دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

عکس های عجیب از چهره تکیده لیام نیسون

عکس های عجیب از چهره تکیده لیام نیسون

بازیگر مشهور فیلم های هالیوودی که عمدتا در فیلم های اکشن بازی می کند با ظاهر عجیب و متفاوتش باعث نگرانی هوادارانش شده است.

 

ستاره فیلم‌های اکشن سینمای هالیوود لیام نیسون liam neeson با ظاهری که برای بسیاری از طرفداران او غیرقابل تشخیص بود در شهر ظاهر شد. ستاره 63 ساله سری فیلم‌های «ربوده شده»، با یک کلاه و لباس‌ ورزشی کاملا با چیزی که از این بازیگر پرده سینما می‌بینیم متفاوت بود.

 

در حالی که بسیاری از طرفداران این بازیگر با دیدن ظاهرش برای سلامتی او نگران شده بودند، سخنگوی او به دیلی‌میل گفت : «نیسون هیچ‌گاه به این اندازه سالم نبوده است. او به تازگی کار بازی در یک فیلم را به پایان رسانده و برای بازی در یک فیلم دیگر در ماه سپتامبر آماده می‌شود.»

 

عکس های عجیب از چهره تکیده لیام نیسون

چهره تکیده لیام نیسون

 

نیسون که در ماه ژوئن 2015 پا به 63 سالگی گذاشت، در این باره گفته بود : «تولد من موضوع حساسی است. من 63 ساله شدم، در حال پیرشدن هستم.»

 

او پیش از این در گفتگویی با گاردین اعلام کرده بود که تا دو سال دیگر از بازی در فیلم‌های اکشن دست خواهد کشید. او گفت : «اگر سالم باشم ممکن است تا دو سال دیگر هم به این کار ادامه دهم. اما پس از آن فکر می‌کنم که این کار را متوقف خواهم کرد.»

 

عکس های عجیب از چهره تکیده لیام نیسون

چهره پیر لیام نیسون

 

آخرین فیلم نیسون به نام «تماس‌های یک هیولا» 14 اکتبر 2016 به بازار سینما عرضه خواهد شد. این فیلم داستان یک پسر است که برای کنار آمدن با بیماری مادرش به دنبال کمک گرفتن از سه هیولاست.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 


عکس های بازیگران

بیشتر بخوانید
عکسهای جدید محمدرضا فروتن عکسهای جدید محمدرضا فروتن عکس های جدید محمدرضا فروتن عکس جدید محمدرضا فروتن عکسهای محمدرضا فروتن عکسهای محمدرضا فروتن عکسهای جدید محمدرضا فروتن عکسهای جدید محمدرضا فروتن عکس محمدرضا فروتن عکسهای جدید محمدرضا فروتن عکسهای محمدرضا فروتن عکسهای جدید محمدرضا ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

آیا کشتن جن در یک روستا واقعیت دارد + عکس
آیا کشتن جن در یک روستا واقعیت دارد + عکس
مشاهده بیشتر