مجموعه : مشخصات خودرو

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

قیمت قطعی و زمان عرضه پژو 2008 به بازار اعلام شد

مشخصات موتور :

برای پیشرانه، پژو از دو موتور ۳ سیلندر VTi بهره گیری کرده؛ یکی به حجم ۱٫۲ لیتر باقدرت ۸۱ اسب بخار و دیگری باحجم ۱٫۶ لیتر باقدرت ۱۱۸ اسب بخار؛ البته پژو قرارست در آینده نسخه توربوی این موتورها را نیز عرضه کند که در اینصورت قدرتشان به ترتیب تا ۱۰۹ اسب و ۱۲۸ اسب افزایش می یابد.

اما برای مشتریانی که بدنبال پیشرانه های دیزلی هستند هم پژو یک موتور ۱٫۴ لیتری ۶۷ اسبی به همراه یک موتور ۱٫۶ لیتری ۹۱ «تا ۱۱۳» اسبی درنظر گرفته است.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

امسال برای ایران ماشین سال پرباری بوده و این کارخانه از همان فروردین ماه با قدرت وارد عرصه رقابت شده است.با آمدن خوردو 2008 به بازار کشور و مشخص شدن قیمت در اتومبیل “سرا” دیگر محصول شرکت سوزوکی است که قراردادش مراحلنهایی را طی میکند و از سال ۱۳۹۶ این ماشین هم وارد بازار میشود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران ماشین از عرضه ماشین جدید پژو ۲۰۰۸ در دیماه سال‌جاری خبر داد و گفت: این ماشین توسط شرکت ایکاپ «شرکت مشترک ایران ماشین و پژو» تولید شده و قیمت آن بر اساس نوع گیربکس و دیگر آپشن‌های خودرو، بین ۷۵ تا ۹۵ میلیون تومان متغیر است.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

زمان ورود پژو 2008 و قیمت ثابت بازار مشخص شد

به گزارش تالاب: مصطفی خان کرمی در حاشیه نمایشگاه صنعت ماشین در تبریز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال برای ایران ماشین سال پرباری بوده و این کارخانه از همان فروردین ماه با قدرت وارد عرصه رقابت شده است.

وی ادامه داد: امسال شرایط فروش محصولات ایران ماشین متنوع و فراتر از انتظار بازار است؛ بطوری که دیگر خودروسازها هم سعی میکنند، شرایط فروش خود را با ایران خودرو تطبیق دهند.

به گفته وی، ارتقای کیفیت محصولات، عمل به تمامی تعهدات در زمان مقرر، در اختیار گرفتن بخش اعظمی از بازار و … موفقیت‌های ایران ماشین در سال ۱۳۹۵ است.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

وی با اشاره به تولید ماشین ۵۰۸ اظهار کرد: در نظر داریم این ماشین را وارد بازار کرده و محک بزنیم، این ماشین رقیب محصولات سوناتا، کیا اسپورتیج، تویاتو کمری است و مطمئناً قیمت آن مناسب با کیفیتش خواهد بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران ماشین با بیان اینکه دیگر محصولات جدید را از سال ۱۳۹۶ به بازار عرضه میکنیم، عنوان کرد: با شرکت رنو شراکتمان همچنان ادامه دارد و سال گذشته خودرو رنو کپچر را تولید و روانه بازار کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد، از آذرماه هم مدل ۲۰۱۷ این ماشین وارد بازار می‌شود و پیش‌بینی میکنیم تا پایان سال، ۳۰۰۰ دستگاه رنو کپچر عرضه ‌شود. همچنین در حال پیگیری تولید سه خودرو مشترک با شرکت رنو هستیم که در آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص ارایه خواهیم کرد.

وی با اشاره به همکاری ایران خودرو با سوزوکی ژاپن، اظهار کرد: پیش از این در تولید خودروهای کیزاشی و ویتارا با شرکت سوزوکی شراکت میکردیم که خودروی ویتارا جدید را عرضه خواهیم کرد و بر اساس نظرسنجی‌ها، این ماشین نظر بازار را به خود جلب می‌کند.

خان کرمی ادامه داد: این ماشین در دو مدل تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل وارد بازار شده و قیمت آن بر اساس آپشن های ماشین بین ۹۳ تا ۱۱۰ میلیون تومان متغیر است.وی عنوان کرد: ماشین “سرا” دیگر محصول شرکت سوزوکی است که قراردادش مراحل نهایی را طی می‌کند و از سال ۱۳۹۶ این ماشین هم وارد بازار میشود.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

خان کرمی با بیان اینکه محصول فیس لیفت شده ال ۹۰ برای اولین بار در نمایشگاه صنعت ماشین تبریز رونمایی شده است، گفت: در این محصول تغییراتی در شکل ظاهری و داخل ماشین ایجاد شده و آن ایراداتی که مشتریانمان به این ماشین می گرفتند، در محصول فیس لیفت شده رفع شده است، البته هنوز قیمت این ماشین مشخص نیست و بر اساس نتایج نظر سنجی، قیمت گذاری کرده و اواخر امسال وارد به بازار عرضه می‌کنیم.

