بروزرسانی : 29 خرداد 1403

بیوگرافی سپند امیر سلیمانی و همسرش مونا کرمی

بیوگرافی سپند امیر سلیمانی و همسرش مونا کرمی

بیوگرافی سپند امیر سلیمانی

سپند امیر سلیمانی و همسرش مونا کرمی هنرمند عزیز و دوست داشتنی در برنامه مافیا باهم آشنا شدند و باعث شد این آشنایی ادامه پیدا کند در مدت کوتاهی علاقه و عشق به وجود آمد .

این دو  بازیگر تصمیم گرفتند هر چه زودتر باهم ازدواج کنند که در ادامه مطلب به کمک مجله تالاب بیشتر توضیح می دهیم در مورد این دو زوج هنرمند. 

بیوگرافی سپند امیر سلیمانی و مونا کرمی که به تازگی ازدواج کردند

سپند امیر سلیمانی 

این هنرمند عزیز متولد 1356 است و کاملا در خانواده هنری بدنیا آمد و پدر او یک هنرمند شناخته شده از قدیم تا به امروز بوده است و کسی نیست جزء آقای سعید امیر سلیمانی وخواهر عزیز ایشان هم یک بازیگر نمونه و شناخته شده هستند بنام خانم کمند امیر سلیمانی.

هر دوی این عزیز یعنی سپند و کمند از کودکی جلوی دوربین رفتند و کاملا با بازیگری آشنا هستند و دیگر شغل خود را در این حیطه ادامه دادند چون هم استعداد خوبی داشتند و هم علاقه زیاد به این حرفه باعث شد ادامه بدهند و پدر هم مخالفتب نشان ندادند و تازه هر دو فرزند خود را تشویق می کردند. 

سپند امیر سلیمانی و مونا کرمی ازدواج کردند؟

ازدواج اول آقای سپند امیر سلیمانی با خانم مارال آراسته 

آقای سپند امیر سلیمانی این بازیگر عزیز با خانم مارال آراسته ازدواج می کنند و چند سالی کنار هم زندگی می کنند و به خاطر عدم تفاهم خیلی دوستانه از هم جدا می شوند و بعد از مدت کوتاهی خانم مارال آراسته به خارج از کشور مهاجرت می کنند و ادامه تحصیل می دهند و مشغول ادامه تحصیل می شوند و مدرک دکتری  خود را میگیرند، برای خانم آراسته آرزوی موفقیت داریم.

بیوگرافی سپند امیر سلیمانی 

ازدواج سپند امیر سلیمانی با خانم مونا کرمی 

سپند امیر سلیمانی خوب بعد از جدایی با خانم مارال آراسته دیگر میلی به ازدواج نداشتند یعنی دیگر جزء هدف های اصلی زندگی شان نبود و چندسالی هم گذشت و هنوز مجرد بودند. تا با خانم مونا کرمی بازیگر خوب و موفق جوان آشنا شدند ولی به گوش رسید  که در برنامه مافیا جرقه آشنایی این دو هنرمند زده شد و هنوز خود چگونگی آشنایی ازدواج خود را توضیح ندادند.

ولی عکس های مراسم عقد خود را در صفحه هنری خود گذاشتند و اینطور به نظر می رسید که یک عقد ساده و زیبا برگزار شده است . تقریبا همگی سوپرایز شدیم از ازدواج این دو هنرمند ولی برایشان خوشحال شدیم و آرزوی خوشبختی و سعادت داریم .و دیگر خانواده سلیمانی با عروس هنرمند خود مونا کرمی کاملا خانواده هنری شدند. 

فعالیت هنری سپند امیر سلیمانی 

این بازیگر عزیز تجربه های بسیار خوبی در بازیگری تا به امروز داشته اند. 

فیلمهای سینمایی سپند امیر سلیمانی

خوب، بد، جلف (1395)

چک (1390)

مردان مریخی و زنان ونوسی (1389)

اخراجی ها 3 (مسعود ده نمکی1389)

اخراجی ها 2 (مسعود ده نمکی1387)

مظفرنامه (1386)

اخراجی ها (مسعود ده نمکی 1385)

نان، عشق و موتور هزار (1380)

دندان طلا (1370)

بازی در مجموعه های تلویزیونی

من یک مستاجرم

پدرخوانده

شبهای برره (مهران مدیری)

مرد دوهزارچهره (مهران مدیری)

خوش نشین ها

مسیر انحرافی

شبی از شبها

نرگس

پاورچین (مهران مدیری)

بگذار آفتاب برآید

آسمان همیشه ابری نیست

کلاه پهلوی

تبریز در مه

خروس (سعیداقاخانی)

معمای شاه

در حاشیه (مهران مدیری1394)

همسایه ها (مهران غفوریان 1395)

ماه از روی سکو

خاندان سیبیلیان

به رنگ آسمان

پروانه در آتش

اعتراف

کلاه گیس

این یک تصادف نیست

پنگوئن (کارگردان)

بازی شبکه نمایش خانگی

قهوه تلخ (مهران مدیری)

شوخی کردم (مهران مدیری)

عطسه

بازی در تئاتر

نمایش فراموش نامه (بازیگر)

ازدواج اول آقای سپند امیر سلیمانی با خانم مارال آراسته 

بیوگرافی مونا کرمی بازیگر خوش چهره و پر استعداد

مونا کرمی عزیز بازیگر خوش اخلاق ما متولد 1369 در مینودشت گلستان است و در یک خانواده چهارنفری بدنیا آمد و او فقط یک برادر دارد بنام مجبد که سه سال از او کوچکتر است.

وی از همان کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشت و همیشه جزء رویاهای خود تصور میکرد و همین باعث شد که در تآتر بازی کند، او در دانشگاه تصمیم گرفت رشته ای هنری نرود به دلایل شخصی خود و به رشته مهندسی منابع طبیعی تحصیل کرد . 

مونا کرمی چگونه بازیگر شد 

 به گفته مونا کرمی به دفترهای زیاد بازیگری برای تست رفته بود و در آخرین تست خود که هرگز فکر نمی کرد با او تماس بگیرند ولی اینطور نبود و با خانم کرمی تماس گرفتند و در سال ۱۳۹۴ وقتی ۲۵ ساله بود اولین بار با سریال بیمار استاندارد به کارگردانی سعید آقاخانی در نقش سحر همسر بابک حمیدیان جلوی دوربین رفت. و بسیار ذوق زده شده بود که بالاخره راه بازیگری برای او باز شد. 

در این مجموعه بازیگران بسیار حرفه ای و پرسابقه بازی کرده بودند و همین باعث شد مونا کرمی بسیار خوشحال شود و اطمینان پیدا کند که انتخاب درستی کرده است برای شروع در بازیگری در اولین انتخابش در این مجموعه با بازی کنار چهره هایی چون جواد عزتی ، علیرضا خمسه ، شیلا خداداد ، رویا تیموریان و پوریا پورسرخ به گفته خود بهترین اتفاق زندگی هنریش رخ داد.

بیوگرافی مونا کرمی بازیگر خوش چهره و پر استعداد

شهرت اصلی مونا کرمی در فیلم حوالی پاییز بود 

حوالی پاییز یک مجموعه تلویزیون که داستان بسیار جذاب داشت و همین باعث دیده شدن مونا کرمی در این فیلم شد. چون استقبال زیادی برای دیدن این سریال مردم عزیز کردند. و سپس در سال 1399 باز هم در یک نقش خوب در یک سریال پر بازدید بازی کرد و آن سریال به نام از سرنوشت بود که بسیار بیننده داشت و مونا کرمی در فصل سوم این سریال در نقش آرزو  بازی کرد و باز هم بسیار دیده شد و همچنین  این دو سریال آخر دیگر مونا کرمی را یک بازیگر شناخته شده کرد بین مردم. 

"</p

خبر تازه از مونا کرمی ؛ ازدواج با سپند امیر سلیمانی

خبر ازدواج کلا خبر خوشحال کننده است و وقتی اعلام کردند این دو زوج ازدواج کردند هم سوپرایز همگی شدند و هم بسیار خوشحال، و آرزوی خوشبختی برای این هنرمند داریم. اختلاف سنی معلوم است برای این دو عزیز مهم نیست آقای سپند امیر سلیمانی از خانم مونا کرمی 13 سال بزرگتر است. پس نتیجه گیری می شود که در واقع تفاهم و عشق مهم است نه سن و سال. 

فعالیت های مونا کرمی تا به امروز

این بازیگر خوش چهره و مهربان و از همه مهم تر پر استعداد توانست بدون هیچ پارتی در این هنر وارد شود و تلاش کند که موفق شود هرچند خود گفته است هنوز کلی راه مانده است ولی تا اینجای کار خانم مونا کرمی هر چند کم ولی سابقه هنری خوبی توانستند بدست بیاورند. 

فیلم

لب خط – ۱۳۹۹

حرف آخر – ۱۳۹۹

سریال

از سرنوشت (فصل ۳ و ۴) – ۱۴۰۱

چوب خط – ۱۳۹۹

دلدار – ۱۳۹۸

حوالی پاییز – ۱۳۹۷

گالری عکس های خانم مونا کرمی و آقای سپند امیر سلیمانی 

شهرت اصلی مونا کرمی در فیلم حوالی پاییز بود 

خبر تازه از مونا کرمی ؛ ازدواج با سپند امیر سلیمانی

فعالیت های مونا کرمی تا به امروز

خانواده هنری امیر سلیمانی

مونا کرمی در فیلم از سرنوشت

سپند امیر سلیمانی و مادرش

مونا کرمی بازیگر با استعداد

خانواده امیر سلیمانی در رستوران

خانواده مونا کرمی در طبیعت

سپند امیر سلیمانی در فیلم های طنز

مونا کرمی در سریال حوالی پاییز

سپند امیر سلیمانی بازیگر متین و مهربان

مونا کرمی عاشق بازیگری است

سپند امیر سلیمانی ازدواج دوم کرد

مونا کرمی بازیگر خوش چهره و با استعداد و ازدواج جنجالی اش

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت