مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸

مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸

مشخصات پژو 207 صندوقدار و قیمت پژو 20صندوقدار اتوماتیک و دستی و تفاوت پژو 207 صندوقدار با پژو 206 صندوقدار و عکس های پژو 207 را در اینجا مشاهده نمایید.

 

مشخصات پژو 207 صندوقدار

پژو 207 صندوق دار محصول جدید ایران ماشین است که از شهریور سال 97 به بازار عرضه میشود. قیمت پژو 207 صندوق دار 5 تا 6 میلیون تومان از پژو 206 تیپ 5 گران تر خواهد بود. این ماشین با دنده دستی و اتوماتیک عرضه میشود.

مشخصات قیمت و تصاویر پژو 207 صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوق دار با طراحی داخلی توسط ایران‌اتومبیل رونمایی شد تا شهریور سال آینده به بازار عرضه شود.

 

پژو ۲۰۷ صندوق‌دار امروز توسط ایران‌اتومبیل رونمایی شد. این ماشین توسط طراحان داخلی طراحی شده است. بر اساس اظهار نظر مدیر مرکز تحقیقات ایران اتومبیل، ۹۰ درصد از این اتومبیل در داخل تولید شده است.

 

به گزارش تالاب پژو ۲۰۷ صندوق دار همان پژو 207i است که به آن صندوق اضافه شده است. پژو 207i صندوق دار از موتور TU5 بهره می برد و ۱۵۸۷ سی‌سی حجم دارد. این اتومبیل در موتور خود از ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره‌ میبرد. نهایت قدرت خروجی پژو ۲۰۷ صندوق دار، مانند ۲۰۷ آی ۱۰۵ اسب بخار در ۵۸۰۰۰ دور در دقیقه خواهد بود.

صفر تا صد این اتومبیل ۱۱.۶ ثانیه خواهد بودو تا سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت نیز خواهد رسید. مصرف سوخت این ماشین در شهر ۹، در خارج از شهر ۵.۵ و ترکیبی ۶.۸ لیتر بنزین در ۱۰۰ کیلومتر پیمایش مسیر است.

 

این اتومبیل هنوز از جعبه دنده‌ي دستی ۵ سرعته استفاده می کند؛ اما مدیر مرکز تحقیقات ایران اتومبیل امروز اعلام کرد که این اتومبیل در آینده از جعبه‌دنده«گیربکس» اتوماتیک بهره خواهد برد و مدل اتوماتیک آن به بازار ارائه خواهد شد.

کیوان وزیری مدیر مرکز تحقیقان ایران اتومبیل دراین مراسم اعلام کرد: «۳۷ شرکت قطعه ساز داخلی و ۲ شرکت خارجی در تولید پژو 207i صندوق‌دار مشارکت داشته‌اند. ۹۰ درصد از این اتومبیل در داخل کشور تولید شده است.»

 

وزیری در مورد سرمایه‌گذاری و قیمت این محصول گفت:‌ «ما برای تولید این اتومبیل ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. این اتومبیل با قیمتی معادل ۴ یا ۵ میلیون گران‌تر از خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به بازار عرضه خواهد شد.»

 

نمای عقب پژو 207 صندوقدار

 

او به سؤالی در مورد این که اگر ۹۰ درصد ساخت این محصول در داخل انجام شده است چرا آرم پژو دارد نه ایران ماشین، پاسخ داد: «این افتخار نیست که آرم پژو را از روی ماشین برداریم و آرم ایران اتومبیل نصب کنیم. به‌هر حال اگر آرم پژو را از روی این اتومبیل برداریم کار اصیل و درستی نخواهد بود. ۲۰۷صندوق‌دار گرچه آرم پژو را دارد اما طراحی آن به‌طور کامل در مرکز تحقیقات ایران اتومبیل صورت گرفته است و از مرکز ایران نیز به کشور های دیگر صادر خواهد شد.»

 

تغییرات پژو ۲۰۷ صندوق‌دار شامل سپرهای عقب جدید، اسپویلر، چراغ عقب جدید و دوربین دید عقب است. دراین ماشین افزایش سطح استانداردهای ایمنی نیز مد نظر قرار گرفته است.

تفاوت ظاهری رانا با پژو 207صندوق دار

 

تفاوت 207 صندوقدار با 207 معمولی چیست؟

پژو 207 صندوق دار یا پژو 206 صندوق دار؛ کدام‌یک را بخریم؟ انتخاب میان دو خودروی داخلی با مشخصات فنی مشابه، می تواند سخت و البته در عین حال راحت باشد.

 

برای افرادی که می خواهند خودروی با قیمت حدود ۳۷ تا ۴۲ میلیون تومان بخرند، پژو ۲۰۷ صندوق دار و پژو ۲۰۶ صندوق دار میتواند یکی از گزینه‌ها باشد.

 

خودروی پژو 207i صندوق دار که بتازگی رونمایی شده است، همان خودروی پژو 207i یا پژو 207 است که بدنه‌اش از هاچ‌بک به صندوق دار تبدیل شده است. پژو 206 صندوق دار نیز در بازار آشنای همگان است.

خطر عقب پژو 207 صندوق دار

 

در ادامه به مقایسه Peugeot 207i SD با Peugeot 206 SD v8 میپردازیم.

 

مشخصات مشترک پژو 207 صندوقدار و معمولی

پژو ۲۰۷ صندوق دار و پژو ۲۰۶ صندوق دار هردو از موتور ۱۵۷۸ سی‌سی مدل TU5 استفاده می کنند که ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد. استاندارد آلایندگی هردو ماشین یورو ۴ است. هردو اتومبیل از جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده می کنند. حجم باک هردو ماشین ۵۰ لیتر است.

 

عکس صفحه کلیومتر جدید پژو 207 صندوقدار

 

مشخصات متفاوت

حداکثر توان خروجی پژو ۲۰۶ صندوق دار ۱۱۰ اسب بخار است، در حالیکه پژو ۲۰۷ صندوق دار ۱۰۵ اسب بخار قدرت خروجی دارد. پژو ۲۰۶ صندوق دار میتواند به سرعت حداکثری ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت برسد؛ در حالی‌که نهایت سرعت پژو ۲۰۷ صندوق دار ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

 

پژو ۲۰۷ و ۲۰۶ صندوق دار به ترتیب در مدت زمان‌ ۱۱.۶ و ۱۱.۴ ثانیه از سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسند. مصرف سوخت پژو ۲۰۶ صندوق دار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۳ و به صورت ترکیبی ۶.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. مصرف سوخت پژو ۲۰۷ صندوق دار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۵ و به صورت ترکیبی ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸

 

جدول مشخصات فنی

مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸

قیمت پژو 207 صندوقدار

در حال حاضر قیمت پژو ۲۰۶ صندوق دار V8 در کارخانه و نمایندگی‌هاي‌ ایران ماشین ۳۷ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان ودر بازار حدود ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. قیمت حدودی پژو ۲۰۷ صندوق دار در کارخانه و نمایندگی‌هاي‌ ایران ماشین حدود ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ودر بازار حدود ۴۳ تا ۴۴ میلیون تومان خواهد بود.

 

پژو 207 صندوق دار , عکسهای مشخصات و قیمت پژو 207 صندوق دار , پژو 207 SD

 

گروه خودرو تالاب

جدیدترین مطالب سایت