قیمت پرده پذیرایی چگونه محاسبه می شود؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
قیمت پرده پذیرایی چگونه محاسبه می شود؟

یکی از مهم ترین المان هایی که باید در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار دهید و برای خرید آن نیز برنامه ریزی کنید، پرده پذیرایی است. این پرده ها با تنوع بالایی که دارند با قیمت های مختلفی نیز در بازار کشور ایران به فروش می روند. به طوری که اگر به فروشگاه های مختلف مراجعه کنید، حتما متوجه می شوید که قیمت انواع پرده های پذیرایی با هم متفاوت است. همین موضوع باعث ایجاد ابهامات زیادی در مورد قیمت پرده سالن پذیرایی شده است که در ادامه مقاله قصد داریم با دقت بیشتری در مورد نحوه قیمت گذاری روی پرده های پذیرایی با شما صحبت کنیم.

 

قیمت انواع مدل های پرده پذیرایی در بازار

اگر به مراکز فروش پرده مراجعه کرده باشید، حتما متوجه تنوع قیمت پرده ها شده اید. یکی از مهم ترین معیارهای افراد برای خرید پرده های پذیرایی، قیمت است. با بالا رفتن هزینه های خرید پرده های پذیرایی به افراد حق می دهیم که یکی از معیارهای اصلی خودشان را برای خرید پرده های پذیرایی قیمت قرار دهند. به طور کلی عوامل زیادی می توانند روی قیمت انواع پرده حریر، مخمل و ساده تاثیرگذار باشند که بررسی آن ها بسیار حائز اهمیت است.

 

قیمت انواع مدل های پرده برای سالن پذیرایی کوچک و بزرگ در فروشگاه های مختلف مشخص است. همه افراد می توانند با توجه به بودجه و توانایی مالی خود پرده های مدرن و ساده، پرده های کلاسیک و یا پرده های زبرا را انتخاب کنند و با قیمت مناسب در سالن های پذیرایی مورد استفاده قرار دهند.

قیمت انواع مدل های پرده پذیرایی در بازار

نحوه محاسبه قیمت پرده پذیرایی

زمانی که برای خرید انواع پرده پذیرایی به فروشگاه های مختلف مراجعه می کنید، حتما متوجه تفاوت قیمت ها می شوید. این تفاوت قیمت به دلیل جنس و جزئیات پرده ها است، اما نحوه محاسبه قیمت انواع پرده برای پذیرایی به صورت یکسان است. پرده های سالن پذیرایی می توانند با توجه به ابعادشان قیمت گذاری شوند. در واقع قیمت اعلام شده در سایت ها و فروشگاه های مختلف به ازای هر متر مربع از این پرده ها می باشد.

 

به طور مثال اگر قیمت پرده برای پذیرایی 100 هزار تومان باشد، باید برای نصب یک پرده با ابعاد 200 در 300 سانتی متر، 600 هزار تومان هزینه پرداخت کنید. بنابراین بر اساس ابعاد پرده های پذیرایی، قیمت آن ها نیز متفاوت است و باید توجه کرد که پرده های لوکس و گران قیمت، با ابعاد بزرگ می توانند هزینه بسیار زیادی را به مشتریان تحمیل کنند.

 

جنس؛ عامل موثر روی قیمت پرده های پذیرایی

یکی از مهم ترین عوامل موثر روی قیمت پرده های پذیرایی، جنس است. جنس پارچه به کار رفته برای دوخت پرده پذیرایی می تواند تاثیر زیادی روی کیفیت آن داشته باشد و به دنبال آن باعث تعیین قیمت این محصولات نیز شود. شاید بتوانیم ارزان ترین پرده های موجود در بازار را از نظر جنس پرده های حریر بشناسیم. در عوض پرده های مخمل در گروه پرده های گران قیمت قرار می گیرند.

 

ضخامت پارچه به کار رفته برای دوخت پرده پذیرایی ، کیفیت و همچنین ماندگاری این پارچه ها تاثیر زیادی روی قیمت دارند. بنابراین اگر به یک فروشگاه مراجعه شد که قیمت پرده به صورت نامعقول پایین بود، حتما باید جنس پرده را بررسی کنید. پرده های نامرغوب می توانند خیلی زود پوسیده شوند و کیفیت خود را از دست دهند.

 

نحوه محاسبه قیمت پرده پذیرایی

ارزان ترین مدل پرده های پذیرایی موجود در بازار

ارزان ترین مدل پرده های پذیرایی موجود در بازار، پرده های ساده و بدون پارچه مخمل هستند. این پرده ها بدون نیاز به یک پارچه اضافه که روی حریر نصب می شوند، می توانند با قیمت پایین در خانه های مسکونی، شرکت ها و اداره ها مورد استفاده قرار گیرند. لزوما ارزان ترین مدل پرده پذیرایی ، بی کیفیت نیست. بلکه گاهی اوقات به دلیل به کار نرفتن پارچه های گران قیمت و کلاسیک، قیمت پرده ها پایین می آید.

مشتریانی که قصد خرید پرده پذیرایی ارزان دارند، می توانند به سراغ پرده های حریر و بدون پارچه مخمل و سنگین بروند. پرده های مدرن مانند پرده زبرا و پرده شید نیز دارای قیمت مناسبی نسبت به سایر پرده های موجود در بازار هستند.

 

شرکت ویستا افرند؛ ارائه دهنده انواع پرده برای سالن پذیرایی

در صورت نیاز به دریافت خدمات برای خرید و نصب پرده پذیرایی ، باید حتما به شرکت های متخصص در این زمینه مراجعه کنید. شرکت ویستا افرند، فروشگاه معتبر در زمینه فروش انواع محصولات و متریال ها برای طراحی دکوراسیون داخلی است که توانسته محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب را به مردم عرضه کند. علاوه بر این، این شرکت به واسطه تیم متخصص برای نصب پرده های سالن پذیرایی، امکان نصب این پرده ها را فراهم کرده است. در صورت نیاز به دریافت قیمت و مشاوره برای خرید بهترین پرده مناسب پذیرایی با توجه به بودجه خود، می توانید با کارشناسان شرکت دکوراسیون داخلی ویستا افرند در ارتباط باشید.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت