نکات شنیدنی برای سفر با وسایل نقلیه عمومی

مجموعه : نکات مهم سفر
نکات شنیدنی برای سفر با وسایل نقلیه عمومی

نکات کلیدی برای سفر با وسایل نقلیه عمومی

 با داشتن آشنایی کامل با مشکلات و نکات کلیدی برای سفر با وسایل عمومی می‌توان سفرخوب و خوشی را داشته باشیم.  رفتن به مسافرت یکی از پر هیجان ترین دوران زندگی هر فرد می باشد اگر قصد دارید که برای رفتن به سفر از وسایل نقلیه اي مثل اتوبوس و قطار بهرهگیری کنید برای داشتن سفری راحت و بهتر نکاتی را برای مسافران اتوبوس و قطار یادآوری میکنیم .سعی کنید بلیت اتوبوس و قطار را از مراکز معتبر و یک هفته گذشته از رفتن به سفر تهیه کنید.

 

اگر از آن دسته افراد هستید که در وسیله نقلیه پس از مدتی دچار سرگیجه و حالت تهوع می‌شوند سعی کنید در صندلی هایي که خلاف جهت حرکت اتوبوس یا قطار میباشند، ننشینید و کتاب یا مجله نخوانید .در هنگام توقف اتوبوس یا قطار حتما از ماشین پیاده شوید قدم بزنید و نفس عمیق بکشید و نوشیدنی میل کنید . نیاز دارید تا خون در بدنتان جریان پیدا کند و این مدت طولانی بی حرکت بودن پاها موجب جمع شدن خون در پاها میشود .

نکات شنیدنی برای سفر با وسایل نقلیه عمومی

به گزارش تالاب:هیچگاه در اتوبوس یا قطار بیش از حد تنقلات و مواد خوراکی مصرف نکنید .بخصوص در مورد کودکان که سعی شود به آنها تنقلات ندهید .اگر مایلید در مقصد خودروی خودتان را داشته باشید در هنگام مراجعه برای خرید بلیت اضافه بر تهیه بلیت برای خود بلیت حمل اتومبیل با قطار نیز دریافت کنید گرچه بهای بلیط حمل ماشین با واگن ویژه تقریبا ۳ تا ۱۰ برابر قیمت بلیط خودتان تمام می‌شود.

 

اگر سفر با قطار را گزینش کردید دقت داشته باشید لوازمی که به همراهتان میبرید اکثر از ابعادهفتاد وپنج سانتی متر و وزن اکثر از سی کیلوگرم نباشند و گرچه به تناسب فضا میتوانید تمام وسایل مورد علاقه را با خود همراه داشته باشید . همراه داشتن موادمحترقه،آتش‌زا، مریضی‌زا، بدبو، مایعات روغنی و لبنی، قاچاق، سمی، شکستنی و… ممنوع هست.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت