بروزرسانی : 24 تیر 1396

5 نمونه از بهترین ایرپادهای کاملا بی سیم

5 نمونه از بهترین ایرپادهای کاملا بی سیم

ایرپادهای بی سیم، دوست داشتنی های بی دردسر

بیایید با این حقیقت رو به رو شویم که مهم نیست کیفیت صدای این تجهیزات تا چه اندازه علی هست. مهم این هست که همۀ ما زا بازکردن گره سیم هاي ایرپاد و هدفون هاي مورد علاقه خود خسته شده ایم.

به گزارش تالاب : بیایید با این حقیقت رو به رو شویم که مهم نیست کیفیت صدای این تجهیزات تا چه اندازه علی هست. مهم این هست که همۀ ما زا بازکردن گره سیم هاي ایرپاد و هدفون هاي مورد علاقه خود خسته شده ایم. خوشبختانه، هر اندازه که شنوندگان اکثر و بیشتری نبود جَک اتصال را می پذیرند، تعداد بیشتری از شرکت ها به سوی بی سیم شدن دستگاه هایشان می‌روند.

برترین ایرپادهای کاملا بی سیم، شنوندگان را به سمت آینده اي بدون سیم می‌برند که همۀ ما آرزوی آن را داریم. تا اینجای کار، اینگونه رو به رشد هم از سهم تولیدات با عملکرد ضعیف بی نصیب نبوده هست، چه عمر باتری آن کوتاه باشد یا اینکه صدای آن یا اتصالش ضعیف باشد و شاید ایرپادهای معیوبی وجود داشته باشد که بخواهید از انها اجتناب کنید.

اگر بخواهیم کاملا صادق باشیم، عمیقا معتقدیم کسانی که مایل به بهرهگیری از یک کابل پین ایرپادهای خود میباشند، با بهرهگیری از سبک هاله اي و هدفون بلوتوثی با پولی بسیار کمتر عملکرد بهتری دریافت خواهندکرد؛ یعنی اگر شما آماده باشید برای آلبوم اي از ایرپادهای کاملا بی سیم و بخواهید سیم ها را رها کنید- و درواقع تمامی سیم ها را- ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم. در این جا چندین مشابه از برترین ایرپادهای کاملا بی سیم وجود دارد، از ایرپادهای ورزشی ضدعرق تا ایرپادهای ساده توگوشی. برای گزینش هاي دیگر، لیست هاي ما از برترین هدفون هاي با قابلیت حذف صدای اضافی و برترین هدفون هاي بلوتوثی را بررسی کنید.

بهترین تقویت صدای هرروزه

چرا باید آن را بخرید: شما به دنبال این هستید که صداهای دنیا اطراف خود را تقویت یا اصلاح کنید و در حالی‌که اینکار را انجام می‌دهید، آسوده خاطر باشد.

برای چه کسانی هست: افرادی که دچار مشکل شنوایی میباشند یا کسانی که نیازهای شنوایی خاص دیگری دارند.

چقدر هزینه دارد: 200 دلار

5 مشابه از برترین ایرپادهای کاملا بی سیم

چرا «نوهیرا آی کیوبادز» را انتخاب کردیم: مطمئنا نوهیرا آی کیوبادز آهنگ هاي مورد علاقه شما را اکران خواهندکرد، گرچه هدف اصلی انها کمک به کسانی هست که در شنیدن مشکل دارند تا صداهای محیط را بازرسی کنند و توانایی سخن گفتن خود را بهبود ببخشند و در مجموع، صداهای مفهوم دار محیط را برای انها تقویت کند.

کار نوهیرا در جدا کردن کلمات از سر و صدای پس اساس بسیار بی نظیر هست و موقعیت هاي دشوار شنوایی را به محیط هاي آسانی برای گوش دادن تبدیل میکند- همۀ اینکار را با کمک یک نرم افزار بسیار عمیق «اما شگفت آور بصری» انجام می‌دهد.

برخلاف بعضی از رقبا در دسته ابزارهای پوشیدنی، آن ها همینطور عمر باتری شگفت انگیزی دارند که با هر زمان تقویت شارژ، در حدود سه ساعت و نیم موسیقی اکران میکنند.

عملکرد صوتی آن نیز نسبتا چشمگیر هست و بهتر از همۀ این هست که آن ها بسیار کارآمدند و به شنوندگان اتصالی پایدار ارائه میدهند. آی کیوبادز همینطور از راحت ترین ایرپادهای کاملا بی سیم هست که ما تاکنون آزمایش کرده ایم که آن ها را برای تلاش هاي طولانی تر شنیدن موسیقی در دنیای حقیقی مناسب میکند.

بهترین گزینه باری سفرهای طولانی

چرا باید آن را بخرید: آن ها قابل اعتماد و با کاربری بی نظیر میباشند و صدایشان به اندازه کافی خوب هست که ارتقای هوشمندانه ایرپادهای اپل محسوب شود.

برای چه کسانی هست: مریدان اپل و کسانی که دوست دارند از تلفن خود منحرف شوند

چقدر هزینه دارد: 159 دلار

5 نمونه از بهترین ایرپادهای کاملا بی سیم

چرا «ایرپاد اپل» را انتخاب کردیم: ایرپادهای شناخته شده سفیدرنگ اپل برای مدتی طولانی مایه عذاب شنوندگان فایل هاي اپل بودند. تیوب هایي که برای همۀ یک اندازه دارند، بعضی مواقع به سختی در گوش هاي شما جای میگیرند و کیفیت صدا در برترین حالت خود، متوسط هست؛ اما با بهرهگیری از این ایرپادها، این شرکت ارتقای درخور توجهی داشته هست.

در حالیکه صدا هنوز هم نسبتا خش دار هست، ایرپادها صداهای بهتری را نسبت به همتایان سیمی خود به رخ می‌کشند و همینطور چندین ویژگی خوب دارند که همواره به کار می‌آید «این در دنیای کاملا بی سیم امر نادری هست».

طرفداران اپل قدردان اتصالات سیری، نظارت هاي لمس بصری و شتاب سنج هایي که تشخیص میدهند ایرپادها چه زمانی داخل و خارج می‌شوند تا موسیقی را به صورت خودکار اکران و متوقف کنند، میباشند. آن ها با هر زمان شارژ شدن «درست مثل برترین مشابه هاي این ابزار» میتوانند پنج ساعت مداوم موسیقی اکران کنند و تا فاصله 30 متری بدون مشکل کار میکنند.

اضافه بر این، ایرپادها یک جعبه شارژ با طراحی مناسب برای 24 ساعت زمان اکران در هنگام حرکت دارند و برای برقراری یا دریافت تماس تلفنی هم خوب کار میکنند. ایرپادها به طور مستقل کار می‌کنند؛ بنابراین در حالی‌که یکی از اعضای سرویس پنهان به نظر میرسید، میتوانید تلفن ها را پاسخ دهید! اگر ظاهر گلفی انها برای شما آزاردهنده نیست و میتوانید آن ها را در گوش خود تنظیم کنید، ایرپادهای اپل ارزش یک بررسی دقیق را دارند.

انتخاب اول ما

چرا باید آن را بخرید: خوشگل به نظر میرسند، صدایی بی نظیر دارند و همۀ وقت به همان اندازه که باید کار میکنند.

برای چه کسانی هست: کسانی که به دنبال لذت ساده صدای بی نظیر و بدون دردسر میباشند.

چقدر هزینه دارد: 149 دلار

5 نمونه از بهترین ایرپادهای کاملا بی سیم

چرا این هدفون را انتخاب کردیم: مطمئنا استارت آپ آلمانی بَرگی، هنگامی که نسل دوم ایرپادهای کاملا بی سیم خود را «هدفون» نام گذاری کرد، کمی غرور از خود به نمایش گذاشت؛ اما تا جایی که به ما مربوط هست، این موضوع تقریبا تنها نقص این ایرپادهای بی نظیر هست. جایی که نخستین محصول شرکت، یعنی «دش»، با شکست رو به رو شد، این هدفون پیروز شد. هدفون با ظاهر خوب، عمر باتری بی نظیر و صدایی تاثیرگذار به جای اینکه پر از ویژگی ها و گزینش هاي گوناگون باشد که نتوان انها را رمزگشایی کرد، ابزارهای ساده اي میباشند که به راحتی از آن ها بهرهگیری میشود.

هم زمان که موسیقی جریان دارد، هدفون می‌توان تماس هاي تلفنی را نیز مدیریت کند و به شما اجازه میدهد اکران موسیقی را نظارت کنید و حتی از طریق دکمه هاي کوچک روی خود ایرپادها، به دستیار دیجیتالی تلفن خود دسترسی داشته باشید. مثل تعداد زیادی از هدفون هاي مقرون به صرفه، زمانی نیز که این ایرپادها را وارد گوش خود می‌کنید شروع به نواختن موسیقی میکنند و زمانی که انها را از گوش خود بیرون می آورید، موسیقی را متوقف می‌کنند.

تنها چیزی که جای آن در این بسته خالی هست، یک شارژر قابل حمل هست. با این حال با دقت به اینکه هر زمان شارژ کردن، قابلیت اکران شش ساعته خواهدداشت، این موضوع نباید برای هیچ کس مشکلی ایجاد کند، مگر کسانی که بی برو برگرد شنونده هر روزه میباشند.

این ایرپاد همینطور یک انتخاب بی نظیر برای کسانی هست که به تازگی کار با ابزارهای بی سیم را آغاز کرده اند. آن ها برای بهرهگیری مفیدند و اگر شما نگران از دست دادن یک قطعه آن هستید، میتوانید یک بسته سه تایی از وب سایت برَگی خریداری کنید، برای اینکه آن ها را محکم کنار هم نگه دارد تا هر زمان ک خواستید آن ها را بیرون بیاورید. بهتر از همۀ قیمت آنهاست. با پرداخت فقط 150 دلار، ایرپادهای هدفون، یک معامله سودبخش میباشند که هر چیزی راکه شما بخواهید عرضه می‌کنند و هر چیزی راکه نمیخواهید عرضه نمی‌کنند!

بهترین ایرپادهای چیپ سیت

چرا باید آن را بخرید: آن ها عملکرد صوتی راحت، امن و قابل قبولی را با قیمتی بسیار پایین ارائه میدهند.

برای چه کسانی هست: کسانی که میخواهند هدفون بدون سیم داشته باشند؛ اما نمی‌خواهند هزینه زیادی بپردازند.

چقدر هزینه دارد: 50 دلار

5 مشابه از برترین ایرپادهای کاملا بی سیم

چرا «اکجیو آ.اچ.تی» را انتخاب کردیم: این ایرپادها فریبنده ترین یا ماندگارترین انتخاب هاي بازار نیستند؛ اما با هزینه اي کمتر از 50 دلار، «اکجیو آواچ.تی 1» کاری را انجام می‌دهد که تعداد زیادی از ایرپادهای کاملا بی سیم مقرون به صرفه انجام نمی‌دهند؛ آن ها حقیقتا کار می‌کنند و در کار خود هم واقعا خوب میباشند.

قلاب هوشمندانه اي که بالای گوش قرار دارد، این ایرپادهای ضدعرق را در طول تمرین، به صورت ایمن روی گوش هایتان نگه می دارد، در حالی‌که صدا و اکران موسیقی را می‌توان از طریق یک سری از دکمه هاي سه تایی که روی هر یک از ایرپادها قرار دارد، نظارت کند.

جفت شدن با اکران کننده ساده و اتصال آن اثبات هست و در چهار تا پنج ساعت، عمر باتری با برترین ایردپادهای کوچک حفظ می‌شود. با وجود اینکه این ایرپادها شارژر قابل حمل ندارند، یک بسته قابل حمل دستی دارند و زمانی که صدای مونو داشته باشید، حتی میتوانید یکی از ایرپادها را به آن متصل کنید. اگر میخواهید هدفون بدون سیم داشته باشید؛ اما آن اندازه پول ندارید که یک ایرپاد کوچکتر و گران تر انتخاب کنید، آ.اچ.تی 1 برترین گزینش هست که حتی اگر شما هم یک جا بند نباشید، انها اثبات خواهندبود.

برترین برای ورزش

چرا باید آن را بخرید: شما ایرپادهای کاملا بی سیمی می‌خواهید که همان اندازه که شما به عرق کردن علاقه دارید، آن ها هم علاقه داشته باشند!

برای چه کسانی هست: کسانی که شیوه زندگی فعالی دارند که به ایرپادهایی نیاز دارد که اثبات بماند، پا به پای تکنولوژی بیاید و به اکران موسیقی ادامه دهد.

چقدر هزینه دارد: 200 تا 250 دلار

5 مشابه از برترین ایرپادهای کاملا بی سیم

چرا ما «الیت اسپرت جبرا» را انتخاب کردیم: جبرا بعضی از برترین عناصر دلچسب ایرپادهای ورزشی خود را با هدفون هاي الیت اسپرت خود به دنیای کاملا بی سیم اضافه کرده و با اینکار به شیفتگان تناسب اندام، چیز جدیدی برای تف کردن داده هست! اضافه بر ضدعرق و ضدآب بودن- این ایرپاد قادر خواهدبود در آب کم عمق تا 30 دقیقه غوطه ور بماند- هدفون هاي الیت اسپرت مانیتور ضربان قلب هم دارند که به شنوندگان کمک می‌کند در تمرین هاي شدید، علائم حیاتی خود را پیگیری کنند.

نکته اي که شاید مهم تر از همۀ باشد، این هست که ایرپادها انواع مختلفی از سری تلفن همراه و متصل کننده هاي پشتیبان دارند که به شما این امکان را میدهد تا آن را مناسب خود تنظیم کنید و مطمئن شوید در حین ورزش تکان نخواهدخورد و از گوشتان در نخواهدآمد.

قبل از سالن ورزشی، خریداران بالقوه شاد خواهندشد که بدانند الیت اسپرت کیفیت صدایی استوار را با باس کم ارائه میدهد که به شما کمک میکند زمانی که برای مسابقات نیمه ماراتن یا رویداد کراس فیت تمرین میکنید، موسیقی راکتان را بلندتر گوش دهید.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت