بیوگرافی شارون استون

بیوگرافی شارون استون
او در 10 مارس 1958 در میدویل پنسیلوانیا متولد شد دومین فرزند خانواده بود (یك برادر بزرگتر نومایكل) و دو خواهر كوچكتر (كلی و پاتریك) دارد پدرو مادرش جوزف و دروتی استون هستند.
 
 
سمبل سكس دهه 90 بعنوان دانشجوئی خلاق در زمینه نویسندگی از دانشگاه ادینبوروEdinboro پنسیلوانیا بورسیه گرفت و با نمره بسیار خوبی فارغ التحصیل شد علاوه بر علاقه او به ادبیات فیلمهای كلاسیك هم دوست داشت.
 
بعد از اینكه افرادی كه مسئول انتخاب زیباترینها بودند او را كشف كردند زندگی اش وارد مسیر دیگری شد. بعنوان ملكه زیبائی موفقیتی بدست نیاورد به همین دلیل به سراغ مانكن شدن رفت.
 
بیوگرافی شارون استون
 
مانكن تبلیغاتی كمپانی فورد شد كه باعث شد برای اولین بار جلوی دوربین قرار بگیرد در بین مردم شناخته شود دیگر انگیزه ای نداشت كه جزوه اعضای آنیره MENSA باشد.
 
 
اولین نقشی كه بازی كرد در فیلم خاطرات خوش خیالی ساخته وودی آلن (1980 بود كه نقش او دختری زیبا در یك قطار بود و بعد از آن فیلمهائی بازی كرد كه خیلی ارزش گفتن ندارند.
 
مثل (نعمت كشنده) Deadly Blessing 1981 معادن شاه سلیمان (King Solomon’s Mines) 1985 – آكدمی پلیس 4 Police Aceadamy 1987 شهروندان در حال گشت Citizons on Patnal اما در سال 1984 با بازی در (تفاوتهای سازش ناپذیر) Irre concilable Differenees كارش وارد مرحله ای دیگر شد.
 
 
بعد از نقشهای متعدد در نمایشهای تلویزیونی در فیلم یادآوری كلی به عنوان همسر آرنولد شوتیزر بازی كرد (1990) كه باعث شهرت این بازیگر مو بلوند شد.
 
با بازی در فیلمهائی مثل نقره در سال 1993 و تقاطع در 1994 (مثل برق و مرده) 1995 (كه توسط شركت تولید كننده هیاهو Choos ساخته شد باعث شد كسانی كه به استعداد و توانائی او در بازیگری شك داشتند، دستاویزهای بهتری پیدا كردند.
 
 
اما با بازی در نقشهای بیادماندنی كینگر Ginger ، بازی در كنار رابرت دنیرو جهش بزرگی در كارش ایجاد شد.
 
جوایز آكادمی او را نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر كرد و همان سال جایزه كره طلائی Golden globe و زنان در فیلم جایزه فیلم كریستال (Film Crystal Award) را از آن خود كرد
 
بخاطر فیلمهای ضعیفی مثل شیطانی و رقص آخر (1996) آسمان و مقتدر (1998) للهام ،گلوریا و سیمتپیكو (1999) توانائی شارون در انتخاب فیلمها مورد تردید قرار گرفته است.
بیوگرافی شارون استون
 
به خاطر بازی در فیلم اگر این دیوارها می توانستند صحبت كنند If the walls could tall كه در آن نقش عاشق آلن دی جنر Ellen De Gener’s را بازی كرد،
 
جایزه حقوق بشر لغمن مبارزه برای حقوق بشر را دریافت نمود. در زندگی واقعی با شوهرش فیل بروفستین كه ناشر روزنامه است و روز در والنتاین سال 1998 با هم ازدواج كردند زندگی می كند آنها پسری به نام رون جوزف برونشتاین Roon Joseph Bronstein را در سال 2000 به فرزندی پذیرفتند.
 
 
این ازدواج دوم شارون است كه قبل از این با مایكل گرین برگ كه تهیه كننده بود ازدواج كرده بود كه از سال 1984 تا 1987 با هم زندگی كردند اما اخیراً با دولیت یوكام خواننده و گری شندلیگ بازیگری كمدین رابطه عاشقانه داشته است.
 
 
جدیدترین مطالب سایت