دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

نسل آینده منحصر به فرد کیبوردها + عکس

نسل آینده منحصر به فرد کیبوردها + عکس

کیبوردها یک مکمل بسیار مناسب و ارزشمند برای کامپیوترها بوده اند و به نظر نمی رسد حتی با پیشرفت تکنولوژی هم بتوان کیبوردها را از کامپیوترها جدا کرد.

 

درحالی‌که اندازه کامپیوترها کوچک‌تر می‌شودو تلفن‌ها هوشمندتر و ساعت‌ها پیچیده‌تر می‌شوند، اندازه صفحه کلیدهای  QWERTY قدیمی هنوز بدون تغییر مانده است. اما تغییر در طرح و اجزای تشکیل‌دهنده آن اجتناب‌ناپذیر بوده و قابلیت‌هایی که به آن افزوده‌شده این صفحه کلید را در دسته برترین ابزار هوشمند قرار داده است.

 

جنس صفحه کلیدها فلزی، چوبی، پلاستیکی و یا  لمسی است. لمس دکمه‌های مدل 01 آن‌که روی یک صفحه کلید چوبی قرا دارد با صدا همراه است.

 

نسل آینده منحصر به فرد کیبوردها + عکس

نسل جدید و منحصر به فرد کیبوردها

 

طراحی صفحه کلید هوشمند io در دو قطعه مجزا نتیجه تلاش دو و سال نیمه متخصصان است. یکی از ویژگی‌های این صفحه‌کلید تناسب ارگونومیک آن با انگشتان دست است که حرکت انگشت‌ها را روی صفحه کلید آسان می‌سازد. دو قطعه صفحه کلیدچوبی آن از چوب افرا و از کلیدهای لمسی مکانیکی ساخته‌شده که دارای نورپس‌زمینه هستند.

 

مدل 01 صفحه کلید QWERTY این قابلیت را دارد که برای سهولت کاربرد در وضعیت‌های مختلف قابل‌استفاده باشد. به‌صورت دو قطعه به هم متصل، روی سه‌پایه، به‌صورت خمیده و یا به‌صورت دو قطعه مجزا روی یک سطح صاف.

 

هم‌چنین روی این صفحه کلید چند دکمه طراحی‌شده که نقشی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده و کاربر می‌تواند بنا به‌ضرورت به‌عنوان میانبر از آن‌ها استفاده کند. این دکمه‌ها می‌توانند نقش دکمه‌های دیگر را جهت سهولت کاربرد تغییر دهند. شما می‌توانید مدل 01 آن را به قیمت 190 پوند سفارش دهید.

 

نسل آینده منحصر به فرد کیبوردها + عکس

صفحه کلید QWERTY

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 


دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
وسیله هایی جالب برای کمک به سلامتی بدن + تصاویر وسیله هایی جالب که برای سلامتی شما مفید است و به شما کمک خواهد کرد که سالم تر زندگی کنید.   به گزارش تالاب : طراحان با ابداعات و ابتکارات وسایلی را ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

7 معایب جبران ناپذیر خود ارضایی در پسران و دختران
7 معایب جبران ناپذیر خود ارضایی در پسران و دختران
مشاهده بیشتر