بروزرسانی : 5 اسفند 1395

روش عجیب مراقبت از بچه به سبک بازیگر هالیوودی

روش عجیب مراقبت از بچه به سبک بازیگر هالیوودی

بازیگر مطرح و محبوب هالیوودی به تازگی پدر بودن را تجربه کرده است و هنوز نمی توان از او انتظارات بالا در امر بچه داری داشت.

رایان رینولدز ryan reynolds بازیگر سینمای هالیوود برای نخستین بار صاحب فرزند شده، بنابراین از او انتظار نمی‌رود که در امر نگه‌داری از کودک خود چندان بدون اشتباه ظاهر شود. اما اشتباه او در حمل کودکش و عکسی که از این اشتباه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد او را وادار به توضیح درباره این عکس کرد.

در این عکس او دخترش را به گونه‌ای به خود بسته که تنها پاهای نوزاد دیده می‌شود، و این احساس را به بیننده می‌دهد که نوزاد در وضعیت بدی قرار گرفته است.

روش عجیب مراقبت از بچه به سبک بازیگر هالیوودی

نگه داری اشتباه از بچه

این بازیگر 38 ساله با حضور در برنامه تلویزیونی «Today امروز» گفت : «قبول دارم که نوزاد را به صورت صحیح در نگه‌دارنده قرار نداده بودم، این اولین تجربه پدر بودن من است. این اولین اشتباه من نبود و مطمئن باشید، آخرین اشتباه هم نخواهد بود. این اولین باری بود که از این وسیله استفاده می‌کردم، پس از آن دیگر این اشتباه را تکرار نکردم.»

رینولدز در ادامه اضافه کرد: «فرزند هدیه‌ای از جانب خدا، برای هر پدر و مادر است. هر بار که به دخترم نگاه می‌کنم، شگفت‌انگیزترین موجود جهان را می‌بینم. اما در هر حال گاهی اشتباهاتی مانند این پیش می‌آید و من سعی می‌کنم با شوخی و خنده از کنار آن رد شوم»

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت