تصاویری رویایی از مکان های توریستی

تصاویری رویایی از مکان های توریستی

1. کابو سن لوکاس (Cabo San Lucas)، مکزیک

 

کابو سن لوکاس، با هواپیما فقط دو ساعت از لوس آنجلس فاصله دارد و به همین دلیل است که بیشتر ستاره ها برای گذراندن تعطیلات خود این نقطه را ترجیح می دهند. کابو سن لوکاس در جنوبی ترین نقطه ایالت مکزیکی باجا کالیفرنیا سور قرار دارد و بخاطر سواحل تمیز و زیبا، نقاطی عالی برای شیرجه و غواصی و تفرجگاه ها و اسپاهای لوکسش معروف است. بخاطر اینکه آب و هوای آن همیشه گرم است، ستاره های بزرگی همچون جنیفر آنیستون هر هفته به این نقطه پرواز می کنند تا از آب و هوای مطبوع آن استفاده کنند.

 

تصاویری رویایی از مکان های توریستی

2. لاس وگاس (Las Vegas)

 

این شهر بخاطر نزدیک بودن به شهرهای دیگر و حضور مداوم چهره ها و ستاره ها در آن محبوبیت یافته است. این شهر که با هواپیما فقط 45 دقیقه از لوس آنجلس فاصله دارد، محل قرار گرفتن کازینوها، سیرک ها و نمایش های جذاب، تفرجگاه ها و … است. ستاره ها بیشتر در ساحل تائو دیده می شوند و در کلوپ هایی همچون Surrender و XS نیز می توان چهره هایی همچون پاریس هیلتون، لئوناردو دی کاپریو، لورن کونراد و Usher را دید.

 

 

تصاویری رویایی از مکان های توریستی

3. دریاچه کومو (Lake Como)، ایتالیا

 

مناطقی از ایتالیا که دریاچه دارند، در میان محبوب ترین نقاط اروپا در میان ستاره ها هستند و دریاچه کومو نیز از این لحاظ مشهور است. چشم اندازهای مسحورکننده و حیات وحش خاص و غنی آن باعث شده که ویلاها و تفرجگاه های زیادی در آن ظهور کنند و قایق سواری، اسکی بادی و فعالیت های آبی دیگر در آن محبوبیت پیدا کرده اند. ویلاهای کنار دریاچه از عصر رومی ها در ساحل کومو قرار دارند و باغچه های زیبا با آب نما ها و مجسمه های زیبا را به نمایش می گذارند. ستاره هایی مانند مدونا، جورج کلونی و سیلوستر استالون در این سواحل ویلاهایی خریده اند.

 

تصاویری رویایی از مکان های توریستی

4. هاوایی (Hawaii)

 

از زمانی که الویس پریسلی در سه تا از فیلم هایش در منطقه هاوایی ظاهر شده، این مجموعه جزایر تبدیل به مقصد بسیاری از گردشگران شده اند. ستاره ها و مردم عادی در طول سال در این منطقه دیده می شوند و در جزایر اوهو، مائویی و ویکیکی به تفریح می پردازند. بسیاری از ستاره ها نیز هاوایی را برای برگزاری مراسم ازدواج خود انتخاب می کنند که از میان آنها می توان به مگان فاکس و برایان آستین گرین اشاره کرد.

 

تصاویری رویایی از مکان های توریستی

 

5. فرنچ ریویه را (The French Riviera)

 

کوت دازور (Cote d’Azur) همیشه مترادف با کلمات ثروت، تجمل و ریخت و پاش بوده است. فیلم های بسیاری در این بخش از دنیا ساخته شده اند که چیزی جز اسراف و ولخرجی و ریخت و پاش را به نمایش در نمی آورند. در این نقطه از سواحل دریای مدیترانه، شاهد فراری ها و لامبورگینی هایی هستید که در خیابان ها می گردند و همه خانم های کیف های شانل یا بیرکین بدست دارند.

 

اگر می خواهید بدانید این نقطه چقدر در میان ستاره ها معروف و محبوب است، باید بگوییم که جشنواره فیلم کن هر سال در این منطقه برگزار می شود و ستاره های بزرگی در آن رفت و آمد می کنند و قایق های تفریحی کرایه می کنند. پرنسس دایانای مرحوم و پس از او، پسرانش اغلب در سنت تروپز دیده می شدند که با قایق های سرعتی در آبهای آن گشت می زدند و اخیراً نیز کاترین زتا-جونز، ویکتوریا بکهام و تام کروز از ستاره های گردشگر دائمی آن هستند.