مجموعه : نکات مهم سفر
بروزرسانی : 14 بهمن 1398

نکاتی مهم که در مسافرت باید رعایت کنید

نکاتی مهم که در مسافرت باید رعایت کنید

نکاتی مهم که در مسافرت باید رعایت کنید

برای سفر کردن باید به این نکات توجه کنید !!!

رعایت نکات اصولی در مسافرت

می توانید هتل های موجود در شهر و کشوری که قصد سفر به آنجا دارید را بررسی کنید. محل قرارگیری هتل ها اهمیت زیادی دارد گاهی اوقات کرایه تاکسی برای رفت و آمد از هتل به مقصدهای دیگر در شهر مورد نظر بیشتر از آنی می شود که تصور می کردید.

به گزارش تالاب بعد از انتخاب محل اقامت در مورد سایت هایی که تخفیف هایی در مورد هتل ها و محل های اقامت در شهرهای مختلف می دهند تحقیق و جستجو کنید. از دیگر مراحل مهم بعد از انتخاب هتل و محل اقامت رزرو و گرفتن اتاق است که در مورد آن باید به یک سری نکات توجه کنید.
 

نکاتی مهم که در مسافرت باید رعایت کنید

1. با هتل تماس بگیرید
با خود هتل (نه شماره رزرو) تماس بگیرید و قیمت هایی که به صورت آنلاین پیدا کرده‌اید با قیمت های مستقیم مقایسه کنید. گاهی اوقات رزرو مستقیم به همراه مزایایی مانند وای فای رایگان و صبحانه می شود در این صورت حق انتخاب انعطاف پذیرتری خواهید داشت و رزرو خود را مستقیم و بدون واسطه انجام می دهید.
 

2. مطمئن شوید که قیمت تمام شده را می‌دانید
برخی هتل ها هزینه صبحانه، استفاده از استخر و باشگاه را به صورت جداگانه حساب می کنند و آن را در قیمت آنلاین خود منظور می کنند. مطمئن شوید قبل از رزرو اتاق در مورد هزینه های جانبی هتل سوال کنید.
 

3. هتل هایی را که در جستجوهای اینترنتی قرار ندارند را نیز در نظر بگیرید
بسیاری از هتل های کوچک علاقه ای به پرداخت کمیسیون به سایت های گردشگری را ندارند و گاهی اوقات در تماس با آنها می توانید به طور مستقیم تخفیفی را از مدیر آن بگیرید.

 4. مکان بزرگتری را در نظر بگیرید
اگر قصد اقامت به مدت طولانی را دارید و یا با تعداد زیادی از اعضای خانواده سفر می کنید به گزینه اجاره خانه و یا آپارتمان نیز فکرکنید. در بعضی مواقع در اقامت های طولانی با تعداد بیشتر افراد این گزینه ها با صرفه تر هستند.
 

نکاتی مهم که در مسافرت باید رعایت کنید

5. گاهی بدون رزرو قبلی سفر کنید
این مورد برای شهرهای بزرگ در مواقع شلوغ سال صدق نمی کند. اما گاهی اوقات با مراجعه به هتل ها در اولین ساعات روز که تعداد اتاق های خالی بیشتر است می توانید با قیمت های مناسب اتاق بگیرید.

6. مراقب پیش پرداخت ها باشید
اگر از طریق سرویسی قصد رزرو اتاق در یک هتل را دارید که باید از پیش مبلغی را پرداخت کنید،‌ تمام قوانین مربوطه را مطالعه کنید و از هزینه ها و میزان بازپرداخت پولتان در هنگام انصراف دادن با خبر شوید.

چند روش پخت و پز ساده در سفر

چگونه در سفر یک سرپناه بسازیم؟

در فرودگاه اینطوری وقت بگذرانید !

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت