'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

پهبادی که از روی مگس طراحی شد (+عکس)

پهبادی که از روی مگس طراحی شد (+عکس)

طراحی این پهباد از روی مگس کار دانشجویان دانشگاه لوور در بلژیک است . نوع جدیدی از یک هواپیمای بدون سرنشین به نام VertiKUL و به شکل مگس ارائه داده‌اند؛ این هواپیما ترکیبی از مزایای یک هواپیما و یک هلیکوپتر است.

 

پهبادی که از روی مگس طراحی شد (+عکس)

 

VertiKUL مانند یک هلیکوپتر به صورت عمودی بالا و پایین می‌رود و بر روی زمین می‌نشیند؛ مانند هلیکوپتر چهار ملخ هواپیما دارد و دارای دو بال مانند هواپیماست؛ این پهپاد با داشتن GPS می‌تواند به سرعت به مقصد خود برسد؛ مانند یک هواپیما در هوا پرواز می‌کند و با اینکه سرعت زیادی دارد اما مصرف انرژی آن کم است؛ این پهپاد به طور خودکار بر روی یک پلت فرم که دارای LED است فرود می‌آید.

 

پهبادی که از روی مگس طراحی شد (+عکس)

 

VertiKUL با سرعت 70 کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند؛ توسط یک باتری شارژ می‌شود؛ نمونه اولیه این هواپیمای بدون سرنشین به عنوان بخشی از پایان نامه کارشناسی ارشد طراحی شده است و در انتظار تصویب قانونی برای استفاده احتمالی طراحان است.

 

 

منبع : farsnews.com

 

 


معرفی هواپیما و هلیکوپتر

بیشتر بخوانید
آشنایی کامل با هواپیمای بوئینگ 737 (+ مشخصات بوئینگ) آشنایی کامل با هواپیمای بوئینگ 737 در اینجا مشخصات و مدل های مختلف بوئینگ 737 را به شما معرفی خواهیم نمود.   شرکت بوئینگ کشور آمریکا بعنوان بزرگ ترین کمپانی ي تولید هواپیما ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

رنگ هاله شما چیست ؟
مشاهده بیشتر