بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

دراین مطلب از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز عکس هایي از بازیگران سرشناس سریال جدید جادوگر بـه انتشار گذاشته ایم و خلاصه از این سریال طنز و بیوگرافی از بازیگران این فیلم را برایتان بازگو کرده ایم.

 

سریال جادوگر چگونه است؟

داستان سریال جادوگر در مورد دو دوستبه نام هاي‌ قدرت افتخاری و جهانگیر فیروزانی بـه بازیگری احمد مهرانفر و جواد رضویان اسـت کـه کارشان جعل سند هستند. دو دوستی کـه یکی از ان ها، یعنی قدرت افتخاری ناخواسته وارد رمالی و پیشگویی و مسیر زندگی اش تغییر میکند.

 

جهانگیر ضلع دیگر داستان اسـت کـه در قسمت‌هاي‌ ابتدایی نقش پر رنگی ندارد، اما زمانی کـه بـه خانه قدرت میرود و وارد فضای رمالی و پیشگویی او میشود، فضای قصه را تحت تاثیر قرار میدهد.

 

اسامی بازیگران سریال جادوگر

 

احمد مهرانفر

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

احمد مهرانفر بازیگر سرشناس تلوزیون و سینما ایران، متولد 10 خرداد 1354 در کاشان اسـت. او فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران می باشد کـه از تئاتر شروع کرد و با سری سریال پایتخت با نقش ارسطو بـه اوج شهرت رسید. فعالیت هنری اش را از سال 1378 پس از گرفتن لیسانس به‌صورت جدی از تئاتر شروع کرد.

 

احمد مهرانفر در فروردین 1397 وقتی 43 ساله بود با خانم مونا فائزپور «مدل ایرانی» ازدواج کرد، آشنایی این دو سر یک پروژه مشترک هنری شروع شد.در ماجرای توهین مجری و کارشناس شبکه افق بـه خانم رخشان بنی اعتماد ،احمد مهرانفر گفت سریال پایتخت 6 آخرین حضورش در تلویزیون ملی خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید: عکس شرکت کنندگان فصل 7 جوکر + عکس همسرشان

 

مریم مومن

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

مریم مومن بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 6 مرداد 1377 در اردبیل اسـت. مریم مومن در شهر مشکین شهر اردبیل در محله قروه درویش بـه دنیا آمده و تک فرزند می‌باشد.  پدرش نی نواز و هنرمند و مادرش اسب سوار اسـت. وی فارغ‌التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد.مریم مومن بخاطر جدایی پدر و مادرش از سوم راهنمایی به عنوان دستیار کنار دنداپزشک کار کرد و مدتی هم بـه صورت اینترنتی مشغول بـه کار بود.

 

مریم مومن اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفته ودر سال 1382 در فیلم کوتاه پسر عموی پدرش ایفای نقش کرد و از همان زمان بـه بعد بـه بازیگری علاقمند شد. مریم مومن درسال 1396 در تست سریال بانوی عمارت شرکت کرد و پذیرفته شد. او دراین سریال در نقش فخر الزمان جلوی دوربین رفت و بـه شدت مشهور و محبوب شد. مریم مومن مجرد می‌باشد و خبری از متاهل شدن ایشان بـه صورت رسمی تایید نشده اسـت.

 

جواد رضویان

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

سید جواد رضویان بازیگر کارگردان و خواننده ایران، متولد 6 مرداد 1353 در قم  می باشد. پدرش اهل قم و مادرش اصالتا یزدی می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی می‌باشد کـه از 20 سالگی فعالیت خودرا آغاز کرد. علاقه اش بـه حرفه بازیگری در زمان دانشگاه وقت در رشته نقاشی تحصیل می‌کرد شروع شد. او درسال اول با مهران غفوریان ؛ امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه همکلاسی بودو با حمایت و تشویق آن ها درسال 1373 وقتی 20 ساله بود وارد تئاتر شد.

 

بعد از حضور چند ساله در تئاتر درسال 1376 وقتی 23 ساله بود با مجموعه سیب خنده بـه کارگردانی رضا عطاران وارد قاب تلویزیون شد. سید جواد رضویان سال هاست ازدواج کرده کـه ثمره این زندگی یک دختر بنام یامین اسـت ؛ می‌گوید همسرم بـه شدت در زندگی ام تاثیر مثبت داشته اسـت.

 

بیشتر بخوانید: عکس و آدرس اینستاگرام بازیگران سریال یاغی

 

گیتی قاسمی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

گیتی قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون، متولد 16 مرداد 1355 در همدان اسـت. گیتی قاسمی در ملایر استان همدان بـه دنیا آمد و پدرش از اسرای آزاد شده جنگ ایران و عراق می‌باشد.رفارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران درسال 1381 می باشد.

 

ایشان به‌ صورت حرفه اي سال 1376 وقتی 21 ساله بود با نمایش «دژهوش ربا» بـه کارگردانی تاجبخش فناییان در تالار وحدت بروی صحنه رفت ودر سال 1386 بعد از نزدیک بـه 10 سال تجربه تئاتر اولین بار با سریال «حیاط خلوت» از مرکز سیمای قم وارد قاب تصویر شد.گیتی قاسمی سال هاست ازدواج کرده و صاحب دو فرزند پسر می‌باشد ؛ نام فرزند بزرگش مهیار اسـت

 

نسیم ادبی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

نسیم ادبی بازیگر تلویزیون و سینمای کشور ایران، متولد 16 شهریور 1355 در شهر تهران اسـت. این بازیگر در دانشگاه آزاد اسلامی رشته ي نمایش، گرایش بازیگری درس خواند. او فعالیت هنری خودرا از 17 سالگی آغاز کرد و برای اولین بار درسال 1372 با ایفای نقش در نمایش تنبورنواز بـه کارگردانی هادی مرزبان پا بـه عرصه ي بازیگری گذاشت . نسیم ادبی ازدواج کرده و متاهل اسـت . وی عاشق موسیقیست و بـه نواختن گیتار و سه تار علاقه بسیاری دارد. او با همسرش بر روی صحنه تئاتر آشنا شد.

 

شهین تسلیمی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

شهین تسلیمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 19 شهریور 1334 در خشکرود اسـت. فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد کـه با تئاتر شروع کرد تا این کـه بعد از ازدواج در هند، ترکیه و کانادا زندگی کرد و حالا بازیگر نام آشنای تلویزیون می باشد. شروع بازیگری اش در ایام جوانی با تئاتر بودو حتی بهترین بازیگر از نظر مجله جوانان هم انتخاب شد اما با مخالفت خانواده این هنر را برای همیشه کنار گذاشت.

 

ولی درسال 1385 در 51 سالگی در سریال باغ مظفر بـه کارگردانی مهران مدیری بازیگری را شروع کرد. خانوم تسلیمی سال‌ها پیش با احسان گرامی ازدواج کرد، همسر ایشان اما بخاطر شغل خود در استرالیا زندگی می کند و بـه ایران معاشرت دارد. ثمره این زندگی تنها یک دختر می باشد، آقای گرامی همسر خانم تسلیمی در اسفند سال 98 دار فانی را وداع گفت.

 

نادر سلیمانی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

نادر سلیمانی بازیگر سینما و تلوزیون ایران، متولد 14 اسفند 1345 در آبادان اسـت. تا سن 14 سالگی در منطقه اي بنام ارتشی هاي‌ کارون زندگی میکرد، بعد از شروع جنگ تحمیلی بـه شهر ارسنجان استان فارس مهاجرت کردند و پس از چند سال برای ادامه تحصیل بـه تهران رفت. فارغ التحصیل رشته بازیگری اسـت، عاشق این بود روزی خلبان شود اما نشد، بـه اسباب بازی علاقه شدیدی دارد، تا 21 سالگی ورزشکار حرفه اي بودو همین حالا عکاس حرفه اي اسـت.

 

نادر سلیمانی چند سالی اسـت با افتتاح رستوران دخمه رسما وارد کسب و کار شده ولی این تنها بیزنیس وی نیست، او مغازه حرفه اي از فروش و تعمیر هواپیما و هلی کوپترهای کنترلی با شریکش دارد و خود نیز با داشتن مدارک مربیگری این حرفه با برگزاری مسابقات فعالیت می کند. نارد سلیمانی با پری صمدی ازدواج کرد و یک دختر بنام هومان و یک پسر بنام بارسین می باشد

 

صحرا اسداللهی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

صحرا اسداللهی بازیگر و کارگردان ایران، متولد 27 مرداد 1371 در تهران اسـت. فارغ التحصیل لیسانس معماری و دانش آموخته دانشگاه سوره می‌باشد، فعالیت خودرا از تئاتر شروع کرد و با فروشنده درخشید و تنها یک برادر کوچک تر از خود دارد. فعالیت خودرا با حضور در کلاس هاي‌ بازیگری زنده یاد حمید سمندریان قبل از فوت ایشان درسال 1391 شروع کرد و کم کم در نمایش هاي‌ مختلف تئاتری حضور پیدا کرد.

 

درسال 1393 با سریال گاهی بـه پشت سر نگاه کن بـه کارگردانی مازیار میری وارد قاب تلویزیون شد، اگرچه او نقش فرعی دراین سریال داشت اما تجربه گرانبهایی برای او شد.درسال 96 فیلم مستند تست دوربین بـه کارگردانی صحرا اسداللهی و تهیه کنندگی محمد رضوی ابتدا در جشنواره بلک استار کشور غنا و سپس فستیوان فیلم هاي‌ بین المللی کشور آمریکا و جشنواره Pelonnisos یونان حضور پیدا کرد. صحرا اسداللهی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد.

 

عرفان ابراهیمی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

 

عرفان ابراهیمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 11 مرداد 1367 در تهران اسـت. دانشجوی انصرافی رشته سینما از دانشگاه علمی کاربردی می باشد کـه با تئاتر فعالیت خودرا شروع ودر تلویزیون شناخته شد و حالا کارگردانی تئاتر هم می کند. علاقه اش بـه بازیگری بـه دوران کودکی باز می‌گردد اما این خواسته جدی گرفته نمی شد تا این کـه سال 1384 در 17 سالگی بخاطر نوع و لحن بیان وارد گویندگی رادیو شد.

 

بعد از رادیو بـه دانشگاه رفت اما خیلی زود انصراف داد ودر کلاس بازیگری امین تارخ حاضر شد تا این کـه درسال 86 در 20 سالگی اولین تجربه اش را در تئاتر بدست آورد. اولین کار او مرگ اثر وودی آلن بـه كارگردانی محسن ميرزاخانی بود. عرفان ابراهیمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد ست.

 

شهرزاد کمال زاده

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

شهرزاد کمال‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 7 فروردین 1364 در تهران اسـت. این هنرمند فارغ‌التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می‌باشد.خانم کمال‌زاده درخانواده اي کم جعیت بـه دنیا آمد و تنها دارای یک خواهر می باشد. خانواده او در ابتدا با ورودش بـه عرصه بازیگری مخالف بودند و بـه تدریج با این حرفه کنار آمدند.

 

شهرزاد کمال‌زاده برای اولین بار در 17 سالگی یعنی سال 1381 با سریال هزاران چشم بـه کارگرانی کیانوش عیاری مقابل دوربین حاضر شد و با چهره هایي مانند سولماز غنی و امیرحسین صدیق و… همبازی گشت. شهرزاد کمال‌زاده در 7 فروردین 1401 خبر ازدواجش را منتشر کرد.

 

فقیهه سلطانی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، 29 مرداد سال 1353 در همدان متولد شد. این هنرمند کشورمان درخانواده اي پرجمعیت متولد شد و پدرش روحانی اسـت و بیشترین تاثیر را در زندگی اش از پدرش گرفته اسـت. فقیهه سلطانی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسـت.

 

این بانوی بازیگر در دوران دبیرستان در هنرستان گرافیک خواند و پیش از آغاز بازیگری یک دوره ي آموزش بازیگری را درسال 1371 و زیر نظر گلاب آدینه گذراند و بعد از گذراندن این دوره بـه تحصیل در رشته ادبیات نمایشی پرداخت.فقیهه سلطانی بازیگری سینما را از سال 1373 با بازی در فیلم «روسری آبی» ساخته ي رخشان بنی اعتماد آغاز کرد. فقیهه سلطانی اردیبهشت ماه سال 94 با جلال امیدیان فوتبالیست سابق کشورمان ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری بـه نام گندم اسـت کـه دی ماه سال 95 بـه دنیا آمد.

 

جواد پولادی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

جواد پولادی بازیگر، دستیار تهیه کننده، دستیار کارگردان و مدیرصحنه سینما و تلویزیون ایران، متولد 1368 اسـت. او در نمایش هاي‌ تعداد زیادی از جمله خنکای ختم خاطر، آنفلونزای خوکی، عشق و عالیجناب، آینه پشت سکوت و پسران آفتاب نقش آفرینی داشته اسـت.

 

پونه عاشورپور

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

بازیگر جوان و تازه کار تئاتر و تلویزیون کـه در سریال همه ی گیری نیز بازی کرده در تازه ترین تجربه خود درکنار بازیگران مطرح طنز در سریال جادوگر بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 

متین ستوده 

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 22 اردیبهشت 1364 در تهران اسـت. اصالتا اهل خرم آباده و از قوم لر می باشد و می‌گوید برعکس اسمش ؛ خیلی شیطون ؛ شلوغ و حاضر جواب اسـت.پدرش سید حسین ستوده از کارمندان بازنشسته صدا و سیما و مادرش هم معلم بازنشسته می باشد، یک برادر بزرگ تر بنام مانی و یک خواهر بزرگ‌تر بنام مریم دارد.

دانشجوی انصرافی رشته مدیریت بازرگانی می‌باشد کـه اولین بار با حمایت پدر جلوی دوربین رفت و با سریال لیسانسه ها در 31 سالگی بـه شهرت رسید. اولین بار سال 1371 در 7 سالگی از طریق پدرش در سریال «بازنشستگی» جلوی دوربین رفت سپس سال 1374 هم در سریال «این خانه دور نیست» حضور داشت.متین ستوده 11 خرداد 1400 در 36 سالگی خبر ازدواج خود با علی زندی از بازیگران نه چندان شناخته شده را رسانه اي کرد کـه ایشان صاحب رستوران طهران پاریس نیز می باشد.

 

رضا ناجی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

رضا ناجی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 5 دی 1321 در تبریز اسـت. رضا ناجی با نام اصلی محمدرضا امیرناجی در خیابان حجتی تبریز بـه دنیا آمد تا این کـه در 18 سالگی برای گذراندن خدمت سربازی عازم پادگان ارتش ارومیه شد. تا مقطع دیپلم تحصیل کرد تا این کـه از ارتش و سپس مکانیکی ماشین وارد بازیگری شد و به عنوان اولین بازیگر ایرانی جایزه معتبر خرس طلایی برلین را برد.

 

سال‌ها به عنوان کارگردان و بازیگر ؛ تئاتر اجرا می‌کرد، تا این کـه سال 1374 با فیلم «فراز از جهنم» جلوی دوربین رفت. رضا ناجی بعد از گذراندن خدمت سربازی در 20 سالگی ازدواج کرد کـه ثمره این زندگی موفق دو دختر بنام سودابه و سحر و یک پسر بنام شهرزاد می باشد. یکی از دختران کارمند و دو فرزند دیگرش مهندس هستند کـه سه نوه هم دارد.

 

رضا توکلی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

رضا توکلی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 18 تیر 1339 در مشهد اسـت. او درخانواده متوسط ودر جه پایین در مشهد بـه دنیا آمده اسـت ولی بخاطر کار پدرش بـه تهران آمدند ودر سمت امیریه ساکن و آنجا بزرگ شده اسـت. تحصیلکرده مقطع دیپلم می‌باشد کـه مدتی در نیروی هوایی خدمت میکرد.

 

رضا توکلی اولین بار سال 1366 وقتی 27 ساله بود با فیلم هاي‌ «غریبه» بـه کارگردانی رحمان رضایی و «سیمرغ» بـه کارگردانی اکبر صادقی جلوی دوربین رفت. درسال 1376 هم با نقش آنتونیوس «چوپان» در فیلم «مردان آنجلس» حسابی مشهور شد. رضا توکلی سال ها ازدواج کرده اسـت کـه ثمره این زندگی یک دختر و یک پسر بنام «امیر» تا بـه همین حالا رسانه اي شده اسـت.

 

احمد ایراندوست

 بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد 26 خرداد 1349 در آبادان اسـت.قدش دو متر و 10 سانت با وزن 145 کیلو گرم اسـت. بـه گفته خودش قبلا قهرمان بوکس بوده کـه درسال 68 بـه دلیل شکستگی فک دیگر نتوانسته این رشته را ادامه دهد ؛ پدرش شهاب ایراندوست هم از قهرمانان کشتی همدوره مرحوم تختی بوده اسـت

 

شخضیت وی بیشتر با عنوان غول ببره شناخته شده اسـت، ورزشکار حرفه اي بوکس بوده اسـت و مدت ها در بيرون از کشور بادیگار بازیگران هالیوودی بوده اسـت.اولین بار درسال 68 بازیگری را تجربه کرد، ولی از سال 62 در مدرسه راهنمایی توحید با بچه‌ها ‌تئاتر كار می‏كردند کـه ان موقع، خشایار اعتمادی هم تك خوان گروه سرود بودند. او ازدواج کرده اسـت و همسر ان خواهر دو شهید از یزد اسـت

 

میثاق جمشیدی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

میثاق جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر ایران در 2 مرداد ماه 1364 در تهران بـه دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر در مقطع لیسانس می‌باشد. آقای جمشیدی از سال 1379 از دوران نوجوانی و از دبیرستان وارد عرصه بازیگری شده و کارش را از تئاتر و بازی در نمایش شروع کرده اسـت او برگزیده ي جشنواره ي پانتومیم « نمایش بیکلام » ؛ و تا سال 83 صورت مداوم کار تئاتر انجام میداد. این بازیگر تا کنون ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

 

محمد فیلی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

محمد فیلی با نام و فامیلی کامل محمد فیلی حقیقی خرم‌ آبادی فرد بازیگر ایرانی درسال 1329 در شیراز بـه دنیا آمده اسـت. بازیگر نقش شمر در سریال مختارنامه و بازیگر نقش بسیم بیگ در روزی روزگاری از نقش مهم ودر واقع شناسنامه بازیگر او محسوب می شود.

 

بازیگری را قبل از انقلاب در تئاتر شروع کرده و چندین نمایش را هنرنمایی کرده و عضو خانه فرهنگ ان زمان بوده اسـت. علاوه بر هنرپیشگی ورزشکار حرفه اي نیز می‌باشد. آقای فیلی برای پیشرفت در کارهای خود همکاری 22 ساله خودرا با سازمان شیراز قطع کرده ودر سال 77 بـه تهران آمد. محمد فیلی ازدواج کرده و دارای سه فرزند می باشد .

 

سحر سلیمانی

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

سحر سلیمانی در مجموعه نمایش خانگی جادوگر نقش آفرینی کرده اسـت.

 

سمیه مهری

بیوگرافی بازیگران سریال طنز جادوگر + عکس

سمیه مهری در مجموعه نمایش خانگی جادوگر و فیلم هاي‌ سینمایی بازگشته و کارتن خواب نقش افرینی داشته اسـت.

جدیدترین مطالب سایت