مجموعه : مشخصات خودرو
بروزرسانی : 14 فروردین 1394

خودرویی شبیه به کندوی عسل (عکس)

خودرویی شبیه به کندوی عسل (عکس)

فکر اینکه قرار باشد خودروی به شکل کندوی عسل را در خیابان ها ببینیم بسیار برای ما عجیب است. ولی این خودر قرار است برای ایندگان طراحی و به خیابان ها پا بگذارد.

مجله تالاب : گاهی اوقات طراحان تصمیم های عجیبی برای خلق یک خودروی جدید می گیرند. آن ها به دنبال مواردی می روند تا همه را درگیر خودشان کنند. این طرح ها شاید در آینده به خیابان ها بیایند و همه از دیدن آن ها شگفت زده شویم.

خودرویی شبیه به کندوی عسل (عکس)

“میگوئل موجیکا” طراح خودروی است که قرار است به عنوان یکی از متفاوت ترین خودروهای آینده شناخته شود. این طرح در مورد “کندوی عسل” می گوید:” این خودرو در آینده انسان های فراوانی را مبهوت خود می کند.”

 خودرویی شبیه به کندوی عسل (عکس)

“کندوی عسل” از روی شکل هندسی کندوها برداشته شده است و سعی بر آن بوده تا تنها از اشکال شش ضلعی استفاده شود. تمام بخش های این خودرو از شکل های شش ضلعی درست شده است برای مثال گلگیرها و شیشه جلو نمونه قسمت های شش ضلعی این خودرو هستند.

این خودرو در یک ترکیب رنگ زرد و مشکی تولید خواهد شد. تنها نکته منفی در مورد این طرح نبود اطلاعات کافی در مورد ظاهر داخلی آن است. طراح خودرو گفته که به زودی از اطلاعات درون این خودرو رونمایی خواهد کرد. بی شک موتور خودرو یک سیستم برقی توربو مخصوص جوانان خواهد بود.  

خودرویی شبیه به کندوی عسل (عکس)

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت