مجموعه : اخبار علمی
بروزرسانی : 24 آبان 1398

رازهای ناسا فاش شد

رازهای ناسا فاش شد

رازهای ناسا فاش شد. ناسا اعلام نموده برای اجرای ماموریت ساخت سفاین غول آسا و همینطور راه اندازی سیستم پرتاب فضایی موسوم به ISI در سال 2021 بودجه‌ای معادل 1.8 میلیارد دلار مورد نیاز است.

صرف هزینه‌های کلان توسط ناسا بخشی از اجرای پروژه‌های مخفیانه این سازمان برای صنعت فضانوردی است.

به گزارش تالاب ؛ کارشناسان حوزه‌‌ی فضایی در موسسه‌ی ناسا به تازگی لیست ماموریت‌های فضایی خود را در سال‌های آتی منتشر کرده‌اند.

گفتنی است، بر این اساس قرار است در سال‌های آتی با محوریت ایستگاه فضایی بین المللی ISS اقداماتی مانند ساخت قمر مصنوعی، طرح بازگشت مجدد فضانوردان به کره‌ی ماه، ارسال انسان به سیاره‌ی مریخ، ماموریت‌های کشف سیارک‌های جدید و ناشناخته و همینطور ساخت سفینه‌ها و موشک‌های عظیم الجثه با سوخت اتمی و قدرت حمل حجم بالایی از کالا و فضانورد در راس این تصمیمات قرار دارد.

 رازهای ناسا فاش شد

ناسا اعلام نموده برای اجرای ماموریت ساخت سفاین غول آسا و همینطور راه اندازی سیستم پرتاب فضایی موسوم به ISI در سال 2021 بودجه‌ای معادل 1.8 میلیارد دلار مورد نیاز است.

 رازهای ناسا فاش شد

کارشناسان ناسا حتی اعلام نموده‌اند در سال‌های آتی ایستگاه‌ فضایی بین المللی از رده خارج و یک ایستگاه جدید با قابلیت‌های شگفت انگیز و قدرت جابجایی بالا راه اندازی خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت