ویژگی های جالب مرد‌ها که دوست دارند زن‌ها بدانند

ویژگی های جالب مرد‌ها که دوست دارند زن‌ها بدانند

مردان برخی ویژگی ها دارند که مایل هستند زن ها ( همسرشان ) بداند .

 

1. آقایان با اعمالشان می‌گویند «دوستت دارم»
بعضی آقایان ترجیح می‌دهند نه با حرف بلکه با عمل نشان دهند که دوستتان دارند. آن‌ها با تعمیرات وسایل در خانه، تمیز کردن حیاط یا حتی بیرون گذاشتن سطل آشغال یا هر کاری که خانه را برایتان تبدیل به جای بهتری کند، می‌گویند «دوستت دارم».

 

 

۲. با فعالیت‌های مشترک، پیوندهای محکمتری را رقم می‌زنند
آقایان با انجام کارهای مشترک با طرف مقابلشان و نه فقط با در میان گذاشتن افکار یا احساساتشان، روابط خود را محکمتر می‌کنند. برای بسیاری از آقایان ورزش باعث می‌شود که با طرف خود صمیمی‌تر شوند.

 

 

۳. آقایان تعهد را جدی می‌گیرند.
آقایان به ترسیدن از تعهد مشهور هستند. ولی شواهد نشان می‌دهد که آن‌ها تعهد را جدی می‌گیرند. آن‌ها زمان طولانی تری متعهد می‌مانند زیرا می‌خواهند مطمئن شوند که تا ابد روی عرشه کشتی زندگی مشترک می‌مانند. در یک تحقیق در مورد آقایانی که در حال حاضر متأهل هستند، ۹۰ درصد آن‌ها اعلام کردند که اگر به گذشته برمی گشتند با همین فرد ازدواج می‌کردند.

 

 

۴. او واقعاً گوش می‌دهد.
شما وقتی به حرف‌های کسی گوش می‌دهید شاید لابلای حرف‌های او «بله»، «درسته» و از این حرف‌ها بگویید. بدین ترتیب نشان می‌دهید که به حرف‌های او گوش می‌کنید. ولی بعضی‌ها اینطور نیستند. چون مردی هیچ حرفی نمی‌زند دلیل نمی‌شود که اصلاً به شما گوش نمی‌کند. او ترجیح می‌دهد در سکوت به شما گوش کند و در مورد حرف‌هایتان فکر کند.

 

 

۵. آقایان به زمان مخصوص خودشان نیاز دارند.
با آنکه فعالیت‌های مشترک از اهمیت بالایی برخوردارند، ولی آقایان به زمانی مختص خودشان نیاز دارند. موضوع مورد علاقه آن‌ها هرچه باشد، از باغبانی، بدنسازی و غیره، باید آن‌ها را تشویق کنید که سرگرمی‌هایشان را دنبال کنند و شما هم زمانی را برای خودتان داشته باشید. وقتی هر دو طرف زمانی را فقط به خودشان اختصاص دهند، چیزهای بیشتری برای همدیگر خواهند داشت.

 

 

۶. آقایان از پدرانشان یاد می‌گیرند.
اگر می‌خواهید بدانید مرد موردنظرتان در رابطه‌اش چطور عمل خواهد کرد، باید پدرش را بشناسید. اینکه آن‌ها با هم چه رفتاری دارند و رفتار پدر طرفتان با همسرش چطور است، به شما نکاتی در مورد رفتار همسر آینده‌تان با شما یاد خواهد داد.

 

 

۷. آقایان زود‌تر از خانم‌ها بی‌خیال می‌شوند.
خانم‌ها مدت زمان طولانی تری نسبت به آقایان تجربیات بد و منفی خود را به یاد خواهند داشت و استرس، اضطراب و غم را زود فراموش نمی‌کنند.

 

در مقابل، آقایان کمتر روی رویدادهای ناخوشایند می‌مانند و سعی می‌کنند زود آن‌ها را فراموش کنند. بنابراین وقتی شما سعی می‌کنید در مورد بحث دیشب سر حرف را باز کنید، همسرتان آن را کاملاً فراموش کرده است.

 

 

۸. آن‌ها به سپاسگزاری پاسخ می‌دهند.
نشان دادن مراتب سپاسگزاری از او در نحوه برخورد و رفتار او تأثیر بسیار بزرگی می‌گذارد. مطالعات نشان داده‌اند که پدران وقتی همسرانشان از کمک آن‌ها سپاسگزاری می‌کنند، بیشتر به آن‌ها کمک می‌کنند.

 

 

۹. آقایان ایما و اشاره و کنایه‌های شما را درک نمی‌کنند.
آقایان ممکن است سیگنال‌هایی مانند لحن حرف زدن یا ایما و اشاره‌های شما را متوجه نشوند. به خصوص اینکه آن‌ها از روی چهره شما نمی‌توانند غمگین بودنتان را تشخیص دهند. اگر می‌خواهید پیام خود را به او برسانید، باید مستقیماً در مورد پیامی که می‌خواهید بدهید، حرف بزنید.

 

 

جدیدترین مطالب سایت