بروزرسانی : 30 اردیبهشت 1396

تبلیغ خنده دار یک نامزد انتخاباتی (عکس)

تبلیغ خنده دار یک نامزد انتخاباتی (عکس)

یک نامزد انتخاباتی در اسرائیل ، برای جلب توجه مردم و رسانه ها در اقدامی جالب لباسی به سبک جلاد داعش پوشید که این کار اون نظر رسانه ها و شبکه های اجتماعی را هم جلب کرد اما نه برای حمایت بلکه بیشتر برای مورد تمسخر قرار گرفتن !

یک نامزد انتخاباتی رژیم صهیونیستی، با پوشیدن لباس های “محمد اموازی” معروف به “جلاد داعش“، به عنوان “مسخره ترین نامزد انتخاباتی” شناخته شد.

این اقدام نامزد صهیونیست در یکی از مراسم صهیونیستها صورت گرفت که در آن لباس های مضحکی به تن می کنند.

به همین مناسبت، “اناث روث” نامزد انتخابات اسرائیلی که قرار است در 17 مارس جاری برگزار شود، برای جلب توجه رأی دهندگان، لباس محمد اموازی، معروف به جلاد داعش را به تن کرد اما بر خلاف انتظار، به جای این که بتواند توجه مردم را جلب کند، عنوان “مسخره ترین نامزد انتخاباتی” را از آنِ خود کرد.

به نوشته روزنامه المرصد، اناث روث، عضو حزب “هابایت یایهودی” یا “خانۀ یهودی” است که پیش از این، مشاور “ایهود باراک” نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی بود.

این حزب رویکردی عجیب دارد که خلاصه اش این است که “یهودیان، ماموریت الهی دارند که بر سرزمین مقدس چیره شوند و ادارۀ امور آن را به دست گیرند !!

کاربران فیس بوک، در کامنت های خود پای عکسِ “داعش گونۀ” روث، او را مسخره ترین نامزد خطاب کردند و روزنامه عبری زبانِ جروزالم پست، با رصد این واکنشِ کاربران، همین عنوان را برای او به کار برد.

کاربران فیس بوک، به جای همراهی با این حرکت، او را به باد تمسخر گرفتند.

تبلیغ خنده دار یک نامزد انتخاباتی (عکس)

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت