم آوردن امکان رزرو آنلاین هتل، این تخفیف‌ها را به کاربرانش ارائه می‌دهد.

قیمت‌های پایین رزرو هتل در فلای تودی به دلیل پایین آمدن کیفیت خدمات و امکانات هتل‌ها نیست و فقط به دلیل رزرو آنلاین، هزینه کمتری از شما دریافت می‌شود.

5 دلیل برای رزرو هتل ارزان از فلای تودی

3- از تخفیفات ویژه بهره مند شوید

درست است که همیشه می‌توانید از تخفیف‌های فلای تودی استفاده کنید اما در برخی زمان‌ها، تخفیفات ویژه‌ای هم برای شما در نظر گرفته شده است.

فرض کنید به دنبال رزرو یکی از هتل های استانبول هستید. شما باید به منوی هتل در فلای تودی بروید و جستجوی هتل در استانبول در تاریخ مورد نظرتان را انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فیلترهایی را در سمت راست خواهید دید. یکی از این فیلترها تخفیفات ویژه است که با فعال کردن آن می‌توانید لیستی از هتل های استانبول که دارای تخفیف ویژه هستند را ببینید.

با استفاده از تخفیفات ویژه، کاهش چشمگیری را در هزینه اقامت شاهد خواهید بود و به راحتی می‌توانید هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید. پس استفاده از این فیلتر را فراموش نکنید.

4- هتل ها را بر اساس بودجه تان فیلتر کنید

یکی از قابلیت‌های فلای تودی این است که می‌توانید هتل ها را بر اساس قیمت فیلتر کنید و فقط هتل هایی را ببینید که در بازه قیمتی خاصی قرار دارند. برای این کار پس از جستجوی هتل در مقصد و تاریخ مورد نظرتان، در صفحه نتایج جستجو، نگاهی به فیلترهای سمت راست صفحه بیندازید.

در بخش شرایط می‌توانید بازه قیمتی که با بودجه شما برای رزرو هتل سازگاری دارد را مشخص کنید. به عنوان مثال اگر هزینه مورد نظرتان برای هتل، بین 500 هزار تا یک میلیون تومان است، بازه قیمتی را به همین میزان تغییر دهید. سپس لیستی از هتل های متناسب با بودجه‌تان را خواهید دید.

5- فهرست هتل های اقتصادی را به راحتی بیابید

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که در صفحه نتایج جستجوی هتل در فلای تودی به آن دسترسی دارید، تعیین کلاس مکان اقامتی است. اگر در این بخش به سراغ فیلترهای سه ستاره، دو ستاره و یک ستاره و حتی بدون ستاره بروید، فهرستی از هتل هایی را خواهید دید که قیمت مناسبی دارند.

با دیدن فهرست این هتل ها، مناسب‌ترین را انتخاب کنید و به همین راحتی رزرو یک هتل اقتصادی در مقصد و تاریخ مورد نظرتان را انجام دهید.

5 دلیل برای رزرو هتل ارزان از فلای تودی

سایر مزایای رزرو آنلاین هتل داخلی در فلای تودی

با رزرو آنلاین هتل در فلای تودی از مزایای بسیاری بهره‌مند خواهید شد. شما در فلای تودی می‌توانید به تمامی اطلاعات هتل شامل امکانات هتل، قوانین هتل، محل قرارگیری هتل در نقشه، فاصله هتل تا مراکز مهم شهر، میزان رضایتمندی میهمانان از هتل و عکس‌های هتل موردنظر دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ای که فلای تودی برای کاربران خود در نظر می‌گیرد بهره‌مند شوید و مبلغ پرداختی رزرو هتل داخلی را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام دهید.

از طرف دیگر مطالعه آنلاین قوانین هتل به شما این امکان را می‌دهد تا اقامت بی دردسری را در هتل موردنظر خود تجربه کنید. علاوه بر این می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی برای رزرو هتل داخلی در تمامی مراحل سفر بهره‌مند شوید.

مطلب مفید بود ؟
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت