مجموعه : مشخصات خودرو
بروزرسانی : 30 فروردین 1397

تصاویری از شاسی بلند جدید ولوو

تصاویری از شاسی بلند جدید ولوو

شاسی بلند جدید ولوو یکی از بهترین خودروهای تولید شده ی این شرکت می باشد.

قطعاً برای همه پیش آمده که بخواهند برای یک بار هم که شده سواری در یک خودروی لوکس از جمله رولزرویس را تجربه کنند، اما به خاطر قیمت بالای آن‌ها و همچنین همیشه در دسترس نبودن آن‌ها، کمتر کسی چنین فرصتی برایش پیش می‌آید ولی به تازگی ولوو با معرفی نسخه لوکس شاسی بلند XC90 آمده تا تجربه سواری در حد محصولات رولزرویس را با یک خودروی شاسی بلند در کنار فضای داخلی بیشتر قطعا با قیمتی معقول‌تر از محصولات لوکس رولزرویس به کاربران خود ارائه دهد.

نسخه استاندارد و اصلی xc90 با هفت صندلی استاندارد و تجهیزات داخلی استاندارد ارائه می شود، ولی نسخه لوکس ولوو xc60 برای افزایش فضای پای سرنشینان و راحتی بیشتر آن ها، تنها به چهار عدد صندلی نرم و راحت مجهز شده که هر چهارتای آن ها به ماساژور و گرم کن صندلی مجهز شده و همگی از پشت سری های فعال و پشتی های ارگونومیک با تکیه گاه های پهلویی سود می برند.

کنسول ابزار میان کابین هم از جلو داشبورد تا انتهای کابین کشیده شده که قسمت عقبی آن به میزهای کوچک جمع شونده، جا لیوانی، تکیه گاه آرنج، جاسیگاری و یخچال برای خنک نگه داشتن نوشیدنی در آن و… مجهز شده است.

برای هر کدام از سرنشینان عقب هم به صورت مجزا یک صفحه نمایشگر تقریبا بزرگ در پشت سری های صندلی های جلو در نظر گرفته شده که صدای آن ها توسط سیستم صوتی باورز و ویلکینز با 19 بلندگو در سراسر خودرو به صورت استریو و سه بعدی پخش می شود.

بر اساس گفته های ولوو هم تنها خودروی لوکس سوئدی قرار است برای اولین معرفی رسمی در نمایشگاه بین المللی خودرو شانگهای چین حاضر شود.

تصاویری از شاسی بلند جدید ولوو

ولوو

تصاویری از شاسی بلند جدید ولوو

تصاویر خودروی جدید ولوو 

تصاویری از شاسی بلند جدید ولوو

خودروی جدید شرکت ولوو

تصاویری از شاسی بلند جدید ولوو

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت