گریم متفاوت مارال فرجاد در فیلم صبح یک روز لعنتی (عکس)

گریم متفاوت مارال فرجاد در فیلم صبح یک روز لعنتی (عکس)

گریم جالب و متفاوت مارال فرجاد

 

مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی هست. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد. 

 

مارال فرجاد بازیگر تئاتر و تلویزیون این روزها در تئاتر «صبح یک روز لعنتی» نقش متفاوتی را ایفا میکند.

 

سرپوش هنری – سیمرغ/ مارال فرجاد بازیگر تئاتر و تلویزیون در خصوص حضور در نمایش «صبح یک روز لعنتی» گفت:

 

من تا به حال نقش سرجوخه یا سرهنگ را بازی نکرده بودم. از آنجایی که نقشی هست بسیار چالش برانگیز، برای من جذاب و متفاوت بود. ما تا به حال در سینما، نقش سرهنگ یا سرجوخه زن نداشتیم و در تئاتر هم تعداد آن بسیار کم و معدود بود.

 

ابتدای کار که با من برای حضور در این نقش تماس گرفتند، من بسیار ترسیدم؛ چرا که فکر میکردم ممکن هست؛ از پس آن بر نیایم. ولی با کمک عوامل کار و کارگردان اثر حسن باستانی، من برای حضور در این نقش متفاوت آمادگی کامل پیدا کردم.

 

فرجاد درمورد تاثیر حضور بازیگران چهره در تقویت تئاتر و فروش بلیت‌ها اظهار داشت:

به گزارش تالاب:من خودم از سال ۷۹ در عرصه تئاتر فعالیت داشتم و نمایش هاي بسیاری هم بازی کردم. من هیچ مخالفتی با حضور اهالی سینما و تلویزیون در عرصه تئاتر ندارم و به نظر من حضور آن ها در تئاتر بسیار تاثیرگذار و خوب خواهد بود.

 

گریم متفاوت مارال فرجاد در فیلم صبح یک روز لعنتی (عکس)

 

بازیگران سینما و تلویزیون نمایش صبح یک روز لعنتی
این بازیگر در خصوص تجاری شدن تئاتر و خروج از الگوی اصلی و نخست خود تصریح کرد:

 

در حال حاضر امکان دارد که یکسری از نمایش‌ها در حال تجاری شدن باشند؛ ولی به دلیل این که تئاتر در نهایت به توانمندی خود بازیگر بر می گردد و مادر هنر بازیگری هست، این تجاری شدن ها خیلی در ذات اصلی تئاتر اثرگذار نیست.

 

من به علاقه مندان عرصه تئاتر پیشنهاد می کنم تا می‌توانند برای تئاتر زحمت بکشند، تئاتر ببینند و بدانند که برای رسیدن به خواسته خود با پشتکار پیروز می‌شوند.

 

جدیدترین مطالب سایت