وی در خصوص فروش خودروی اچ ۳۰ کراس، محصول مشترک شرکت دانگ فنگ چین با پژو، گفت: این ماشین را خرداد ماه ثبت نام کرده‌ایم. این ماشین به قیمت ۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در نمایشگاه تبریز به فروش میرسد که ارزان ترین خودروی اتوماتیک بازار به شمار می رود.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از محصولات ایران ماشین هایما است، گفت: به دنبال این هستیم که ایرادات جزئی این خودرو را رفع کرده و وارد بازار کنیم، قدرت محصول جدید هایما ارتقا یافته و محصولی مطلوب روانه بازار میشود.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

خان کرمی در خصوص مشکلات صنعت خودروسازی در سال ۱۳۹۳ و تشکیل کمپینی برای نخریدن خودروی داخلی، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۴ مردم منتظر توافق هسته‌ای و ورود خودروهای خارجی با قیمت مطلوب بودند و به خاطر همین انتظار، مردم نسبت به خرید خودروی جدید رغبت نشان نمی‌دادند، در این بین گروهی هم به دنبال تخریب صنعت خودروسازی و و دولت بودند؛ چرا که سهم خودروسازی به خصوص ایران ماشین در توسعه اقتصادی کشور بالاست.

وی ادامه داد: در نتیجه تب و تاب بازار، فروش محصولاتمان به حدأقل رسید ولی در ادامه از مهرماه سال ۱۳۹۴ رفته رفته شرایط فروش و تولید بهتر شد و روزانه ۲۵۰۰ ماشین تولید می‌کردیم و حدود ۳۶ هزار ماشین در پارکینگ کارخانه و نمایندگی‌ها باقی مانده بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با ارایه تسهیلات خرید دولت از سوی دولت، در مدت پنج روز ۹۰ هزار نفر متقاضی خرید خودرو از ایران ماشین شدند که با توجه به محدودیت‌ها، برای ۶۴ هزار نفر از متقاضیان که وجه واریز کرده بودند، متعهد شده و به تعهداتمان به طور ۱۰۰ درصدی عمل کردیم.

وی ادامه داد: اواخر مرداد ماه سال قبلی تولید ماشین را به ۱۸۰۰ ماشین در روز کاهش داده و تمام تمرکزمان را روی ارتقای کیفیت محصولات گذاشتیم و توانستیم ضمن ارتقای کیفیت محصولات، گارانتی ماشین را به سه سال یا ۵۰ هزار کیلومتر کارکرد افزایش دهیم.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

وی با بیان اینکه اکنون تولید روزانه ایران ماشین ۲۲۰۰ تا ۲۳۰۰ دستگاه است، اظهار کرد: به دلیل تعطیلی شش روزه در ماه گذشته تا حدودی از تعهداتمان عقب افتادیم که به دنبال به روز کردن تعهدات هستیم.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران ماشین عنوان کرد: امسال نسبت به سال ۱۳۹۴ رشد ۶۰ درصدی و نسبت به سال ۱۳۹۳ رشد ۳۰ درصدی فروش محصولات داشتیم و پارکینگ کارخانه هم به روز است؛ بطوری که خودروی تولیدی بلافاصله بارگیری شده و به سمت شهرستان ها حرکت میکند.

وی در رابطه با کیفیت نمایشگاه صنعت خودرو تبریز در مقایسه با دیگر نمایشگاه‌های صنعت خودرو در کشور، اظهار کرد: بنده نمایشگاه تبریز را بیشتر دوست دارم و کیفیت این نمایشگاه نسبت به سال گذشته و سال ۱۳۹۳ ارتقا یافته است.

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

وی از عقد قرارداد فروش ۹۰ هزار دستگاه ماشین در راستای نوسازی تاکسی‌های فرسوده خبر داد و افزود: بهمن ماه سال گذشته این قرار داد منعقد شد و سپس برخی مشکلاتی از قبیل نصب جی پی اس مطرح شد که در نهایت از خرداد ماه تحویل تاکسی های جدید آغاز شد.

خان کرمی از اجرای طرح “کلید به کلید” با هدف تحویل تاکسی نو در هنگام اسقاط خودرو فرسوده خبر داد و گفت: با اجرای این طرح رانندگان و مالکان تاکسی می‌توانند تا لحظه دریافت ماشین جدید، تاکسی قبلی خود را در اختیار داشته و از آن بهره گیری کنند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه پرفروش ترین محصول ایران ماشین چه چیزی است؟ اظهار کرد: فروش محصولات بر اساس شرایط فروش و میزان تولید آن متغیر است، به عنوان مثال با اجرای طرحی توانستیم تنها در طول چند روز ۱۵ هزار خودروی ۲۰۶ تیپ دو به فروش برسانبا ما در سایت تالاب باشید بابهترین ها

قیمت و مشخصات پژو 2008 !+ عکس

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت