جستجو در تالاب

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

بهترین هدیه برای متولدین مختلف هر ماه

اگر قصد دارید هدیه یا کادویی مناسب بگیرید بد نیست که شرایط کادو دادن بـه متولدین مختلف ماه و بهترین هدیه برای انها را بدانید. همراه ما باشید با روانشناسی هدیه بـه متولدین هرماه در مجله سرگرمی تالاب…

 

هدیه بـه متولدین فروردین ماه

فروردینی ها عموما جزو ان دسته از افراد هستند که تحت هر شرایطی از کادو گرفتن یا بـه تعبیر فرهنگی ها سورپرایز شدن خوشحال میشوند. فرقی هم ندارد چـه موقع هدیه را دریافت کنند. خوشحال باشند، کسل باشند یا از موضوعی دلخور باشند، در کل با دیدن کادو روحیه شان زمین تا آسمان تغییر خواهد کرد

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

خیلی هم ظاهر کادوپیچ هدیه برایشان مهم نیست و در قید و بند ان نیستند، فقط شاید با عجله بخواهند از محتوای ان باخبر شوند! فراموش نکنید که حتما در روز تولد یک فروردینی هدیه اش را بدهید چون در صورت از یاد بردن و عقب و جلو شدن تاریخ این مناسبت، ممکن است حسابی از دستتان دلخور شود. از نظر کاربرد هم هدایایی که قابلیت بازی یا ورزش کردن را در خود داشته باشند احتمالا بیشتر باب میلشان خواهد بود.

 


حتما بخوانید:  طالع بینی بدترین رفتار و عادت متولدین هر ماه


 

هدیه به متولدین اردیبهشت

از آنجایی که متولدین اردیبهشت معمولاً افرادی بااحساس، قانع و از دوستداران طبیعت هستند و در بعضی نوشته های قدیمی، عنصر وجودی این ماه را خاک عنوان کرده اند، پس می‌تواند نتیجه گیری کرد که هدایایی مثل گل ممکن است برایشان مناسب باشد. بـه ویژه گلی مثل رز که خبر از علاقه و دوست داشتن شخص کادودهنده را به دریافت کننده هدیه می‌رساند.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

اگر هم نیت، شاد کردنشان است می‌توان به جای رز از گل هایی مثل نیلوفر یا زنبق استفاده کرد. حتی چـه بسا وسایل باغبانی هم اثرگذار باشد. فقط یادتان باشد گل های مصنوعی هدیه ندهید که خیلی بعید است حتی لبخند بزنند! در کنار گل و گیاه، خیلی از متولدین اردیبهشت بـه خوراکی و در کل آشپزی نیز علاقه زیادی دارند.

 

هدیه بـه متولدین خرداد ماه

یکی از ویژگی های مشترک متولدین خرداد، شاید این باشد که دوست دارند اکثر مواقع با دوستانشان در ارتباط باشند. به همین دلیل هر ابزار و وسیله ای که قابلیت فراهم کردن این امر را داشته باشد برایشان جالب خواهدبود. مثلا تلفن همراه، تبلت، لپ‎تاپ و.. میتوانند هدایای مناسبی برای این افراد باشند.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

بیشتر خردادی ها از طرفداران پروپاقرص مطالعه کردن هم هستند، پس در کنار انواع کتاب ها، می‌توانید دست بـه ابتکار زده و غافلگیرشان کنید! می پرسید چطور؟ ساده است، مثلا خرید یا تهیه اشتراک مجله مورد علاقه شان بـه مدت یک سال احتمالا هدیه جذاب و متفاوتی برای انها خواهد بود.

 

برای ان دسته از خردادی های عاشق سفر هم قاعدتا لوازم سفر از قبیل چمدان سبک، دوربین یا کتاب راهنمای مسیر انتخاب های خوبی خواهند بود. اگر هم متولد ماه خرداد انسان فراموش کاری بود، می‌توانید در روز تولدش برای او یک اپلیکیشن و برنامه مدیریت زمان به عنوان مکمل هدیه اصلی برای تلفن همراه او نصب کنید.

 

هدیه بـه متولدین تیر ماه

گفته می‌شود برای خیلی از تیرماهی ها، خانه و محیط درونی ان خیلی حائز اهمیت است، پس هر هزینه ای که قابل تطابق با فضای منزلشان باشد احتمالا برایشان خوشحال کننده خواهدبود اگر شخص دریافت کننده همسرتان است، وسایل تزیینی اتاق پذیرایی یا آشپزخانه گزینه مناسبی است.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

یک تابلوی نقاشی یا یک صنایع دستی برای اتاق شخصی هم برای او خوشایند خواهدبود. اگر هم کادوگیرنده یک آقا، مثلا برادرتان بود هدایا و وسایل کاربردی یا مکانیکی همانند مثل جعبه آچار و ابزار گزینه های بدی نخواهند بود.

 

هدیه بـه متولدین مرداد ماه

بهتر است موقع تهیه کادو برای افراد مردادی، تصور کنید که می‌خواهید بـه یک شخصیت بزرگ هدیه بدهید و شاید همین طرز فکر باعث شود هدیه تان در نوع خود بهترین و بی نقص ترین باشد. خیلی از مردادی ها با توجه بـه خلق و خویشان دوست دارند در مرکز توجهات باشند از این رو بد نیست در جمع دوستان مشترک و زمانی که همه ی ي چشم ها بـه سوی اوست، هدیه تان را تقدیمش کنید.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

به دلیل طبع پرشور و انرژی شان اگر کاغذ کادویتان را با رنگ های گرم و آتشین مثل قرمز، طلایی، زرد یا ترکیبی از این‌ها انتخاب کنید احتمالا خیلی برای زودتر باز کردن هدیه شان وسوسه خواهند شد! مثلا شمع های تزئینی و خوش بوکننده، روان نویس های شیک، ظروف بلوری یا گلدانی با طراحی های زیبا و چشمگیر، میتوانند هدایای جذابی برای شخص متولد مرداد باشند.

 

هدیه بـه متولدین شهریورماه

با توجه بـه خلقیات شهریوری ها این نکته مهم است که برای انتخاب هدیه یک متولد شهریور باید مقداری وقت گذاشته و درباره خصوصیات شخصیتی او اطلاعاتی بـه دست آورید و سپس اقدام بـه تهیه کادو کنید. بعضی از شهریوری ها خیلی بـه سلامتی شان اهمیت می دهند و ممکن است ورزشکارانی غیرحرفه ای یا حرفه ای باشند، پس هدایایی مثل لوازم ورزشی و گرم کن می‌تواند خوشحال شان کند.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

برخی دیگر از متولدین این ماه دارای روحیه ای خلاق هستند و همواره ایده های هنری مختلفی در ذهن دارند. برای این گروه شاید هدایایی مثل وسایل نقاشی و الگوهای طراحی و گرافیکی بـه خلق آثار هنری شان کمک شایانی کند. بازی های فکری هم انتخاب های بدی نیستند. هستند در بین مردان و زنان این ماه که بازی های پیچیده و فکری برایشان جذاب باشد.

 

هدیه بـه متولدین مهرماه

سمبل متولدین مهرماه ترازوست که نشان دهنده تعامل در ان هاست. به همین دلیل نیازی نیست حتما کادوی گران قیمت یا پیچیده ای انتخاب کنید و صدالبته هدیه تان نباید دست پایین باشد. با توجه بـه احساساتی و رمانتیک بودن خیلی از متولدین اولین ماه فصل خزان، بهتر است یک یادگاری راکه نشان از رابطه ویژه شما با او باشد، در کنار هدیه خود قرار دهید.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

مثلا یک عکس یادگار دو نفره، دفترچه خاطرات یا هر چیزی که تداعی کننده خاطرات مشترک شما دو نفر باشد. خیلی از مهرماهی ها عاشق رنگ های آبی و سبز هستند، از آبی کم رنگ و آسمانی گرفته تا آبی تیره. پس پیراهن و شال و در کل لباس هایی با این رنگ هدیه ای مناسب برای انها بـه حساب می آید.

 

هدیه بـه متولدین آبان ماه

مردان و زنان آبانی عموما بـه خودشان خیلی اهمیت میدهند و خود را خیلی دوست دارند تا حدی که مشاهده شده هرازچندگاه برای خود بدون مناسبت هدیه می‌خرند! در عین حال انسان هایی دوست داشتنی و دارای ذهنی محقق و نگاهی موشکافانه بـه مسائل هستند. اکثر انها کنجکاو از آب در می آیند و بـه موارد پررمز و راز علاقه مند هستند.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

پس برای جذابیت بیشتر بد نیست هدیه تان را طوری کادوپیچ کنید که حس کنجکاوی شان را به بیشترین میزان ممکن برانگیخته کنید. حتی میتوانید هدیه شان را در جایی مثل اتاق یا میز کارشان مخفی کنید تا با یافتن ان ناگهان خوشحال شوند. بعدی نیست شیفته رنگ های تیره هم باشند چون شاید این طور فکر کنند که این رنگ ها عمیق و اسرارآمیز هستند.

 

هدیه بـه متولدین آذر ماه

آذرماهی ها بیشترشان افرادی هستند که دید مثبتی بـه زندگی دارند، اهل معاشرت هستند و در گفتارشان صداقت نمایان است. خیلی از انها عشق سفر هستند و هر هدیه ای که بـه نوعی بـه فعالیت های بیرون منزل مربوط باشد، رضایتشان را جلب خواهد کرد.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

بهتر است برای دوست آذرماهی خود هدیه ای انتخاب کنید که فقط برای خودش باشد. به عنوان مثال، یک کیف زیبا، یک جفت کفش راحتی یا یک دوربین عکاسی. اگر او اهل شعر و ادبیات است معمولاً به دلیل عشق بـه خواندن و دانستن، هدیه ای مثل یک کتاب می‌تواند هدیه ای فوق العاده برای او باشد.

 

کتاب های شعر، تاریخی یا یک رمان طولانی عاشقانه پرفراز و نشیب احتمالا هدایای جالبی برایش خواهدبود. خیلی از انها دوست دارند اوقات فراغت شان را در کنار عزیزان و دوستانشان سپری کنند، پس یک هدیه که قابلیت سرگرم سازی برای دو یا چند نفر را داشته باشد، می‌تواند موردپسندشان قرار بگیرد مثل یک جفت راکت تنیس یا شطرنج.

 

هدیه بـه متولدین دی ماه

از آنجایی که بیشتر دی ماهی ها افرادی با حس مسئولیت پذیری بالا هستند، اگر وظیفه ای بـه انها محول شود با توجه بـه قدرت مدیریت و رهبری فوق العاده شان می توانند بـه خوبی ان کار را بـه پایان برسانند. حالا فرض کنید می خواهید برای یک مدیر لایق هدیه ای تهیه کنید و بد نیست هنگام تحویل هدیه بـه روحیه خوب مدیریتی شان هم اشاره کنید!

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

بعید نیست کادوهایی که نقش مثبتی در تصحیل یا شغلشان داشته باشد بیشتر باب میلشان باشد. شاید یک دست کت و شلوار مناسب با محیط های رسمی گزینه خوبی باشد. عموما متولدین این ماه افرادی راست گو محسوب میشوند و چندان اهل تعارف نیستند.

 

به همین دلیل اگر دوست داشتید، میتوانید از انها بخواهید نظرشان را در مورد کادوی شما بیان کنند. با این تفاسیر خیلی هم اهل تظاهر نیستند، پس شاید زیاد جالب نباشد هنگام اهدای هدیه، از انتخاب خود تعریف کنید. از همین رو ممکن است حتی بـه طعنه، ایراد کوچکی بـه کادوی شما بگیرند و نیازی نیست چندان از این بابت دلگیر شوید، چون چیزی در دل ندارند و صرفا این حرف را از سر عادت گفته اند!

 

هدیه بـه متولدین بهمن ماه

خیلی از بهمنی های عزیز هستند که چندان در قید و بند گرفتن کادو نیستند یا زرق و برق ان برایشان جندان مهم نیست. افرادی بـه اصطلاح خاکی و راحت که حتی اگر فراموش کنید برایشان هدیه ای تهیه کنید هم خیلی از دستتان دلخور نمی‌شوند. بعضی از انها حتی بـه گفتن کلامی تبریک مثلا روز تولدشان هم قانع اند و همین بـه یاد بودن برایشان باارزش خواهدبود.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

با این حال قبل از این که قصد داشته باشید چیزی برایشان انتخاب کنید بهتر است از این موضوع اطمینان حاصل کنید که نمونه هدیه شما را نداشته باشند و گزینه شما برایشان تازه و جذاب باشد، حالا هر چیزی که می خواهد باشد. از عطرهای مختلف و ماگ گرفته تا لباس های ساده و خوش دوخت و عینک آفتابی یا لوازم الکترونیکی!

 

هدیه بـه متولدین ماه اسفند

از اسفندی ها عموما به عنوان افرادی صبور، فروتن و سازگار یاد میشود. آن ها دارای روحیه ای حساس هستند که اغلب باعث می‌شود اشخاصی خیرخواه از کار دربیایند و البته تا حدی درون گرا هم محسوب میشوند. به دلیل همین خصوصیات شاید تشخیص این که چـه هدیه ای می‌تواند آن ها را خوشحال کند کمی سخت باشد.

بهترین هدیه برای متولدین 12 ماه سال (روانشناسی هدیه)

اگر اسفندماهی مورد نظرتان اهل تخیل و دنیای فانتزی بود و علاقه بـه دنیای فراواقعی داشت، میتوان یک کتاب یا رمانی هیجان انگیز و پر از ماجرا یا یک بازی فکری به عنوان هدیه تقدیمش کرد. دنیای خیال انگیز انها شاید تمایل بـه سفر و مشاهده سرزمین های ناشناخته قدیمی را هم برایشان ایجاد کند و در این صورت، انتخاب یک هدیه مرتبط با سفر و فرهنگ های دوردست خالی از لطف نباشد.

 

گفته میشود متولدین آخرین ماه فصل برف و سرما علاقه زیادی بـه آب دارند، پس اگر شناگرهای خوبی هستند، وسایل شنا و غواصی و اگر هم نیستند،یک عکس زیبا از منظره ای دریایی یا وسیله ای تزیینی دارای المان های تداعی کننده دریا می‌تواند خوشحالشان کند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ ازدواج چاق ترین زن دنیا
کلیپ ازدواج چاق ترین زن دنیا